Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ariston mosó-szárító gép, ki használ ilyet? fórum

Ariston mosó-szárító gép, ki használ ilyet? (beszélgetős fórum)


2010. szept. 18. 11:58
köszönöm a véleményeket, azt hiszem nem veszek egybe. most csak mosógép lesz és ha majd úgy érzem veszek külön szárítógépet
7. Alkia (válaszként erre: 6. - Bcicus)
2010. szept. 10. 10:00
A mienk 4 eves de elsöperctöl ilyen sajnos.
6. Bcicus (válaszként erre: 5. - Alkia)
2010. szept. 9. 12:40
Hát nem tudom a tietek mikori, de a mineknél ne is lehet hallani, hogy centrifugál olyan halk, csak akkor hallom ha ott állok mellette és csak a gatyák gyűrűdnek össze ha nem tekerem fel őket, más semmi.
2010. szept. 9. 12:29
Nekem ilyen van es nagyon gyuröt a ruha mikor kiveszem meg kivasalni is nehez a gyurodest belöle ezert nem is hasznalom mar a szarítoprogramot.Lehet,hogy egy db ruhanal nem így van de az luxus lenne egyesevel szarítani,ja es a centrije is nagyon hangos ez elsöperctöl fogva .En megegyszer nem vennek ilyet.A boylerunk is ariston volt es egy ev utan ment tönkre es mastol is hallottam,hogy így jart vele.De ez csak egy velemeny.A kulon szarítora aztmondjak az tenyleg jo.
4. Bcicus (válaszként erre: 3. - Csiga1170)
2010. szept. 5. 12:45

Igen olyan van. Igen. Meg túl sok ruhát nem jó benne hagyni, mert azt nem tudja megszárítani, de mondjuk én nem is szoktam egyszerre sokat mosni sem.

A szárítás mindenképpen küön kell elindítani, olyat nem tudsz, hogy beállítod, hogy mosás és utána egyből szárítson is.

3. csiga1170 (válaszként erre: 2. - Bcicus)
2010. szept. 5. 11:28

tehát olyan van, ami egyben mos és szárít?

Akkor miután leáll a mosás kiveszed belőle a farmert és utána indítod el a szárítást?

2. Bcicus (válaszként erre: 1. - Csiga1170)
2010. szept. 5. 10:57

Anyukámék már régóta olyat hassnálnak.

Nekünk is van. Én nagyon szeretem. Annyi, hogy a farmert szárítás elött jól összehajtom és feletekerem, akkor egyből lehet felvenni utána.

2010. szept. 5. 10:47

Mosógép vásárlás előtt vagyunk és gondoltam jó lenne, ha szárítana is. Találtam egy Ariston márkájut, ami szimpatikus. Hallottam már olyat is, hogy érdemesebb, olyan szárítót venni, ami külön van, mert nem gyűri annyira a ruhát?! Ez igaz lehet? Nekem szimpibb az egyben az ára miatt is és helytakarékosabb is.

Ha van valakinek bármilyen véleménye szárítógéppel vagy az Ariston márkával kapcsolatban szívesen fogadom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook