Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kezelhetetlen hajat kezelnék :) fórum

Kezelhetetlen hajat kezelnék :) (beszélgetős fórum)


10. t.Ili
2010. szept. 6. 11:27

Általában segít,a göndör hajon ha hosszúra növesztik és meredek átmenetre vágják.

Akkor talán nem annyira oroszlános.

Ha azért mosod két naponta,mert boglyasra fekszed,akkor segít,ha csak reggelente a végeket átnedvesíted,esetleg habbal átnyomkodod.

A végeit kéthavonta vágatni kell.

2010. szept. 6. 11:22

Ha göndört akarsz,nem szabad megtépetni,mert nagyon szálkás lesz a vége.

Ha simára szeretnéd vasalni,akkor viszont megkell tépetni a göndör hajat,mert csak úgy lesz tartós a vasalás.

Ez egy ördögi kör.

2010. szept. 6. 08:54

Nem írtad mi a problémád;)

Az én hajam is kezelhetetlen...ezért havonta vágatom,jobb sampont balzsamot használok és minden mosás után hajtőemelő spray-t fújok rá és hagyom megszáradni.Ez így most jó nekem:)


A sampont és a balzsamot váltogatni szoktam,mert "megszokja" a hajam egy idő után.

7. Anda39 (válaszként erre: 1. - 2c06527ca9)
2010. szept. 5. 19:40

Látatlanban elég nehéz tanácsot adni, főleg, hogy semmi konkrétumot nem írtál, mi az, ami miatt nem tudsz vele bánni.

Lehet, hogy csak egy jó fazon vágása a megoldás, vagy más hajápoló szerek alkalmazása, esetleg apró kezelési trükkök... ha bemész egy fodrászhoz, biztosan segít. (bár ebben nem vagyok biztos, amilyenek az emberek manapság)

6. lackó-zsanett (válaszként erre: 2. - 2c06527ca9)
2010. szept. 5. 19:10
Én is ebben a cipőben járok sajna! Éppen az előbb kértem segítséget egy fodrászom ismerősömtől, várom, hogy visszaírjon nekem. Remélem tud tanácsolni valamit.
2010. szept. 5. 17:40
Egy másik sampon? Egy jobb balzsam?
2010. szept. 5. 17:20

Szia!

Szerintem egy jó vágás csodákra képes!! Hosszú hajad van?

2010. szept. 5. 17:18

Alapból göndör a hajam. Fésülni nem lehet, mert akkor mikrofonfejem lesz. Kétnaponta kellett mosnom.

Mióta vasalom, heti egy hajmosással, vasalással elvagyok.

2010. szept. 5. 17:16

Sziasztok!


A hajammal nem vagyok kibékülve, minden nap meg kell mosnom, hogy álljon valahogy,van valaki hasonló cipőben, és van-e rá valami segítség?

2010. szept. 5. 17:15
Kezelhetetlen hajjat, kezelnék :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook