Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tuti fogyás? fórum

Tuti fogyás? (beszélgetős fórum)


2010. szept. 5. 16:25
Na hát igen, akaraterő az kell, anélkül nem mgy.....:S
18. d2999878ca (válaszként erre: 17. - Falcngate)
2010. szept. 5. 16:20

A helyzet az, hogy már komolyabb vizsgán is átmennék nem is akármilyen eredménnyel.

Viszont az extra mennyiségű szénhidrát mellett nem elméletben kell elsétálnom...:((

2010. szept. 5. 16:00

Teljesen igazad van....Viszont, ha megérted a szervezeted működését, talán tudsz türelmesebb is lenni, mert rájössz, h a gyors fogyással mennyit lehet hízni és mennyi plussz munkába kerül azt leadni.:D

Amúgy pont azért, hogy levegyek sok időnyi kutatást mások válláról, ezért írok a naplómban egy "diéta gyorstalpalót". Nekem van időm, élvezem, másnak meg lehet, hogy hasznos.:)

Cikk is készül majd belőle. Ha már 1 embernek segítek vele, elégedett leszek.:)

16. d2999878ca (válaszként erre: 14. - Falcngate)
2010. szept. 5. 15:43

Szerintem az a baj sokunkkal, hogy jobban tetszene másra bízni az ésszerű étkezés és a rendszeres edzés nyűgét. Vagy, ha már rászánjuk magunkat, akkor meg gyors, látványos eredményeket akarunk.


Itt a hoxán (is) azt lehet látni a beszámolókból, hogy igazán szép eredményekre bizony hónapokat kell áldozni. Ha valakinek kevéske feleslege van, akkor azért, mert az nagyon ragaszkodik hozzá, ha meg nagyon sok kilótól kell megszabadulni, akkor meg azért.


Valahogy ezt kell először megemészteni, hogy bizony 3-6 vagy még több hónapos projektbe fog az ember, ahol ha hibázik, akkor a vége egyre távolabb tolódik időben.


Ha agyban sikerül ezt helyre tenni, az megkönnyíti a kivitelezést is.


Én még keresem az agyamban a megfelelő helyet hozzá, de remélem, hogy mihamarabb rátalálok... :)

15. 85055abb64 (válaszként erre: 13. - Falcngate)
2010. szept. 5. 15:41

Neked akkor jó :)


Én kb 10 éve foglalkozom vele, de nem érzem sajna, hogy rám lehetne mutogatni :)

2010. szept. 5. 15:34

Közben hogy érdemben is hozzászóljak a témához, én sem hiszek a "zsírégető szerekben."

A zsírégetők(nek nevezett szerek) nem tudják eltávolítani a zsírt. Feladatuk az, hogy segítsenek a folyamatban, de diéta és edzés nélkül teljesen hatástalanok. Rengetegféle zsírégető van, komplex készítmények és az egyes hatóanyagok külön-külön is. Az igazán hatásos és népszerű kiegészítők mindegyike az ún. termogén csoportból kerül ki. Minimum koffeint, taurint tartalmaznak, ami az én idegrendszeremre pl. nagyon rossz hatással voltak.

Ahogy olvastam, ez az anyagcsere gyorsításával fogyaszt. Az alapelv jó, de ha nem eszel mellette tudatosan hasznos tápanyagokat, egy idő után legyengülsz tőle.

Az anyagcserét enélkül is számtalan módon lehet egészségesen gyorsítani, én nem adnék ki érte pénzt.

Persze, ha te ettől érzed magad erősnek a célod eléréséhez, akkor használd, de nagy csodát nem szabad tőle várni!:)

13. falcngate (válaszként erre: 11. - 85055abb64)
2010. szept. 5. 15:18

Én civil vagyok abszolút mértékben, de komolyan utánajártam a témának, rám mutogathattok!:DD

Én arra jöttem rá, hogy csak akkor fogok tudni hosszútávon és sikeresen diétázni, ha megértem a biológiáját. Holnaptól tesztelem az elméletet a gyakorlatban is.:)

A pszichológia igaz a fogyásra, de mindenre az életben. Ha úgy állunk hozzá, hogy sikerülni fog, akkor úgy is lesz!;)

12. shakti (válaszként erre: 11. - 85055abb64)
2010. szept. 5. 11:33

Gondolom azért nem, mert edző, sportoló, vagy táplálkozási szakember van :-D


Egyébként én is sok mindent kipróbáltam már, és megtapasztaltam, de ez mégis bizalmat keltett bennem, vagy csak annyira szeretnék már megszabadulni a + kilóimtól, hogy még ezt is elhiszem? Igazad van, pszichológia és valóban fejben dől el.

Akkor most még nehezebb a dolgom, szereznem kell egy másik fejet a testemre, de jobb lenne egy másik test :-)

2010. szept. 5. 11:16

Ugyan már :)

A fogyókúra elsősorban pszichológia :) Ha neked ez a bigyusz a pszichológiai csodafegyvered, akkor miért ne :))


Amúgy mutass nekem olyan embert (nem edzőt, nem sportolót, nem táplálkozási szakembert), hanem "civilt", aki tisztában van 100%-ig mindennel a fogyást illetően :) Szerintem sok mutid nem lenne, rám sem mutogathatnál aktívan :)))

10. shakti
2010. szept. 5. 10:56

Köszönöm mindannyitoknak a hozzászólását, de most még elkeseredettebb vagyok, mint reggel a mérlegen! :-(

Valamit (t)enni kell :-)

Kriszcsike!

Azért az utolsó mondatoddal megnyugtattad a lelkem, hogy nem is vagyok azért olyan hülye, ha még ilyenekre fanyalodom, még ha gondolatban is!

2010. szept. 5. 10:27

Ez azért becsapós név (Zsírégető tabletta vagy mi), mert a zsírégetésnek meg van a menete, ettől a szervezet nem hajlandó eltérni. Rövid távon testmozgással lehet zsírt égetni, hosszú távon meg az eddiginél kevesebb kalória-bevitellel, vagy ezt a kettőt kombinálva. Ha te megeszel ugyan annyit, mint eddig, és csöpögteted magadba ezt az izét, nem fogsz fogyni semmit. Nem tudom, hogy sportolás közben hogyan viselkedne a szervezeted tőle (pl: a zsírégető tabletták is(sportolóknak gyártott) csak pár perccel előbb indítják be a zsírégetést, és sok kicsi sokra megy alapon működnek, hosszútávon hatásos, tehát nem csodaszer, dolgozni kell mellette kőkeményen).


Tehát, ha ugyan azokat az elveket kell követned mellette, mint ha nem szednéd, nincsen sok értelme, sőt...

De ha a lelked ettől nyugodtabb és utána néztél, hogy a szervezetre nem káros, szedjed, nagyobb hülyeségeket is teszünk fogyókúra közben.

8. 954fd2f620 (válaszként erre: 6. - Kirizsu)
2010. szept. 5. 10:03
Így igaz nincs titok nincs csodaszer csak akarat erő :)
7. d2999878ca (válaszként erre: 6. - Kirizsu)
2010. szept. 5. 09:59
Na, akkor már csak akaraterő+kitartás teát és egy doboz szénhidrátraránemnéző kapszulát kell beszerezni.
6. Kirizsu (válaszként erre: 5. - D2999878ca)
2010. szept. 5. 09:56
Igy igaz! Meg akarat erő és kitartás. Nincs més titok.
5. d2999878ca (válaszként erre: 3. - 72c0c87bc6)
2010. szept. 5. 09:49

Neeeee, a fogyásban pont az evés a lényeg. Enni kell, csak megfelelő minőségű és mennyiségű kajá. Általában itt vérzünk el, mert túl sok kalóriát viszünk be és ráadásul rossz összetételben.


Tuti fogyás: legalább öt részre elosztva a napi tápanyagszükségletnél kb. 400-600 kcal- lal kevesebbet enni. Rendszeres testmozgás mellett a napi adagot még ennyivel sem szükséges csökkenteni.


Egyszerű, ésszerű, csak kivitelezni nem olyan könnyű, amikor szembe jön a hűtő...

4. Kirizsu (válaszként erre: 3. - 72c0c87bc6)
2010. szept. 5. 09:46
Az is csak átmenetileg használ!:DDD
3. 72c0c87bc6 (válaszként erre: 1. - Shakti)
2010. szept. 5. 09:43

Ismerem.

Kapsz egy méregdrága diétás leírást, amitől már önmagában fogynod kéne.

Ha mellé szeded a trutyit, akkor "grantáltan fogysz", de ha nem tartod be az étrendet, akkor ne panaszkodj, hogy nem fogytál.

Nagy kamu az egész.


Tuti fogyás? Ne egyél!

2010. szept. 5. 09:30

Nem, de nem is szeretném megismerni. A csodát az agyadban kell érezni és nem csodaszerekbe. Pont most írtam erről a naplómban!:DDD Nincs csodaszer a fogyásra! Max segédanyag, ami becsapja a tudatodat, vagy tönkre vágja az anyagcseréd...

Én az ezredik fogyi után már csak egy dologban hiszek! Önmagamban!!!

2010. szept. 5. 09:14
Egy újabb kísérlet! Én még nem adtam fel! A neve : Herbal Zsírégető! Ismeri valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook