Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Biorezonanciás állapotfelmérés, kezelés fórum

Biorezonanciás állapotfelmérés, kezelés (beszélgetős fórum)


11. fa8f3f5c02 (válaszként erre: 10. - Bc142dce71)
2010. dec. 21. 14:21
nekem nem írt fel semmilyen vitamint, sem kezelést. korrekt fazon volt. egy csomó információt közölt. és 7 ezerből egy felismerés és visszacsatolást, vagyis kezelést is csinált.
2010. dec. 21. 12:25
szia!Épp ma voltam állapotfelmérésen.az immunrendszerem gyenge.Felírt 36e ft-ért forever készítményt ami 1,5 havi adag.Nagyon sok pénz és ki tudja használ-e?
2010. dec. 3. 06:07
Sziasztok! Vannak újabb tapasztalatok e téren? Én tegnap voltam, s egy csomó dolgot említett, ami igaz volt. Allergia, depresszió, túlérzékenység, fáradékonyság... kezelés is volt. hatását nem igazán érzem, majd kiderül...
8. Tamianyu (válaszként erre: 7. - Tamianyu)
2010. szept. 6. 13:08
Ja,és megvettem 2 terméket szintén tízezres pénzekért:((
7. Tamianyu (válaszként erre: 4. - Zsanci79)
2010. szept. 6. 13:07

Ahol mi voltunk ilyen árakkal dolgoztak:

Állapot felmérés 10ezer,kezelések 5 ezer.Heti 2-3 kezelés volt javasolt,plusz elvittünk egy biorezonanciás matracot egy hónapra 50 ezerért.

Pár hónap után feladtam,sem én sem agyerekem nem javult.Na így ment el a pár száz ezer:((

2010. szept. 6. 10:19
ez hasonló a biorezonanciához.fájdalommentes.
2010. szept. 6. 10:08
szia.vega -teszt nagyon jó.mi már évek óta arra járunk.sok mindent észlel a gép amit az orvosok nem.elfogadható az ára.
2010. szept. 6. 10:05
Köszönöm. Hát azt nem gondoltam volna, hogy több száz ezerig is el lehet menni. Júj ez nagyon sok....
3. Tamianyu (válaszként erre: 2. - 9bbc382386)
2010. szept. 5. 22:51

Sajna nekem is ez a tapasztalatom.Pár szászezret otthagytunk,semmi eredmény.Több pénzt meg nem tudtunk rá szánni,de szerintem nem is érdemes.

Számomra hókuszpók az egész.Mondjuk az állapot felmérésnél nekem nagyjából megmondta mi bajom,de a kezelések semmit nem értek.A termékek is nagyon drágák amiket ajánlanak.Ezt csak az tudná megmondani,hogy hosszú távon hatásos e,aki nagyon sokat tud rászánni.

2010. szept. 5. 22:34
Voltam 2 éve.Nem tudta megállapítani hogy pajzsmirigy-alulműködésem van,rengeteg tünettel(persze elég lett volna ha kimutatja a pajzsmirigy problémát,de semmi).Nálam leszerepelt,persze van aki esküszik rá.Nem kevés pénzért dolgoznak,és a termékek is húzósak.
2010. szept. 5. 19:22

Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni, hogy valaki volt már e ilyenen és hasznos e.

Tulajdonképpen a páromat akarom elvinni, mert már nem tudom hova forduljunk a problémájával.

A lényeg az, hogy bizonyos időközönként kisebb-nagyobb gennyes gócok jönnek ki a hónaalján, lágyrésznél. Kapott már sokféle gyógyszert, meg sebészileg is távolították már el, de mindíg visszajött. Már nemtudom hova forduljunk...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook