Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hol tudnék hitelt felvenni, ahol nem kérnek munkáltatóit, csak ingatlan fedezetet? fórum

Hol tudnék hitelt felvenni, ahol nem kérnek munkáltatóit, csak ingatlan fedezetet? (tudásbázis kérdés)

2010. szept. 2. 13:52
Köszönöm szépen mindenkinek!
2010. szept. 2. 13:35
Ha van lakossági folyószámlád, akkor hitelkeretet tudsz kérni, persze csak akkor ha folyamatos utalások vannak a bankártyára! 6 hónap folyamatos m.viszony kell hozzá! Fizetésed 1,5xt megszokták adni! Amit aztán, majd úgy törlesztesz, hogy mindig kevesebbet veszel fel, mint amennyit utalnak! De ha minuszba fuszt folyamatosan akkor sincs gond, amikor tudod akkor törleszted a hitelkeretet!
7. szöszi79 (válaszként erre: 2. - Gabi0206)
2010. szept. 2. 13:21
Erstebe:max akkora törlesztőt tud felvenni, amekkora a bére.
6. henkoki (válaszként erre: 5. - Henkoki)
2010. szept. 2. 13:10
Ja, és nyugodtan kérdezz még priviben is akár, szívesen válaszolok!
2010. szept. 2. 13:09

Szia!


A kérdésedre így nehéz egyszerű választ adni, de egy pár infó:


* 2 évre nem valószínű, hogy tudsz 4 misit felvenni, mert addig olyan törlesztőd lenne, ami nehezen vállalható - illetve a bank sem megy bele.

* jöv. igazolás nélkül is lehet hitelt felvenni, de akkor lehet hogy egy picit drágábban (nem jelentősen, max mondjuk egy ezressel havi szinten)

* érdemes kombi hitelben gondolkodni, mert ha eladod a házad, már be is törlesztheted a kölcsönbe az árat és így hatalmas kamat és kezelési költség összeget lehet spórolni!

* mivel rengeteg dolog befolyásolhatja még, hogy neked melyik hitel lenne a legalkalmasabb, ezért érdemes a lehetőségek felkeresését szakemberre bízni (pl. debreceni OVB iroda - ingyenes szolgáltatás!!!)

4. 4ca460d3e8 (válaszként erre: 2. - Gabi0206)
2010. szept. 2. 13:01
Köszönöm, akkor itt érdeklődök majd, hátha!
2010. szept. 2. 12:58

szerintem sehol sajnos....

mindenhol igazolni kell, hogy majd tudod fizetni a hiteltörlesztést.

2010. szept. 2. 12:58
Erste Bank, nekünk ott simán ment, pedig én gyes-en voltam, párom meg minimálra volt bejelentve.
2010. szept. 2. 12:57
Van egy lehetőségem, a család kitudna segíteni, de kellene még 4 millió, míg a házunk nem kel el! Úgy gondoltam felvenném kb 2 évre az idő alatt csak elkelne a ház, és nem csúsznék le a másikról, a ház árából pedig visszafizetném majd, lehet 2 év sem kellene! Valaki tudna segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook