Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Göndör szempilla fórum

Göndör szempilla (beszélgetős fórum)


2010. szept. 2. 14:20
Már sok spirált kipróbáltam. Most max factor false lash effect van palettán. Nekem jó. Jó még az Eva Longoria-s is, akkor a Lash Architect is...ezek drágábbak de jobbak mint az olcsók. A lényeg még a festésen van, hogy hogyan alkalmazod. Én többször is át szoktam kenni egymás után és meg kell utána igazítani általában a szálakat vmi kefével mert nem mindig áll sorban. Ha csak egyszer kenem fel a festéket nem ér semmit....szerintem azon múlik a nagy része, hogy hogy viszed fel.
2010. szept. 2. 14:15
azt is próbáltam, az első két alkalommal olyan volt, mintha műszempillám lett volna, nagyon szép volt, viszont a harmadik alkalommal szinte tönkrement tőle a szempillám, meg volt töredezve, tapasztalatom szerint nem lehet egymás után többször alkalmazni.
8. Sötét_hercegnő (válaszként erre: 1. - Lili85)
2010. szept. 2. 14:15
Sztem a legtöbb drogériában vannak göndörítő hatású szempilla spirálok pl essence, miss sporty, s-he, ezek az olcsóbbak, de elég jók! Nézz körül, biztos találsz.
2010. szept. 2. 14:12
kozmetikákban csinálnak speciális göndörítést
6. Flamingos (válaszként erre: 3. - Lili85)
2010. szept. 2. 14:08
hát jobb ötletem nincs:-((((
2010. szept. 2. 14:08
igen, van nekem is de megtöri a pilláimat
2010. szept. 2. 14:07
rossmann dm, kb 400-2500-ig mechanikai eszköz, de könnyű használni
2010. szept. 2. 14:06
nekem a szempillagöndörítő megtöri a pilláimat, illetve a melegítős nekem nem vált be.
2. Flamingos (válaszként erre: 1. - Lili85)
2010. szept. 2. 14:05
Előtte szempilla göndörítővel göndöríts :-)))nekem bevállt.
2010. szept. 2. 14:04

Sziasztok!


Valaki tud olyan szempillaspirált, ami nagyon göndöríti a szempillákat? mert nekem nagyon hosszú szempilláim vannak, viszont sajnos, ha kifestem a fele lefelé konyul a többi pedig össze-vissza áll.


Előre is köszönöm a segítséget,


Lili

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook