Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyaralóhely, olcsó szállás most ősszel. Hová? fórum

Nyaralóhely, olcsó szállás most ősszel. Hová? (beszélgetős fórum)


15. jen69
2010. szept. 8. 21:46

Esetleg Sárvár?

Fürdés, kirándulás, múzeum, arborétum.

A közelben Kőszeg, Sopron. Szombathely.

Ausztria sem vészes.

Ha gondolod, szállásban is tudok segíteni!

Írj priviben

2010. szept. 8. 20:37
Sopron Villa Sakura próbáld ki
2010. szept. 2. 20:15
Köszi az ötleteket!
2010. szept. 2. 19:15
De Esztergom Visegrád azok is szép helyek mi itt aközelbe nyaraltunk az idén.
11. Egyed Judit (válaszként erre: 5. - Basset)
2010. szept. 2. 19:14
Osztom a véleményt nagyon szép szeged a párom kedvenc városa.
10. Anyky (válaszként erre: 9. - Basset)
2010. szept. 2. 19:10

Valóban szép, és rengeteg lehetőség van itt. Minden évszakban kitűnő pihenésre, kikapcsolódásra, shoppingolásra, mégsem olyan zsúfolt, hangos, büdös és koszos, mint a főváros, de kellően mozgalmas.

:-)

9. Basset (válaszként erre: 8. - Anyky)
2010. szept. 2. 19:05
Tényleg, az is klassz hely! Sajnos nekem csak rossz emlékeim vannak róla (több kórház és egy vizsga), de azt tudom, hogy klassz kis város. És minden ismerősöm, aki járt oda suliba, imádja... :)
2010. szept. 2. 18:50
Gyertek Debrecenbe! Sok lehetőség van a közelben is, de a városban is. Szerintem szép hely. Igaz, én csak néhány éve lakom itt, de beleszerettem. Szállás rengetegféle van, különböző árkategóriába. Én a panziókat ajánlanám, mert elég olcsók mégis maximális kényelmet biztosítanak. Vannak modern, szép, felújított játszóterek is, ami a kicsinek igazán nagy örömöt jelenthet.
2010. szept. 2. 18:48
Viszont se SZfvon, se Szegeden nem tudok szállást... Egerben lehet, tudtam volna... :(
2010. szept. 2. 18:48
Székesfehérvár is szuper, a Bory-vár, a főút, a park, halott katonabácsi, zenélő óra... Mi nem rég voltunk ott. És ha mégis mákotok lesz és lesz kedvetek, még a 10 percre lévő Velencei-tóhoz is leugorhattok ingyen fürödni...
2010. szept. 2. 18:45
Szeged? Én imádom Szegedet! :)
2010. szept. 2. 16:59

Egerben már jártunk többször is most máshová lenne jó!

Az őrség ahogy néztem valami falu mi pedig inkább városba szeretnénk menni vagy ahol van egy kis nyüzsgés mert mi is falusiak vagyunk és uncsis. :)

De köszi az öteleteket!

3. Egyed Judit (válaszként erre: 1. - Hableány24)
2010. szept. 2. 16:49
Az Őrségbe nagyon széphelyek vannak tényleg olyan pihis helyek mi is akartunk nyáron arrafelé menni,már a neten helyeket is néztem,de inkább búvárkodni mentünk.
2010. szept. 2. 16:46

Eger és környéke.

Egyébként engem is érdekel ilyen hely, de nem Eger, mert ott lakom...:)

A barátaim Szlovákiába szoktak járni, a Pádisra... Mondjuk, ők 40 fokban és sátorral, a szállások nem tudok, hogy vannak ott.

2010. szept. 2. 16:22
Sziasztok! Szeretnék egy kis segitséget kérni! Teljesen mindegy,hogy merre lenne a lényeg,hogy most ebben az őszi időszakban szeretnénk egy kicsit kikapcsolódni. Nem ilyen túrázós helyre gondoltam és ugye a strandolás is kilőve. Valami olyasmi lenne jó ahol a gyerek is jól érzné magát. 3 éves. És egy olcsó szállás is kellene hozzá (valami modernre gondoltam fiatalos berendezésekkel és gyerekbarát helyre).

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook