Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A sminked és a párod.. fórum

A sminked és a párod.. (beszélgetős fórum)


1 2
34. d71ef05a8e (válaszként erre: 1. - Eliana.)
2013. márc. 14. 12:27

Hát kezdeném azzal, hogy a legtöbb férfi egy "no make up make up"-ot tutira észre se vesz, hacsak nem előtte fested magad, max. annyit, hogy milyen szép egyenletes a bőröd, milyen friss az arcod, ragyogó a szemed. Vagy akkor veszi észre, ha rosszul vannak megválasztva a színek és rosszul van feltéve a smink.


A feltűnő, önmagában nagyon szép, de nem a természetes színeket-formákat kiemelő sminkeket már tényleg nem szokták szeretni, főleg nem hétköznapra. Elvégre olyan, mintha maszk mögé bújna az ember, amiben mi látjuk a szépet és az izgalmat, de szerintem a férfiaknak nem nagyon értelmezhető, hogy ez mire jó.


Mindenesetre ha egy visszafogott, hétköznapi sminktől nem szebbnek lát a párod, és kifejezetten nem tetszik neki, akkor - nehogy megharagudj érte -, de az is lehet, hogy csak felül kell bíráni a sminkelési rutinod, mert lehet, hoyg tényleg nem annyira szép...

33. Rescue
2013. márc. 14. 12:22
Neki mindegy :) Ritkán sminkelek.
32. XXXT
2013. márc. 14. 11:43
Az én párom se szerint felesleges, mert anélkül is szép vagyok :$ De azért mindig megdicséri a sminkem, de hangsúlyozza h ő anélkül is szeret :D
31. 30696edd32 (válaszként erre: 1. - Eliana.)
2010. szept. 19. 20:21
Nálunk ez nem téma, a saját döntésem, hogy sminkelek-e vagy sem (egyébként sminkelek). De nyilván igyekszem úgy megoldani, hogy elsősorban Ő szépnek lásson, habár azt hiszem, ez legkevésbé a sminken múlik. De nálunk elég nagy szabadságot élvez mindkettőnk ilyen téren: sem Ő, sem én nem szólunk bele egymás öltözködésébe, sem más külsővel kapcsolatos dolgába. Egyszerűen csak önmagunk vagyunk, és a másik ezt tiszteletben tartja, ill. elfogadja. Szerintem ez is része a feltétel nélküli szeretetnek/szerelemnek: hagyni a másikat megmaradni annak, aki. (Külső és belső tulajdonságait illetően)
30. spinneli (válaszként erre: 1. - Eliana.)
2010. szept. 19. 18:17

szerintem te döntöd el, hogy mit teszel, de mi nem tetszik neki benne?

A harsány sminket szereted, vagy elvi okai vannak a párodnak?

29. Ágica88 (válaszként erre: 1. - Eliana.)
2010. szept. 19. 18:04
Érdekesek a férfiak... Az én barátom sem igazán rajong a sminkért, de én ebből nem engedek, így elfogadja. (Szerintem egyébként ízlésesen sminkelek, igyekszem nem túlzásba esni. :)) A természetességet szereti, tehát a festéket feleslegesnek tartja. Azért jó érzés, hogy anélkül is szépnek lát... Azt viszont nagyon bírom, amikor időnként "kötekedik", de amint elkészülök a nagy "művel" tetszik neki. Legalábbis megdicséri. :D
28. reni79 (válaszként erre: 26. - Dreamer ;))
2010. szept. 17. 21:42
detto
27. Veronika27 (válaszként erre: 25. - Eliana.)
2010. szept. 17. 21:33
Bírom ezt a dumát, hogy tönkreteszi a bőrt... Valóban tönkreteszi, ha nincs eltávolítva minden este, illetve nem jól van eltávolítva. Sokan vízzel mossák le, ezt nem is értem, direkt az a lényege, hogy vízben, izzadtságban ne oldódjon. Egy remek arctej és tonik, és máris szépen lemosható.
2010. szept. 17. 16:40
az én párom szerint fölösleges, így is szép vagyok
25. Eliana. (válaszként erre: 9. - Puritan)
2010. szept. 17. 16:34

neki az nem tetszik konkrétan, hogy krémpúdert használok. mert, hogy tönkreteszi a bőröm meg stb..

ha színes szemhéjpúdert használok akkor is kikészül, mert színes, és ő nem szereti az ilyesmit.

nem a kivitelezéssel van a problémája. hanem azzal, hogy miért "kenek" magamra dolgokat ha így is szép vagyok?

de nem érti meg, hogy ettől nő az önbizalmam..:S

24. Veronika27 (válaszként erre: 23. - D515254a8f)
2010. szept. 11. 22:20
Egyetértek:)
23. d515254a8f (válaszként erre: 1. - Eliana.)
2010. szept. 11. 22:17

Én 17 éves korom óta sminkelek. Nekem ez olyan, mintha bugyit vennék fel! :)

A párom szerint nélküle is szép vagyok, de én úgy érzem jól magam főleg társaságban!

Az ilyen dolgokban nálam nem lehet beleszólni! :)

2010. szept. 9. 09:23
Egyáltalán nem foglalkozik vele.Ha kifestem vagy nem.Mindegy.Így is úgy is szeret.
21. Veronika27 (válaszként erre: 19. - 5e48d37001)
2010. szept. 8. 22:51

Nálam is ez a helyzet.

Egyrészt a munkám megkívánja, illetve jó reklámnak is, másrészt alapjáraton szőke mindenem, hófehér bőrrel, ezt muszáj feldobni. Én szeretem az erős sminket és jól is áll szerencsére.

Én így érzem jól magam. Ha valaki ezt nem fogadná el, akkor el lehet menni :)

2010. szept. 8. 16:19

nekem sem szereti a párom,és én sem vagyok az a nagy sminklős,de nem is értek hozzá,hogy nekem mi állna jó!

ezért sem festekélek!

19. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Eliana.)
2010. szept. 8. 16:14
Nem foglalkozik vele,minden nap kifestem magam,9 éve vagyunk együtt totál megszokta.
18. tunderke87 (válaszként erre: 1. - Eliana.)
2010. szept. 8. 13:57
A barátom se szereti, ha sminkelem magam, mert h smink nélkül is szép vagyok és fölösleges... Szereti, ha természetes vagyok és nincs rajtam semmi.Nem mintha annyira festeném magam ( néha szemceruza, meg púder,ha sápadt vagyok) Így van a parfümmel is, mert a bőröm illatát jobban kedveli :)
17. puritan (válaszként erre: 16. - 9bbc382386)
2010. szept. 8. 13:50
há nalátod...pedig azok a nők biztosan szépnek gondolják a sminkjüket, különben nem csinálnák :)
16. 9bbc382386 (válaszként erre: 15. - Puritan)
2010. szept. 8. 13:44
Igen,nem mindegy hogy sminkeli magát.A Párom is rosszul van egy két hölgytől,bohócnak nevezi őket :)
15. puritan (válaszként erre: 14. - 9bbc382386)
2010. szept. 8. 12:05
ezért tettem fel a kérdést a topikindítónak, hogy nem lehetséges-e, hogy nem szépen festi magát, de még eddig nem derült ki
14. 9bbc382386 (válaszként erre: 12. - Puritan)
2010. szept. 8. 11:50

Na igen,de itt most mindenki a saját példáját írta le.Mivel nem használok alapozót,ez fenn sem állhat.Igen vannak ilyenek-olyanok,de ez teljesen szubjektív.

Speciel nekem jobban tetszenek a sminkes nők,a finom sminkes nők,mint a csupasz arcú hölgyek.Főleg egy bizonyos kor után csak javíthat az állapoton :-)

2010. szept. 8. 09:36

na igen...el kell választani a finom szolid, ám de szép sminket, a vakolattól...

nagyon nem mindegy, hogy az alapozó pereg rólad, vagy csak üde színt viszel fel magadra :)

látni olyan lányokat akikről messziről lerí a természetellenes szín, és a nyak vonalában elvágólag meg is áll minden...szerintem az gusztustalan..nem csodálom ha ez nem tetszik egy pasinak...

vannak olyanok is, akik művészi módon tudnak bánni a festékkel :) szinte semmi nincs rajtuk, mégis sugárzóan szépek :) és vannak olyanok is akik smink nélkül is olyan színvilággal rendelkeznek, hogy nem is kell festeniük magukat....volt egy ismerősöm, akinek annyira sűrű fekete volt a szempillája hogy soha nem kellett használnia spirált...irigyeltem :D


én szeretem kifesteni magam :) alapozót nem használok, csak ha olyan helyre megyek ahová alkalmi smink kell, de akkor is csak a szememre...

a bőrömnek lélegeznie kell..viszont a spirál nálam jó ha van, mert hosszú ugyan a szempillám, de szőke így alig látszik...


szóval visszafogott smink napközben, alkalmi smink bálba vagy szórakozóhelyre :)


és a pasik szeretik ha a nő szép :)

12. puritan (válaszként erre: 11. - 9bbc382386)
2010. szept. 8. 08:32

szerintem nem baj, ha beleszól egy férfi, nekik is lehet véleményük nem igaz?


ha férfi volnék én sem szívesen csókolgatnék egy agyonpúderezett arcot, a látvány pedig...nos elég szubjektív, hogy kinek mi tetszik...engem is kifejezetten taszít, mikor éjszakai mulatóba illő sminkben pompázik valaki egy munkahelyen, vagy csak simán napközben

2010. szept. 8. 08:14

Mivel minden napos a sminkelés,így nincs miért szólni,nem zavarja,szépnek tart így is úgy is.

Ha alkalom van és erősebb,azért sem szól :)

Ha beleszól egy férfi,az baj szerintem.legalábbis volt ilyen ismerősöm kettő is:nem sminkelhette magát a lány,teljesen rátelepedett és kiközösítette a fiú...

2010. szept. 8. 07:59
Én nem használok sminket,ő kéri fessem ki magam :D))
9. puritan (válaszként erre: 1. - Eliana.)
2010. szept. 8. 07:58
kérdezd meg miért nem tetszik neki, nem lehet, hogy nem szépen fested magad?
2010. szept. 8. 07:23
Általában emögött az áll, hogy nehogy már jól nézzél ki, mert a smink azért dob a külsőn, valljuk be.Az én párom szereti, bár nálam nem mindennapos, talán pont ezért tetszik neki ennyire.Amúgy a természetességet jobban kedvelem én is és kényelmesebb is.
2010. szept. 8. 05:25

Az én párom sem szereti.Észreveszi és egyből meg is jegyzi hogy minek az??

Pedig nem nagyon feltűnő,és nem is gyakran sminkelem magam,de azt a pár alkalmat kénytelen elfogadni.Elmondom neki hogy nekem tetszik,jól érzem magam így és nem nagyon tud mit tenni.

2010. szept. 8. 05:16
Minden pasi eleinte bepróbálkozik az effajta dologgal, de ha kellőképpen ragaszkodsz a saját szabadságodhoz, akkor egy idő után már nem mer...
5. TSydy (válaszként erre: 1. - Eliana.)
2010. szept. 7. 23:39

Az én párom kifejezetten kéri, hogy sminkeljem magam. Bár az is igaz, hogy én annyira megszoktam már, hogy minden nap reggel egy kis szemceruza, spirál.

Mit mond a párod miért ne fesd magad? Ez a nem szép elég kevés... Próbáltad már máshogy sminkelni magad? Lehet, hogy az tetszene neki.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook