Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Legénybúcsún vetkőzős csaj-nem tudom magam túltenni rajta fórum

Legénybúcsún vetkőzős csaj-nem tudom magam túltenni rajta (beszélgetős fórum)


80. 7130b15964 (válaszként erre: 71. - Helgus)
2007. júl. 27. 21:16

Szerencséd van. De most komolyan. Legalább nem rá figyelsz, hanem keresel egy inkább hozzád valót.

Kitartás!:)

79. Helgus (válaszként erre: 78. - Bea83)
2007. júl. 27. 21:15
Akkor még együtt laktunk,de nem birta az együtt élést.És képzeljétek azt hazudta a csajnak,hogy már szakitott velem,mert én megtaláltam a telefonjában a számot és felhivtam,és elbeszélgettem a csajjal.
78. bea83 (válaszként erre: 76. - Helgus)
2007. júl. 27. 21:13
Találkozgatott???Melletted???Na ne,ez aztán már tényleg az alja!!!
77. 7130b15964 (válaszként erre: 66. - Bea83)
2007. júl. 27. 21:13

Akkor egy picit naív voltál vagy elvakított a szerelem, mert már rég meg kellett volna kötni azt a szerződést (ettől a jelenettől teljesen függetlenül). Nagyon kényes téma ez, de ilyen esetekben nem elhanyagolható.


Mi van, ha nem írja alá? Mármint, ha nem akar szerződni veled?

76. Helgus
2007. júl. 27. 21:12
Nem vagyok benne teljesen biztos,de egy időben találkozgatott egy sztriptizes ri..cal,csak akkor még időben közbe tudtam lépni.Másfél éves kapcsolat volt és nagyon nehezem viselem a szakitást.Nagyot csalódnék benne,ha egy ilyen nőre cserélt volna le.Nem hiába mondják,hogy k..-nak áll a világ.
75. bea83 (válaszként erre: 73. - Szenyó)
2007. júl. 27. 21:11
Ja,az a minimum!!!
74. bea83
2007. júl. 27. 21:10
Helgus,amúgy nagyon sajnállak.Gondolom nem könnyű,de próbálj megnyugodni,ennél már csak jobb lehet,valaminek a vége,valami újnak a kezdete.
73. szenyó (válaszként erre: 71. - Helgus)
2007. júl. 27. 21:09
Minimum pasizz be!
72. bea83 (válaszként erre: 71. - Helgus)
2007. júl. 27. 21:09
Részemről inkább semmit.Meg van a véleményem.
71. Helgus
2007. júl. 27. 21:08
Engem tegnap elött hagyott ott a barátom és van egy sejtésem,hogy egy ilyen táncos ku..a miatt.ehhez mit szoltok?
70. bea83 (válaszként erre: 69. - Szenyó)
2007. júl. 27. 21:07
Se vele,se nélküle.DE:Képtelen vagyok elfelejteni,hogy minden lelkiismeret furdalás nélkül képes volt mellém feküdni napokon keresztül,anékül,hogy mondta volna,hogy kicsim el kell mondanom valamit...nagyon sajnálom,iszonyúan bűntudatom van,meg ilyesmi.Nem tette.Ezek szerint volt miért szégyellnie magát.Őrület!!!És mindezt csak azért,mert a hülye haverjai belevitték.Rám se bagózott!És ezt nem lehet sem piával,se semmi mással megmagyarázni.
69. szenyó (válaszként erre: 68. - Bea83)
2007. júl. 27. 20:58
Az eléggé gáz. Nélküle jobb lenne? Vagy valaki mással lennének érzelmeid?
68. bea83 (válaszként erre: 67. - Szenyó)
2007. júl. 27. 20:56
Együtt élünk,házasok vagyunk,csak most kicsit(nem is kicsit)az érzelem hiányzik a részemről.
67. szenyó (válaszként erre: 66. - Bea83)
2007. júl. 27. 20:54
Házasság nélkül is együtt lehettek, ha mégis meggondolod magad, s visszaengeded az életedbe.
66. bea83 (válaszként erre: 65. - 7130b15964)
2007. júl. 27. 20:52
Nem megoldom,csak megnyugszom tőle.Amúgy meg aránytalanul több pénzem van,mint neki.
65. 7130b15964 (válaszként erre: 62. - Bea83)
2007. júl. 27. 20:38

Jaj, ne! Most tényleg azt hiszed, hogy ezzel megoldod a helyzetet? Akkor miért nem adod be rögtön a keresetet a válásra?


Házassági szerződést meg bármikor lehet írni, ebben igazad van (de csak akkor van igazán jelentősége, ha a két fél házasságba vitt vagyona között aránytalanság áll fenn, egyébként semmi jelentősége).

2007. júl. 27. 20:22

Túl kell lépni, egyenes derékkal. Ne emlegesd fel, azzal rontasz a dolgon szerintem is. A házasság ennél sokkal nagyobb buktatókkal és próbatételekkel jár, és nem nős dolgokra gondolok, hanem akár a gondok közös megoldására, a pénzügyekre, a célokra...stb. Ez egy kis semmiség, ami meg sem történt.....majd elmúlik, tudom, mennyire rossz lehet most Bea.


Magamra ismeser az ijedtségedben, de ez az a helyzet amikor saját magad kárán tanulsz, pedig semmi rosszta nem csináltál. De a férjhez menés is kilépés a nygabetűs életbe, egy új élet kezdete, ahol nem minden fenékig tejföl...


A gondokat megbeszélni, sosem haraggal aludni térni, de a hibákat nem felemlegetni.... Alapvető szabályok... én sem mindig így csináltam ám, csak már megfizettem a tanulópénzt... :)

2007. júl. 27. 20:12

Szerintem egy ilyen hülyeség miatt kár szakítani.

Volt olyan pasim, akit annyira szerettem, hogy sosem érdekelt, ha félrelépett. Mindig hozzám jött haza. Sőt, együtt is éltünk. Ha verseny, hát legyen az. Csak te győzz!

62. bea83
2007. júl. 27. 20:04
Itt vagyok 3 héttel az esküvőm után és ezen agyalok.Eldöntöttem:hétfőn rákérdezek,hogyan vehetem vissza a nevemet,aztán íratunk egy házassági szerződést.
61. bea83
2007. júl. 27. 19:57
Sziasztok!Megint én.Egészen elképesztő dolgokat írtok.Ezek azért durvább dolgok ahhoz képest ami velem történt.Tudjátok az a legnagyobb gáz,hogy vérzik a szívem egy babáért,a párom is már mondogatja,hogy szeretne,de ezek után nincs bizalmam iránta.
60. Ada12 (válaszként erre: 59. - 5521dce537)
2007. júl. 27. 19:54

Szia!


ne hari, de még egyszer megkédezem, h semmit nem vettél észre ebből?


Tényleg nem azért kérdezem, h cikizzelek v hasonló, csak kiváncsi vagyok, mert így akár bárki megteheti.....

2007. júl. 26. 21:12
Az esküvő után 3 hónapig volt viszonyuk! Azt már nem akartam tudni, hogy hányszor lépett félre a kapcsolatunk alatt, de gondolom nem ez volt az első neki! Nála már csak jobbat találhatok!
58. Panna1
2007. júl. 26. 12:59
Most kis időre le kell lépjek, de ígérem, még du. benézek!
57. Panna1
2007. júl. 26. 12:58

Nyugi, a leány-legénybúcsúnk előtt ugyanezek az érzések bennem is megvoltak. Beszéltem vele erről is, hogy aggaszt, hogy ha esetleg sokat iszik, cukkolják a haverok, és hogy több is történik a kelleténél, és én megtudom utána, és akkor biztos kidobom, és akkor véget ér a szép közös életünk.

Éjszaka kaptam tőle egy sms-t, hogy részéről folytatódhat a mi szép életünk. NAgyon drága volt, és jól esett, és meg is nyugodtam.


Nem tudom, mennyire ismered a baráti körét. Ha attól jobban érzed magad beszélj az egyik fiúval, akiben megbízol, és ott lesz, hogy ha véletlenül mégis rosszul alakulnának a dolgok, próbáljon a pároddal beszélni. Vagy csitítsa a kedélyeket.

De azért nem hiszem, hogy erre szükség lehet.

Ha neked is van rokonod meghívva a legénybúcsúra, na akkor aztán még azt is szégyellni fogja, ha a csajt tapizza!

56. 6a1456582a (válaszként erre: 54. - Panna1)
2007. júl. 26. 12:46
Józan eszemmel én is tudom, hogy ha egy pasi a kedvese háta mögött akar rosszalkodni, ahhoz nem kell feltétlenül legénybúcsú...DE egy ilyen buliban ott vannak a haverok aki imádják hogy rosszalkodás van, a vőlegény van középpontban, neki van a műsor és tálcán kínálódik a vetkőzős muff, aki általában jó bőr, az én emberem pedig nincs fából:o))De persze megbízom benne, nézni és tapizni ér!!
55. Panna1 (válaszként erre: 44. - 5521dce537)
2007. júl. 26. 12:44
Tényleg nagyon gáz! Bár ilyenkor, az elején sokkal nagyobb a trauma, de örülj, hogy megszabadultál egy ilyen pasastól. Ha nem ekkor történik meg, megtörténik később. Ez a férfiember jellemétől függ főként! Ha később gyerek van, lehet hogy mellette maradsz csak amiatt, és ő közben csalt volna agyba-főbe. NA az tényleg nem lenne boldog élet. De így még előtted áll, hogy találj valakit, aki tényleg megbecsül! Sok sikert!Hajrá!
54. Panna1
2007. júl. 26. 12:37

Szaffi!


Ne aggódj! A mi baráti körünkben 6legénybúcsúból senki nem vitte el a csajt egyetlen egyszer sem, illetve nem történt semmi a majdnemhogy "kötelező" tapizáson kívül.

De szerintem beszélhetsz a pároddal arról, hogy ez téged aggaszt, hidd el ha igazán szeret, eszébe fog jutni ott, azon az estén is, és nem megy bele oylan dolgokba, amibe nem kellene.

Ezt a tapizós dolgot meg el kell viselni. Ha nálad chippendale fiú lesz, te se úszod meg, hogy ne tapogattassa veled össze a testét (persze a kényes pontok kerülésével).

Ha utána beszéltek a legénybúcsúról, nehogy faggatózni kezdj a részletekről,mert magaddal cseszel ki. Elég, ha annyit megkérdezel tőle, hogy tiszta-e a lelkiismerete. Legalábbis nekem ennyi elég volt, és áig biztos vagyok abban, hogy hűséges hozzám.

Másrészről, ha bármi ilyen irányú hajlama lenne, hogy félred.gjon, akkor tényleg most derüljön ki, ne pár év múlva. Mert ha már a kapcsolat elején így áll hozzá, mi lesz később!!!

53. Panna1
2007. júl. 26. 12:26

Bea83!

Az első legénybúcsús este után én is tisztára ki voltam akadva (egy év alatt kb. 5-6 haverja nősült a páromnak), amikor kiderült, hogy a sztripcsaj meztelenül mindenkinek az ölébe ült, és persze mindenki megfoghatta a mellét. Ha belegondoltam a helyzetbe robbanni tudtam volna! Mondtam is az akkor még Vőlegényemnek, hogy nem bírom a gondolatát sem elviselni, mert hát gondoljon bele, hogy ő hogy érezné magát, ha engem látna egy tangára vetkőzött chippendale-fiú ölében (vagy ilyesmi). Megértette, de ő is bizonygatta, hogy nem csinált semmit, csak amit a többiek is. én is utána úgy éreztem, hogy bizonyítanom kell neki, hogy jobb csaj vagyok azoknál. De ez hülyeség! Hidd el, egy férfi, ha tényleg komolyan és önszántából akar hűséget fogadni neked, nem fog kezdeni egy ilyen csajjal. Amit meg a legénybúcsún csinálnak,az meg tényleg inkább a srácok előtti bizonyításról szól. Mert hát hogy nézne ki az, hogy amikor az ölébe ül, felpattan, hogy "ne, ne ülj az ölembe", vagy amikor a melléhez húzza a kezét" Jaj, nem akarom megfogni!" Hát kb élete végéig ezzel cukkolnák a heverjai, mert a fiúk ilyenek. (De minimum magukban röhögnének rajta). A lényeg, hogy TÖBB ne történjen! Hidd el, nem vágyik arra a csajra. Ha vágyott volna elvihette volna utána, mint ahogy Kovinak azt le is írta. Az ilyen dolgok meg úgyis kiderülnek utána, mert úgyse bírja tartani a száját az összes jelenlévő!

Ezt tényleg a saját fejedben kell rendezni, mert odáig fajulhat, hogy a bombázós óriásposzterekre is féltékeny lehetsz az utcán, hogy az esetleg jobban tetszik a férjednek,mint te! Téged választott, hibáiddal és tökéletlenségeiddel eyütt és(söt lehet, hogy azokért is) téged szeret.

Nehogy már egy ilyen egyszerű vetkőzős pics@ bármiben jobb legyen mint te! Komolyan mondom, hogy sajnálni tudom csak őket,hogy erről szól az életük. Ha így nézed, hogy mennyire szánalmasak, talán könnyebb a gondolatot is elviselni... Asszem én is így tettem túl magam a történteken. És a többi legénybúcsút is így fogtam fel.

52. emagdi (válaszként erre: 49. - 5521dce537)
2007. júl. 26. 12:19

nagyon szomorú a történeted, de tudod szerintem ezeknek a dolgoknak nem a legénybúcsúk az okai :(


bármikor, bárhol találkozhat más nőkkel, nemcsak egy ilyen esküvő előtti buliban.

51. 6a1456582a (válaszként erre: 49. - 5521dce537)
2007. júl. 26. 12:13
Már az esküvő elött 3 hónapja volt köztük valami? vagy utána 3 hónapig?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook