Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ti milyen fogamzásgátlót szedtek ami nem hízlal? Sőt hallok olyanról is, amitől fogy az ember, és persze nem árt? fórum

Ti milyen fogamzásgátlót szedtek ami nem hízlal? Sőt hallok olyanról is, amitől fogy az ember, és persze nem árt? (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 4. 13:08
Én legalább 4 félét szedtem, és mindegyiktől híztam. Ezért is hagytam abba. Egy előnye volt, hogy nem görcsölt a hasam.
2010. szept. 3. 20:49
Azt mondják, hogy amibe az az új alkotórész van, hú nem tudom a nevét de valami d-betűvel kezdődik. Na , azoktól kevésbé lehet hízni.
5. Pocok:) (válaszként erre: 2. - Pethoevi)
2010. szept. 3. 20:46

nah én meg a novynette-től hiztam,illetve olyan 4 év után elkezdtem visszatartani a vizet és nem is hiztam inkább puffadtam.

Abbahagytam és egy kis diétával 1,5 hó alatt lement 12 kg,ami szinte csak viz volt.

Szóval szerintem ezt embere válogatja

2010. szept. 3. 20:45
Én szedtem már két félét is,de egyiktől sem híztam. Szerintem az orvosoddal beszéld meg és ő tudni fogja melyiket írja fel Neked. Nem biztos, hogy jó az, ami másnak jó. :)
2010. szept. 3. 20:42
yasminelle, gracial
2010. szept. 3. 20:41
én novynettet és lindynettet szedtem,engem nem hízlalt,sőt,eleinte az édességre rá sem tudtam nézni.
2010. szept. 3. 20:36
Ti milyen fogamzásgátlót szedtek ami nem hízlal? sőt hallok olyanról is, amitől fogy az ember, és persze nem árt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook