Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyibe kerül kb egy vádlivastagító műtét saját zsír átültetéssel egybekötve? Akinek van tapasztalata írjon fórum

Mennyibe kerül kb egy vádlivastagító műtét saját zsír átültetéssel egybekötve? Akinek van tapasztalata írjon (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 10. 11:10

Szia,

annyit tudok írni,hogy ez egy nagyon fájdalmas műtét .Olvastam róla,hogy nem igazán tartós az amikor zsírszövetet raknak be mert leépülhet.A legjobb a szilikon.Ez a műtét kb. annyi lehet mint egy mellműtét.Szerintem megéri ha valakinek akinek ilyen gondja van mint neked ,van rá pénze.Én is megcsináltatnám mert nekem is gondom van a lábammal és ha valaki azt mondja,hogy húzz nyugodtan minit és ne foglalkozz vele akkor sem tenném.Hihetetlenül feszélyezne.nekem sincs vádlim és hiába tornáztam.Nekem térdtől lefelé o lábam van.Kiskoromban sint is kellett viselnem és attól jobb lett de anyu sajnált,hogy mindig sirtam mert szoritott és levette.Kár volt.Hagyhatta volna még egy kicsit.A sin felnőtteknek már nem hiszem,hogy használ.

16. #Nik (válaszként erre: 15. - Ritapam)
2010. szept. 4. 21:46
okés, nekem mind1.. :D
15. Ritapam (válaszként erre: 14. - #Nik)
2010. szept. 4. 21:20
de hogyan? ha megtudod, szólj már, én is szeretném, de nem a vádlimra költeném ;) hanem mondjuk elmennék nyaralni jó messzire az x lábaimmal, ahol senki nem ismer, és miniszoknyában mászkálnék :D
14. #Nik (válaszként erre: 11. - Pintyőke72)
2010. szept. 4. 21:18

köszönöm a választ. akkor már tudom úgy kb-ra



amúgy Ritapam: igen, meg.

XD csak össze kell kaparni vhogyan :S

13. #Nik (válaszként erre: 9. - Flamingos)
2010. szept. 4. 21:16
csak az a baj h nem tudnék magabiztos lenni ha felvenném :(
2010. szept. 4. 20:58
megéri :)
11. pintyőke72 (válaszként erre: 7. - #Nik)
2010. szept. 4. 20:57
utána néztem neked, 385 ezer.
2010. szept. 4. 20:55
szerintem erről még nincs tapasztalat... nekem meg X lábam van..és??? törjék el és rakják össze? minek? attól még ugyanaz maradok...
9. Flamingos (válaszként erre: 6. - #Nik)
2010. szept. 4. 20:38

nekem is két piszkafám van és nagyon sok pénzt kerestem vele amikor még "fiatal" voltam :-)))

ne törődj mások véleményével, legyél magabiztos, húzd ki magad és vedd fel azt a kurva mini szoknyát!!!!! Nem a hülye női magazinokból kell kiindulni:-)))légy önmagad, légy boldog:-)))

8. Flamingos (válaszként erre: 1. - #Nik)
2010. szept. 4. 20:35
keress fel egy plasztikai sebészetet akik konkrét válaszokat tudnak neked adni, nem mindenhol kerül pénzbe a konzultáció.
7. #Nik
2010. szept. 4. 20:01
valaki esetleg tudna akkor a kérdésre válaszolni?
6. #Nik (válaszként erre: 3. - Ff36256613)
2010. szept. 4. 19:59

na akkro azt is elmondom, hogy én már kb 2 éve gyúrok, szedek fehérjét is, és mindössze 1,5 centivel lett vastagabb a vádlim... ami valjuk be, nemigazán látható javulás... főleg akkor ha eleve nagyon vékony.. szal hiába mondogatsz ilyeneket, hogy erre vannak gyakorlatok stb... ez csak duma... aki ilyenre gondol, hogy műtétileg akarja megvastagíttatni a vádliját, az valószínűleg nem azért teszi mert máshogy el tudná érni a kívánt eredményt... aki ilyen alkat az nemsokat tehet az ügy érdekében önerőből...

és igen, képzeld el ez nekem olyan nagy probléma, mert szeretnék végre miniszoknyát is hordani meg pl. csőnadrágot, anélkül h azon izguljak, hogy az emberek anorexiásnak néznek... nem túl szép látvány 2, szoknyából kilógó piszkafa... igen, akinek nincs ilyen prooblémája az el sem tudja képzelni h ez mekkora gond. mert annak természetes h azt vesz fel amit akar.. de nekem sajnos nem az. és már rohadtul elegem van belőle...

am. a vádli nem olyan mint akármelyik másik izom a testben. az rohadt nehezen épül. nekem pl a seggem is deszka lapos volt, de a gyúrástól mára már szép kerek lett... igen, "erre vannak tornagyakorlatok"... érdekes módon a vádlim kb ugyan olyan maradt mint azelőtt...

5. adnilem01 (válaszként erre: 2. - A0c1361e44)
2010. szept. 4. 12:32

Nekem baromi vastag. Szoktam is mondani, hogy ha ilyen lábakon állna Magyarország...

Minden esetre én még sosem gondoltam műtétre.

4. iloverunning (válaszként erre: 3. - Ff36256613)
2010. szept. 4. 10:47

Ajánlj párat, nekem sem sikerül. Izmosnak izmos, de nem vastagszik. Mindenesetre nem műttetném meg soha.

De ha a fórumindítót ennyire zavarja, akkor megértem. Miért lenne ez rosszabb, mint a mellműtét, hasplasztika, ami olyan népszerű itt a hoxán.

2010. szept. 4. 07:51

Komolyan , megérteném, ha valaki az egészsége érdekében csinálna ilyen műtéteket, de így?!

Még mielött bárki nekem esne, hogy miért olvasok bele ebbe a fórumba, és miért reagálok, elmondom.

Mindig felháborít, ha ilyen csip-csup problémákat így felfújnak emberek...

Ez nem betegség, nem gyógyíthatalan, halálos kór, ez ellen lehet tenni!

Miért kell mindjárt kés alá (vagy mit tudom én, hogy zajlik) feküdni???!!

A vádli vastagítására vannak torna gyakorlatok, stb.

Istenkém, ez tényleg akkora probléma?!

Nagyobb gondom sose legyen, pf.

2. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - #Nik)
2010. szept. 4. 07:14
Engem meg vádli vékonyitó érdekelne.
1. #Nik
2010. szept. 4. 01:35
Mennyibe kerül kb egy vádlivastagító műtét saját zsír átültetéssel egybekötve? Akinek van tapasztalata írjon

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook