Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Legénybúcsún vetkőzős csaj-nem tudom magam túltenni rajta fórum

Legénybúcsún vetkőzős csaj-nem tudom magam túltenni rajta (beszélgetős fórum)


50. Ada12 (válaszként erre: 49. - 5521dce537)
2007. júl. 26. 09:29

Szia!



Én csak annyit szeretnék kérdezni, h semmit nem vettél észre három hónap alatt? NEm bántásból kérdezem,hanem kiváncsi vagyok, mert akkor ez bárkivel megtörténhet.

49. 5521dce537 (válaszként erre: 47. - 6a1456582a)
2007. júl. 25. 23:06

Álomesküvőnk volt, amilyena nagykönyvben meg van írva! Pont úgy viselkedett, mint ahogy mindig!

Majd két barátja beszélgetését hallgattm végig, teljesen véletlenül és akkor derült ki, hogy mi történt! Persze elsőre mindenki tagadott mindent, majd végül bevallotta, hogy más fele kacsingatott! majd jött a válás... Annyit tudok, hogy kb 3 hónapig volt nyílt kapcsolata a csajjal... Jobb ez így!! De ha még egyszer valaki feleségül akar venni, akkor tuti nem lesz legény és leánybúcsú!!

48. 5521dce537 (válaszként erre: 45. - 6a1456582a)
2007. júl. 25. 22:54

Nem akarok senkit elijeszteni az esküvőtől!!

Ez egy egyedi történet, ami jobb hogy így történt, mint hogy majd 2 gyerek + 10 év házasság után!

Nyugi minden rendben lesz!!

Sok boldogságot nektek!

47. 6a1456582a (válaszként erre: 44. - 5521dce537)
2007. júl. 25. 11:09

Kovinak!


nem hagy nyugodni a dolog...

Az esküvőn még minden rendben volt és megtudtad, hogy félre*g*tt és válás?

2007. júl. 25. 10:46

Én nem megyek férjhez, így se legény- se leánybúcsúnk nem lesz...

Egyébként itt nálunk inkább az ivászat a "divat", és inkább helyi kiskurvák lennének a "vetkőzős csajok", akik felesért bármire képesek. Sajnos ez van.

Különben párom még csak egy kortyot sem iszik alkoholt, utálja. Meg legalább annyira féltékeny rám, mint ahogy én vagyok rá, és némileg tiszteletben tartja ezt kettőnk között.

Ha a kapcsolatunkban felbukkanna egy csaj, akkor meg ciao. Biztos bőgnék vagy két hónapig utána, de ez ilyen.


Bea: megértelek, én is ilyen "agyalós" vagyok.

45. 6a1456582a (válaszként erre: 44. - 5521dce537)
2007. júl. 25. 10:39
Húúúú ez most elég rosszul hangzott:o( 3 nap múlva legénybúcsúúú nálunk is....
2007. júl. 25. 05:04

Sziasztok!


Egy éve lett volna az álomesküvönk! Elötte persze legény-leánybúcsú! Kikötöttem, hogy a leánybúcsún nem lehet pasi...

Úgy volt, hogy a legénybúcsún se lesz! Úgy volt!

Majd az esküvő után 2 nappal tudtam meg, hogy voltak lányok is a legénybúcsún! És az én kedves vőlegényem ki is használta az alkalmat és nem kellett semmire sem kényszeríteni!!! Így most újra a leánykori nevemet viselem! Nagyon nehéz volt ezt feldolgozni, de jobb,hogy nem pár év múlva lépett félre! Így is fájt, de úgy még rosszabb lett volna!

43. cskata (válaszként erre: 42. - Bea83)
2007. júl. 24. 22:45

helyes hozzáállás!:))

ha esetleg bármikor elkap a "gépszíj" a köv. napokban, akkor gyere vissza újra elolvasgatni az eddigi hozzászólásokat!:)) ennyi ember nem tévedhet!:)

42. bea83
2007. júl. 24. 22:34
Bármily hihetetlen egy csöppet megnyugodtam.Szerintem még egyszer leülünk,átbeszéljük,h.megnyugodjon a pici szívem, csak most nem üvöltözve,mint ahogy először sikerült,aztán asszem inkább fejjel megyek a falnak,ha még egyszer fel merem hozni a témát.
41. szenyó (válaszként erre: 1. - Bea83)
2007. júl. 24. 22:14

Ha jól értem, a srác TÉGED akar egy egész életre magáénak. S téged zavar, ha megsímogat egy csinos lányt, aki CSAK a testét adja oda neki?


Szerintem nagyobb baj lenne, ha szerelmes lenne valakibe, s úgy venne el téged...

2007. júl. 24. 22:06
:))))))))))))
39. bea83 (válaszként erre: 38. - Almáspite)
2007. júl. 24. 22:05
Csak olyan jó olvasni titeket...
38. almáspite (válaszként erre: 36. - Bea83)
2007. júl. 24. 22:04
mégis mit még? 30 hozzászólásban ecseteli mindenki a tapasztalatait és véleményét. megélni te éled meg, megoldani is neked kell. nincs jobb.
37. cskata (válaszként erre: 35. - Almáspite)
2007. júl. 24. 22:02

hehe!:)) lekéste a csajt - ez aranyos!:)))

egyébként én is úgy képzelem a szitut, ahogy a férjed is mondta: inkább ciki nekik, mintsem hogy pl. izgalomba jöjjenek tőle..

36. bea83
2007. júl. 24. 21:57

Vélemények?Várom az esetleges ilyen tapasztalatokat,no meg az értelmes gondolatokat!

Köszi

2007. júl. 24. 21:45
nálunk tavaly volt téma a legény/leánybúcsú. vetkőzősfiúka undorom legalább akkora, mint a tiéd, így én is mondtam a barátnőknek, h nuku pasi, csak a pia! be is tartották szépen:) az akkor még férjjelöltnek is megemlítettem, meg mivel ismer, alapból is tudta, h veszélyes játékba kezd ha csajszi lesz a búcsúján. ő nyilván nem mondhatta a fiúknak, h hé az asszonykám nem akarja, h legyen cicispipi....de a szerencse mellém szegődött alkohol formájában, mert az uracskám ettől a "szerencsétől" bealudt 2 órára a legényb. közepén. a srácok hívni akarták a nőcit mikor felkelt, de akkorra az már nem ért rá:)))))) pancserek!:))) viszont a nászúton beszélgettünk erről is és a férjem felvilágosított, h nyilvánosan , kismillió szempár keresztüzében nem okoz örömet letaperolni akármilyen jó nőt sem, inkább kényszeredett érzés lehet és ő a maga részéről örül annak, h neki nem kellett.ez még nem jelenti azt, h soha nem is fog megcsalni. attól, h nálunk ez kimaradt, ugyanúgy fennáll a megcsalás és még 1000 veszély esélye a házasságtörésre, mint bárki másnál. ez már az én magánvéleményem. szóval sztem azt teszed legrosszabbul, ha hergeled magad és ezálltal őt is. a szemet szemért efektus meg kifejezetten ront a kettőtök dolgán. nő vagyok én is, ennek megfelelően bonyolult és túlkombinálós, de ezt a békát le kell nyelni. rá kell, h gyere, nem is olyan nagy béka ez.
34. mbr84
2007. júl. 24. 21:43
nem tilos kimutatni,h fáj, csak nem szabad túlzásba vinni, igenis tudja érezze,h rossz neked, de ha átlépsz 1 határt, kkor azzal mindent tönkreteszel
33. mbr84
2007. júl. 24. 21:43
nem tilos kimutatni,h fáj, csak nem szabad túlzásba vinni, igenis tudja érezze,h rossz neked, de ha átlépsz 1 határt, kkor azzal mindent tönkreteszel
32. Hobitka (válaszként erre: 30. - Bea83)
2007. júl. 24. 21:42
Jaj, dehogy szerveznek!!! Ne rágódj ezen! A párod szeret és nem menne bele semmibe! Ez csak egy legénybúcsún történhet meg! De biztos vagyok benne, hogy a kedves vőlegények 90%-a olyan zavarban van, mint egy elsőáldozó fiúcska! De ugye ez haverok előtt nem mutatható ki!!!! Mert ők a macsók!
31. nicci (válaszként erre: 30. - Bea83)
2007. júl. 24. 21:38
Biztos,hogy többet érsz egy ilyen csajnál elvégre téged választott nem pedig valami könnyűvérű nőcskét.Senkinek nem kell bizonyítanod,ne mutasd ki,hogy ez téged bánt hanam magabiztossan lépj ezen túl.A bosszúnak nincs értelme,mert annak csak a házzaságod lesz az ára!
30. bea83
2007. júl. 24. 21:33
A legjobb lenne megráznom magam,ordítani egy nagyot és megmutatna az egész hülye haveri körének,h.olyan bomba nő vagyok,h.abszolút nem érdekel,mert tudom,h.én jobb vagyok,többet érek egy ilyen csajnál.Ugyanakkor ha azt látják könnyedén veszem,szervezhetnek még hasonló bulikat,ahol akár több is történik,mondván hogy én úgyis megbocsátok,olyan remek csaj vagyok.
29. Hobitka (válaszként erre: 25. - Bea83)
2007. júl. 24. 21:27
Köszönöm, hogy íg gondold! Kb 10 év van közöttünk. Mire te is 33 leszel, másként látod a dolgokat és rájössz, hogy magadat büteted most! Ennyit pedig egy pasi sem ér meg! Még életünk szerelme sem!!! :-)))
28. rexona
2007. júl. 24. 21:27

Azért vigyázz, nehogy te is túlreagáld a dolgot. Egyépként én is ilyen vagyok, rettentően szenvednék.

...és majd meglátod a későbbiekben, hogy mennyire őszinte, nem ver át, milyen bulikba jár..stb. Bár ezt így is tudod, hiszen együtt vagytok.

Sajna az ilyen búcsúkon legtöbbször megtörténik az ilyen eset.

27. mbr84 (válaszként erre: 22. - Bea83)
2007. júl. 24. 21:27

a legjobb uton haladsz afelé, h akkora hülyeséget csinálj amivel örökre elveszíthetitek 1mást,

biztos ,h szeret téged,nem vagyunk 1formák mindenki máshogy reagálja le, te nagyon túl spilázod a dolgot. és ha bosszút állsz azzal mit érsz el? utána megint neked lesz rosszabb,mert rájössz, h nem értél el vele semmit.ha szeretitek 1mást beszéljétek át rendesen még 1x, aztán "felejtsétek el örökre"

de a nyávogás az önsajnálat nem segít, és a bosszú sem

26. cskata (válaszként erre: 21. - Bea83)
2007. júl. 24. 21:25

:( háát, biztosan nagyon sz*r érzés, ha ilyesmiket vált ki belőled és ennyire nem tudsz túllépni rajta.. De mindenképpen meg kell próbálnod! Valójában ezen csak Te magad tudsz változtatni - hiába írkáljuk itt kb. 5-en egyszerre, hogy ne foglalkozz vele, nincs jelentőssége, stb., ha mégis ezen zakatolnak a gondolataid..:((

A családi béke érdekében őt talán nem kellene már piszkálni vele (pláne, ha már elmondta párszor az ő verzióját a buliról és nem is érzi magát felelősnek emiatt).. szerintem most próbáld meg magaban/magaddal lerendezni - és csak végső esetben hozd neki újra szóba.. ha eszedbe jut a sztori, akkor tudatosan koncentrálj másra, tereld el a figyelmed..

Más ötletem sajnos nincsen..

25. bea83 (válaszként erre: 23. - Hobitka)
2007. júl. 24. 21:24
Nagyon nehéz...Egyébként eszméletlen értelmes nő vagy,köszönöm neked.
24. kiki32
2007. júl. 24. 21:23
Nagy igazság, amit cskata leírt: Ezen túl kell lépned! Visszaadod? Ugyanmár, ez olyan gyerekes! Ebből nem állhat az egész kapcsolatotok!
23. Hobitka (válaszként erre: 21. - Bea83)
2007. júl. 24. 21:23
Nincs abban semmi rossz, ha új dolgokat is bevezetsz a kapcsolatotokba! Főleg, ha neked is jó! Ha nem, akkor nagyon gyorsan hagyd abba! Legyél egy kicsit önző! Régen én is borzasztó féltékeny voltam! De rájöttem, ha valaki el akar menni, az el is fog! Ne tedd tönkre magad ostoba képzelgésekkel! Ennél sokkal többet érsz! De nálatok erről szó sincs!!! Szeret a párod, ezt írtad! Akkor élvezd!!! Csak a szépet vedd észre! Két hetes házasok vagytok! Örülj, hogy szerethetsz valakit! Kényszeritsd az agyadat, hogy ne foglalkozzon ostobaságokkal!!!
22. bea83
2007. júl. 24. 21:18
Nem írtok,úgyhogy még egy hozzáfűzés.Mondtam neki,h.bizalom terén nálam a nulláról indul,mintha nem is ismernénk egymást,és nem mondtam neki,de attól félek,h.ezt még visszaadom.Nem akarom,de fortyogok a dühtől,és a tehetetlenségtől,h.már nem akadályozhatom meg,megtörtént.
21. bea83 (válaszként erre: 20. - Cskata)
2007. júl. 24. 21:07
Nem,de nagyon nehéz.Iszonyúan fáj...Azt vettem észre magamon,h.azóta olyan dolgokat is megteszek,amiket korábban nem akartam,csak azért,h.bebizonyítsam neki,nem talál nálam jobb nőt magának.És közben szenvedek,mert úgy érzem,ezt azért teszem,h.felhívjam a figyelmét magamra.Pedig enélkül is észrevesz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook