Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Akvaristák segítségét kérném! fórum

Akvaristák segítségét kérném! (beszélgetős fórum)


2010. szept. 1. 20:56
Azt nem tudom, nekem egybe van a szűrő levegőztető. Ha bemész a boltba tuti segítenek....
2010. szept. 1. 18:33
Köszönöm! És légpumpát, vagy levegőztetőt vegyek?
2010. szept. 1. 17:16
A levegőztetőből minden kép kell, hogy kijöjjön egy kis cső, mert különben nem szívja a levegőt, tehát ha nem lóg ki akkor nem levegőztet....Letakarhatod az akváriumot, egy idő után úgyis elfog fogyni a vízben lévő levegő és ha nem labirintkopoltyús halaid vannak, akkor megfognak halni....Minden képen vegyél egy levegőztetőt....nem olyan drága, egy 35l akváriumba már lehet 2-3 ezerért kapni...
2010. szept. 1. 16:03

Sziasztok! Gömb akváriumról áttértem 35L-es akksira. Nagyon szép, és jó, 13 hal úszkál benne. A kérdésem az lenne, hogy még egy régről megmaradt, anya vette anno mikor neki volt akksija, egy szűrőt. Nemtudom pontosan, hogy ez most levegőztető és szűrű is-e egyben! Nem jön kifelé kicsi cső, de a neten néztem képeket, és volt olyan is ahol levegőztetőnél nem volt kis cső.

A msik, ha ez mégsem levegőzető, letakarhatom az akksi tetejét 80%ba, hogy ne hűljön ki a víz?!


Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook