Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Trambulin a dán lakberendezési boltból (J.sk). Van ilyen valakinek? Vélemények? fórum

Trambulin a dán lakberendezési boltból (J.sk). Van ilyen valakinek? Vélemények? (tudásbázis kérdés)


4. szoszilvi81 (válaszként erre: 3. - 5befd1ebc8)
2010. szept. 8. 14:34

Mi is nagy hálósra gondoltunk. Tegnap láttam egy 305 cm-et, 130 euróért, ezen gondolkozom meg kellene venni. A kinti mekkora nektek?

Bár én szeretnék egy kisebbet a lakásba, a tietek milyen méretű? Félek hogy lepattannak róla, vagy ez hülyeség, nem esnek le?

2010. szept. 8. 14:13
nekünk sima trambulinunk van nem tudom az emlitett milyen....volt kicsi is vagyis van csak kicsit hibás már de imádták a ygerekek,nyáron kint télen bent a házban nagy kedvenc volt.idén nagyot kaptak,védőhálósat de az is maximálisan ki van használva.
2010. szept. 8. 14:12

Kíváncsi lennék énis arra, akinek van trambulinja, hogy érdemes-e megvenni. Kihasználják-e a gyerekek...

Tudom hogy gyerek függő, de nem tudom eldönteni vegyünk-e vagy sem, ha igen, akkor milyen méretűt?

2010. szept. 4. 16:43
Trambulin a dán lakberendezési boltból (J.sk). Van ilyen valakinek? Vélemények?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook