Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Olvastam fórumokban, hogy feleslegessé vált fogamzásgátló tablettákat árulnak. Szerintetek mennyire kozkázatos ilyet venni? fórum

Olvastam fórumokban, hogy feleslegessé vált fogamzásgátló tablettákat árulnak. Szerintetek mennyire kozkázatos ilyet venni? (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 2. 06:59
Én szettem ilyen feketén vásárolt bogyót, nekem iszonyú nyavalyát okozott, meg is szabadultam tőle, most mennem kell dolgozni, de később leírom mit okozott.
12. 75596a56f2 (válaszként erre: 11. - Pmjudit)
2010. szept. 2. 06:44
Egyet értek!:)
2010. szept. 2. 05:53

Ha már régóta azt szeded és a szavatossági ideje rendben van, akkor szerintem nem veszélyes.


Ha viszont, így vásárolsz és kezded azt a típust szedni, akkor nagyon!

10. c1e9612cd3 (válaszként erre: 9. - Fogtunder_)
2010. szept. 2. 00:55

ez így van! Amúgy meg, nem kell hazamenni a felíratáshoz! Irány a legközelebbi nőgyógyászati szakrendelő, vagy ügyelet! ha ott elmondod, h vmi miatt nem tudsz hazautazni csak azért, h felírasd a dilibogyeszt, max. 1 vizsgálat fejébe, ott is megteszik neked. Sőt! Nekem még vizsgálat se kellett hozzá! Elég volt elregélnem, h nem érkezett meg a postán feladott vény, viszont aznap el kell kezdenem szedni a gyógyszert. Ennyi volt, és már kaptam is a receptet! Mivel utolsó előtti pillanatban estem be, még időpontot se kellett kérnem, fogadtak minden nélkül.

Nehogy piacon vegyél már ilyesmit! A bugyi még ok, na de bármilyen gyógyszert....

9. fogtunder_ (válaszként erre: 6. - Sáraanna)
2010. szept. 2. 00:41
Bemész a patikába, elmondod mi a helyzet, egy havit simán kiadnak. Ha az elsőben nem, akkor bemész egy másikba...
2010. szept. 1. 22:31
én nem mernék ilyet venni. Esetleg ha ugyanaz amit szedek + ismerem aki eladja...
2010. szept. 1. 22:23
Én nem merném megvenni. Annyi hamisítvány terjed ma már. Nagyon veszélyes lehet.
2010. szept. 1. 22:22
Hát igen, amúgy ugyanaz lenne amit szedek, csak macerás lenne most elmennem felíratni (nem vagyok otthon)
2010. szept. 1. 22:20
Attól függ ki az aki árulja és miért. Ha pl. babát vár és neki nincs rá szükége... talán nem, ha ugyanaz amit a nőgyógyászod felírt. Egyébként veszélyes. Én csak ismerőstől merném átvenni, mert egyébként ki tudja, nem hamisítványt árulnek-e?
2010. szept. 1. 22:19
Én csak akkor venném meg, ha egyébként is olyat szednék, nincs megkezdve és a szavatosságával is minden rendben.
2010. szept. 1. 22:14

Rettentően!


Meg ne vedd!!!

2010. szept. 1. 22:14
Nagyon!!!
2010. szept. 1. 22:13
Olvastam fórumokban, hogy feleslegessé vált fogamzásgátló tablettákat árulnak. Szerintetek mennyire kozkázatos ilyet venni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook