Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A Zila tortaformát mivel tudom helyettesíteni szerintetek? fórum

A Zila tortaformát mivel tudom helyettesíteni szerintetek? (tudásbázis kérdés)


2011. dec. 23. 16:54
Én is agyaltam már ezen,és arra jutottam,hogy a 24 db.-osat meg lehetne oldani ugy is,ha sütünk 2 vékony piskótalapot,és az egyiket kijuggatjuk,aztán összeragasztjuk.Szerintem sikerülhet...aztán pizzavágóval is föl lehet vágni. H valaki kipróbálta értesitene? köszi.Amugy lehet én is kipróbálom,ha lessz időm,mert engem is izgat a dolog:)
17. Yulcsy
2010. szept. 11. 16:10
Rákerestem,elég drága ez a forma,mit ne mondjak.Kihasználnád?Mert akkor megéri venni,de 1 sütésért nem.
16. vikasz (válaszként erre: 15. - Gummy)
2010. szept. 11. 15:28

Hát nem tudom. Én már szinte az összes sütit végigettem a Zila cukiban és egyik tortánál sem a tészta belseje volt lyukas, hanem a krémes réteg. Azt töltötték meg pl. karamellszósszal vagy tojáslikőrrel, stb, ami épp passzolt hozzá.

Volt alul egy sima tortaalap, rajta a krém a lyukakkal, azok megtöltve, majd azon egy újabb szelet tortaalap.


Szerintem így sokkal könnyebb, és még az a speckó tortaforma sem kell hozzá. Egyszerűen kis gödröket csinálsz a megkötött krémbe, azt feltöltöd, majd jöhet rá a tészta és díszítés. Persze a szeletelésnél figyelni kell, hogy jó helyen vágd fel a tortát, nehogy a töltelék kifolyjon.


Remélem érthető voltam :-)

15. Gummy
2010. szept. 8. 11:18

Kitaláltam, mivel helyettesíthetem ezt a drága formát!!!!!!!!!!!!!!!



Használhatom hozzá a jó nagy csatolós tortaformát.

Alulra berakok egyszerű pogácsaszaggatótt (amiről leveszem a fogantyút. A pogácsaszaggatók amúgy is alacsonyabbak, mint a tortaformám. Jól kiöntöm majdnem teli a tortaformát, a pogácsaszaggató meg benne lesz. A végén a tortát kiborítom, kiszedem a szaggatókat és azt a részt is, ahol lukasnak kell lennie.


Amúgy is csak alkalmanként használná az ember, úgyhogy havonta 1x ki lehet próbálgatni.


Ha valaki tud jobb ötletet, írjon!!!!!!!

14. Gummy
2010. szept. 7. 16:00

Á, már nem is kell nekem ilyen forma.


Csak behülyítik az embert mindenfélével, és utána nem tud mit kezdeni vele. Ugye?

13. globus (válaszként erre: 12. - Gummy)
2010. szept. 7. 15:37
Közben még eszembe jutott valami :) Az, hogy a torták külső oldala, ami a formához ér, általában szárazabb egy kicsit, ennek a szelet-tortának pedig kb. 30 %-a ilyen morzsás anyag lenne, a belsejében egy 2-3 cm-es darab kevésbé.
12. Gummy (válaszként erre: 11. - Globus)
2010. szept. 7. 15:31

És egyébként is a tortaforma átmérője is kicsi szerintem. A 12 szeletesé az már megfelelő, 25 cm átmérőjű, ekkora tortaformában szoktam sütni.


De azért nagyon bántja a fantáziámat. :)

Állatira tetszik. Vagy csak azért mert nekem újdonság.

11. globus
2010. szept. 7. 15:21
Ha képzeletben kiiktatom a formában "domború" részt, amibe ugye nem kerül tészta, a lyukasból kisütött kész cucc összerakva gyakorlatilag a tortaforma fele méretére megy össze.
10. b.lena
2010. szept. 7. 15:18
Akár szeletenként is, de ott egész torták voltak. Amúgy igen, ezek darabonként elég kicsik voltak. Igazából úgy tűnt nekem első sorban a cukrász szakmának ajánlották, nem kifejezetten a háztartásoknak. Elég gyorsan megtöltötték, bár biztosan sokat számít a gyakorlott kéz. Mindenképp kíváncsi lennék a tortádra. :)
2010. szept. 7. 14:57
Megnéztem, de nem értem, mi benne a trükkös... szeletenként lehet másfélét csinálni? Eléggé macerás két-három fajta tölteléket, krémet csinálni, ráadásul így szinte aprósütemény jellegű lesz, az egyesével töltés miatt.
2010. szept. 7. 14:53

Most néztem, eléggé kicsikék a tortaformák. Max. a 12 szeletes a jó forma. A másikakkal csak kis falatkákat lehet készíteni.


Sajna állati drága, de megoldom. Ha esetleg sikerült, akkor rakok fel képet a tortámról.

2010. szept. 7. 13:51
Akkor adtak egy kis kedvezményt 10.000 ft-ért lehetett megvenni, de nekem még ez is sok volt, így sajna nincs is ilyen formám, pedig meggyőzőek voltak. De 10.000 egy formáért? kicsit borsos.
2010. szept. 7. 13:49
És ott mennyibe került? Mert amit nézegettem, annak szép kis ára van.
2010. szept. 7. 13:45
Hát akkor sok sikert hozzá! Nagyon jól néztek ki, amiket hoztak a bemutatóra, remélem sikerrel jársz! :)
2010. szept. 7. 13:43

Valahogy pedig mindenképpen szeretném megoldani.


Ha valahogy kivájogatom, talán sikerül...

2010. szept. 7. 13:39
Hát én jártam a bemutatójukon, olyat mint az a torta szerintem forma nélkül nem igazán tudsz csinálni. :(
2010. szept. 7. 13:32

Ma találtam meg a neten, eddig nem is tudtam róla, hogy van ilyen.


Aki szintén nem ismeri, a googleban rákereshet.


Ezzel olyan tortaformát lehet készíteni, amit szeletenként meg lehet sütés után tölteni.


Ezt szeretném elkészíteni, de a Zila formát mivel helyettesítsem?


[link]


Tudom, sima tortaforma, majd kettévágom, de én ilyen extrát szeretnék készíteni.


Egyébként láttam a neten, hogy van ahol 13.000 ft egy Zila tortaforma. Na ezt szeretném megúszni, és a környékünkön lehetőségem sincs ilyet venni.

2010. szept. 7. 13:29
A Zila tortaformát mivel tudom helyettesíteni szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook