Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Matt arckrém fórum

Matt arckrém (beszélgetős fórum)


2009. jún. 16. 22:12
én is Normaderm párti vagyok
2008. jan. 3. 08:45
Vichy Normaderm
8. daroki (válaszként erre: 7. - Nono80)
2007. szept. 23. 21:01
Nálam is ez a befutó!:)
2007. szept. 23. 20:33
garnier pure zone
2007. szept. 23. 20:28
Az arcbőrünk zsirosságát lehet szabályozni egy jó szappanmentes lemosóval+ tonikkal.Fontos hogy este reggel átisztítsuk a bőrt,ha még mattitó krémet teszel rá teljes lesz a siker.Az oriflamiban is találhatóak ilyen termékek,de más kozmetikai cég termékét is használhatod.
2007. aug. 2. 17:48
Nekem vegyes a bőrtípusom és azóta nem fénylik a T-zónám amióta Estée Lauder Mattyfying arctonikját és a hidratáló krémét használom. Tudom, hogy egy kicsit drágább, mint amit a dm-be vagy a rossmannba lehet kapni, de nem drágább mint a Vichy és tényleg nagyon jó.
2007. aug. 2. 17:37
Avon zöld tégelyes kinyomós olajmentes lotion, Garnier nappali krém normál és vegyes bőrre. (Az én bőröm zsíros, de mégis jó rá.)
2007. aug. 2. 17:15

köszönöm!

Úgy látszik csak meg kellett kérdeznem a fórumon, mert közben rendeltem a kozmetikusomtól Ilcsi krémet, és az épp olyan, amilyenre vágytam! :o)

De valszeg ezt is ki fogom próbálni, úgyhogy még egyszer köszi!

2007. aug. 1. 09:54

Vichy-Normaderm.

Nekem ez vált be.

2007. júl. 24. 11:57
A nappali krémek zömére rá van írva, hogy felvitel után beszívódik, nem csillog tőle az arc. Az én tapasztalatom azonban nem ez, pedig nagyon sokat kipróbáltam már. Nektek melyik az az arckrém, ami matt volt, miután bekentétek vele az arcotokat? Hátha valamelyik nekem is be fog válni. :o)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook