Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elengednéd a 10 éves gyerekedet a Laser Force Arénába szülinapi buliba? fórum

Elengednéd a 10 éves gyerekedet a Laser Force Arénába szülinapi buliba? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2015. máj. 6. 14:14
Igen
2011. szept. 2. 02:21
Ha kívánsága, hogy elmenjen, valószínű. De azért remélem, nekem is sikerül egyedi ötletekkel felkeltenem az érdeklődését:)
62. szoszilvi81 (válaszként erre: 57. - Mohonc)
2010. okt. 17. 09:56
Meg volt a szülinapi buli, hogy érezte magát a lányod?
61. 6f773a273c (válaszként erre: 60. - TSydy)
2010. szept. 10. 13:08

:D:D

örök gyerek:P

addig jó,ha valaki mindig ilyen vidám marad:)

ha több ilyen ember lenne,jobb lenne a világ is:)

60. TSydy (válaszként erre: 59. - 6f773a273c)
2010. szept. 10. 09:40
Végignézegettem éjjel ezt a lézeres bulit. Hát én most majd 40 éves fejjel KI AKAROM PRÓBÁLNI!!!! Nekem nagyon bejön. Lehet, ha visszamegyek dolgozni januárban, megfűzöm a kollégáimat - ők sem teljesen normálisak - hogy menjünk el.
59. 6f773a273c (válaszként erre: 55. - TSydy)
2010. szept. 9. 17:19

épp arról írtam,hogy attól még nem lesz senki sem bűnöző,hogy egyszer elmegy ilyen dologra:)

de ebben igazad van,hogy ma már ez meg se kottyan a gyerekeknek.sajnos idáig fejlődtünk:(.de igazad van végső soron:)

2010. szept. 9. 07:50
gyilkosságok régen is voltak, csak nem kaptak ekkora nyilvánosságot. ma a média mindenhol ott van, és sajnos az ilyesmiknek van hírértéke. annak nincs, hogy maris néninek puszta szívjóságból rendszeresen elmész bevásárolni
57. mohonc
2010. szept. 9. 05:42
Elengedtük, el fog menni, majd elmesélem, milyen volt. :)
56. TSydy (válaszként erre: 54. - Mohonc)
2010. szept. 8. 23:21
Na de a híres Lemezárugyár puskáit pl. karácsonyra kaptuk. Azokat nem mi készítettük.
55. TSydy (válaszként erre: 51. - 6f773a273c)
2010. szept. 8. 23:19

Igen nézek híreket, sőt ráadásul a honvédségnél dolgozom, ennek ellenére én sem vagyok sorozatgyilkos. Igen van a világban gyilkosság, bűnözés, de nem azért, mert a gyerek egyszer elment egy ilyen lézeres játékra. Itt ha úgy van nevelve, akkor tudni fogja, hogy ez itt csak játék, ha meg nincs nevelve akkor megette a fene az egészet. A gyilkosok nem az intelligensebb rétegekből kerülnek ki nagy többségében.

Egyébként változik a világ a mai gyerekeknek sokkal nagyobb az ingerencia küszöbük mint pl. nekünk volt annó. Gondoljátok csak el én még tényleg kicsi voltam mikor ment a tv-ben az Alfa holdbázis. Nem nézhettem, mert félelmetes. Máig emlékszem egyszer megnéztem egy részét, majd összetojtam magam rajta. Ha ezt a részt most megnézné egy 10 éves gyerek, háááát visítva fetrengene a röhögéstől. Ez van, nekünk is hozzá kell edződnünk a gyerekekhez.

54. mohonc (válaszként erre: 53. - Andi6020)
2010. szept. 8. 22:06
Én a "csinált" és a "gyártott" szavakat emeltem ki. Nem a söprűnyélen és a modern géppisztolyon volt a hangsúly.
53. andi6020 (válaszként erre: 49. - Mohonc)
2010. szept. 8. 20:01
Fejlődik a világ. Te is mosógéppel mosol, pedig lejárhatnál a patakpartra. :-)
2010. szept. 8. 19:39

Simán elengedném, mi már többször voltunk, vannak különböző pályák, gyerekeknek külön, végig van felügyelet. "semmivel" nem lőnek, a találatot csak kis fény ( apró lézerpont, mint a kulcstartókon) és hang jelzi. Te is ott lehetsz, a pályán kívülről nézheted.

Hát sokkal barátibb mint a köpöcsövezés, meg az U szöggel való csúzlizás, meg a vizibombával való dobálózás stb.

Az esti hiradóban több erőszak van ennél az biztos, de tegyen mindenki belátása szerint.

51. 6f773a273c (válaszként erre: 46. - TSydy)
2010. szept. 8. 18:29
azért az túlzás,hogy nincs tele gyilkossal az ország,vagy inkább a világ.nézel híreket?:)
50. 6f773a273c (válaszként erre: 45. - 480b578442)
2010. szept. 8. 18:28

a számháború?a világ legeslegjobb játéka:):):):)


(az utolsó táborozásom óta nem játszottam:( pedig hogy hiányzik:)


na az tényleg izgalmas,és nem is morbid!

igaza van szerintem annak,aki azt mondja,hogy egyszer nem az,csak meg ne szokja az erőszakot,mert a következő generáció fogja szítani épp ezekért a háborúkat...

egyszer-kétszer tényleg jó buli lehet,de többször inkább kerülendő.nem vagyok pszichológus,de azért azt sejtem ,hogy ahogy a durva számítógépes-lövöldözős játékok rontják a lelkivilágot,úgy ezek is rontják,ha nem jobban...

49. mohonc (válaszként erre: 46. - TSydy)
2010. szept. 8. 15:44

Azért látod megfogalmaztad, hogy mi volt az egyik legfontosabb különbség: "csináltunk nyilat meg nyílvesszőt", "minden valamirevaló kölök nuncsakut gyártott magának söprűnyélből és dobócsillagokat vagdosott lemezből"


És az volt a jó, hogy készítették a játékokat.

2010. szept. 8. 05:37
szerintem túl van lihehve ez az egész. úgy látszik a régi gyerekpuskákat elfelejtették sokan, és a mi generációnk is játszott olyan játékgépen ami lövöldözős volt, vagy verekedtek. ez egy játék! csak mi felnőttek ezt elfelejtettük és mindent belemagyarázunk
47. 480b578442 (válaszként erre: 46. - TSydy)
2010. szept. 8. 00:16
Na igen a mi időnkben is volt pisztoly, puska.Bár én sosem szerettem ezeket játéknak én a fiamnak nem is vettem.Ezzel inkább az a baj, h ezek a mai videó meg lézejátékok baromi élethűek és nem biztos, h egy 10 éves gyereknél is az a hatás jön le ami egy felnőttnél ésszerűnek tünik.
46. TSydy
2010. szept. 7. 23:50
Simán elengedném. Azért emlékezzünk már lányok, mi volt a mi gyerekkorunkban!!!! Az öcsémnek volt patronos pisztolya mikor indiánost játszottunk, csináltunk nyilat meg nyílvesszőt, azzal lőttünk célba. Volt neki géppisztolya is (á la lemezárugyár...)sőt mikor bejöttek videón a nindzsás filmek minden valamirevaló kölök nuncsakut gyártott magának söprűnyélből és dobócsillagokat vagdosott lemezből. És még sincs tele az ország sorozatgyilkosokkal. Akkor ez a lézeres lövöldözős miért is rossz? Szerintem kicsit álszent a dolog, vagy rövid az emlékezet...
2010. szept. 7. 23:48

Megnéztem.

Az én fiam is 10 éves és biztos, h nem engedném el.

Egy agybeteg játéknak tartom és az is agybeteg volt aki kitalálta.Jól láttam itt egymást kell lelőnni?

Kismillió jó hely van ahol egy szülinapot meg lehet tartani.Mitől jó játék az egymást lövöldözős?Na és a lányok majd nézik vagy ápolónőt játszanak?Ki lehet bérelni egy tekepályát biliárddal, azt is nagyon bírják az ilyen korú gyerekek vagy

vigye ki a szülinapos szülő őket az erdőbe és számháborúzzanak.Ja az micsoda?

2010. szept. 7. 23:25

Istenem mennyi befáradt szülő van....

Lézershow-s játékra szeretne menni a többi 15 gyerekkel együtt, felnőttek lesznek ott, ez egy játék!

Úgy csinálnak tényleg mintha a gyerek egy drogtanyára vagy irakba készülne...

Kérdezem én(honnan tudja a szülő, hogy a gyerekek a szünetbe mit játszanak az udvaron?)

Ebben az esetben tudja..

Túl van lihegve az egész!

2010. szept. 7. 17:53
Nem.
2010. szept. 7. 17:48

El hát.

Ez kb annyira elmebeteg gyilkolós játék, mint a vizipisztolyozás vagy a hógolyózás. Senki nem ettől lett tömegmészárló, főleg nem ha tíz évesen engedték el. Lehet az ciki lenne, ha a kölök ezen nőtt volna fel (hogy lőhet bárkire bármivel, az nem hal meg), de így semmi veszélyeset nem látok benne.

2010. szept. 7. 17:29
miért? ez nem gyilkosságra buzdítás, a paintballt én is szívesen kipróbálnám, ettől nem hiszem hogy erőszakos lesz bárki
40. mohonc
2010. szept. 7. 16:21
Úgy látom, igen csak megoszlanak a vélemények. A fő baj az, hogy miért kell itt szervezni egy szülinapi bulit. Nekem továbbra is a morbid kategóriába tartozik az, hogy "szülinapom van, menjünk, lőjjük már le egymást, mert az jó buli"
2010. szept. 7. 09:30
szerintem el kéne engedni, mert olyan dijak vannak, hogy csemetepaté, meg ilyenek:D szerintem nem lehet nagyon durva:D
2010. szept. 7. 09:30
Elengedném. Ti nem játszottatok gyerekkorotokban indiánost? Egyébként mi baja lehet? Beáll utána az idegenlégióba?
37. andi6020 (válaszként erre: 31. - Jozsi.38)
2010. szept. 7. 09:21
:-)
36. szoszilvi81 (válaszként erre: 3. - Mohonc)
2010. szept. 7. 08:52

Fontosak a közös programok a barátokkal, ha ez egy szülinapi buli, a szülinapos szülei gondolom felügyelnek majd rájuk. Én elengedném.

A legegyszerűbb megkérdezni a lányod, hogy ő mennyire szeretne ide elmenni, ha igen, elengedném, ha nem akar menni, de nem akar nemet mondani a barátainak, akkor rám is foghatja, hogy anya nem engedett el.

35. jozsi.38 (válaszként erre: 33. - 6bdce19b3c)
2010. szept. 7. 08:18
erre térjünk vissza 10év múlva :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook