Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Diploma = Intelligencia. Ugye nem? fórum

Diploma = Intelligencia. Ugye nem? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. szept. 5. 10:23
Semmi baj. Ha "blődségnek" tartod, nem kell ám hozzászólni. :) Vagy nem így..
2010. szept. 5. 10:07
A kérdés is blődség! Bocsi! :)
5. 204b456479 (válaszként erre: 2. - Attila)
2010. szept. 5. 10:04

Én értem amit mondasz, és egyet is értek veled.

Sajnos ezekből lesznek azok, akik rossz szakemberek, az ilyenekhez nem szabad járni pl. orvos. És sajnos a tapasztalatlan ember azt hiszi, hogy aki elvégezte pl. az orvosit, az már csak tudja mit kell csinálni, hiszen mindenkinek ugyanazt tanították...aztán kiderül h mégsem...vagyis igen, de esze nincs hozzá...

2010. szept. 5. 10:02

Teljesen értünk, és nyugodj meg, a hiba nem a Te készülékedben van :)

Sajnos, van egy olyan rétege az embereknek, amiről írsz ... aki úgy gondolja, hogy mivel lediplomázott felette áll a többinek.

Rengeteg volt osztálytársam végzett már - hajajj, bőven :) - és sajnos köztük is van ilyen :(

És mi a vicces?

Suliban mind velem akart versenyezni :)

Na most megmutatták :) - merthogy én nem mentem egyetemre :D - Ők az okosabbak, ez egyértelmű!! (:DDDDD )

2010. szept. 5. 10:02

Teljesen egyet értek. Húú, ha tudnád, hogy hány diplomást ismerek, akivel nem lehet leülni értelmesen beszélgetni.. Valahol tombolán nyerhették , vagy nem tudom. És most nem arról van szó, hogy lehet én vagyok túl hülye (bár nincs kizárva)

. Amúgy nekem is van diplomám.

2010. szept. 5. 09:59

Miért hiszi azt néhány ember, hogyha lediplomázik, akkor attól intelligensebb és felsőbbrendűbb lesz a többi embernél?

Láttam már primitív diplomást, és láttam már IQ király :) postást is. Az "eszet" nem lehet megvenni szerény véleményem szerint.

Most ezeket csak azért írom le, mert egy ismerősömnek annyi esze sincs, mint egy marék nem tudom minek.. De Ő most ügyvéd lesz (szerinte)!

Komolyan mondom nála hülyébb embert még nem láttam. Egyszerű mint a faék, és ráadásul lenéz másokat.

Nem vagyok ám ilyen gonoszkodós, meg féltékeny, meg hasonlók, csak irritál az ilyen ember. Más is így gondolkodik, mint én, vagy velem van a baj? :)

A legjobb barátom cukrász, de váltig merem állítani, hogy nála bölcsebb, okosabb embert nem igen ismerek.

Érteni lehet mit akarok mondani? Vagy kezdjem előről? :))

2010. szept. 5. 09:59
Dimploma = Intelligencia. Ugye nem?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook