Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mi a véleményetek az édesgyökér kivonatról? Tényleg jó? fórum

Mi a véleményetek az édesgyökér kivonatról? Tényleg jó? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 18. 10:40

Mi ez a tea?

Hol lehet kapni?

2010. szept. 12. 10:43

Ez a tea,hogy működik? Hasmenést okoz? :):)

Mert akkor nem iszom :):)Mályvateát ittam valamikor de az hatalmas görcsöket okozott és szörnyű hasmenést, úgyhogy kidobtam :)

2010. szept. 9. 10:55
Ezt a teát hol lehet kapni?
2010. szept. 8. 11:37
Én is kipróbáltam a teát, de iszonyúan édes, még kisebb mennyiségű keverék hozzáadásával is. Valóban fogyaszt, de én egy hét után már nem bírtam tovább, mert már a szagától is hányingerem lett.
2010. szept. 7. 15:52
Egy kolléganőm issza, de nem a reklámozott csodaszert, hanem teát vesz. 300 gr-os kiszerelésben, ha jól emlékszem 300 ft az ára. Napi háromszor issza. Ő nagyon dicséri, azt mondja, a hátán a hurkák semmi mástól nem tűntek el.Max. 6 hétig lehet inni.
2010. szept. 7. 14:38
Sziasztok, én elsők között rendeltem meg még júniusban, amikor G. Edina a Tv-ben mondta milyen jó. 10.000,-Ft, 100 db, naponta 3-at kellett szedni. Egy hétig mindennap ment le kb 10 dkg-ot a súlyom, aztán megállt és semmi. Egész hónapban nem fogytam többet. Utána láttam E.t , hogy mindenféle kezelésekre jár, testtekercselés, izomstimulálás, és boldogan mondta, hogy már 3 kg-ot fogyott. Na így könnyű, hogy ha a reklámért kapott pénzből mindenfélét ki tudott fizetni!!!!
2010. szept. 5. 12:04
Engem is érdekelne pár vélemény, mert úgy néz ki sok sztár fogyott tőle 3-4 kg-t!
2010. szept. 5. 11:46
Mi a véleményetek az édesgyökér kivonatról? Tényleg jó?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook