Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha nem rajzolja le a gyerek a családját, az komoly gondot jelent? fórum

Ha nem rajzolja le a gyerek a családját, az komoly gondot jelent? (tudásbázis kérdés)


11. dominós (válaszként erre: 2. - Hancsalean)
2015. szept. 7. 09:31
Szuper! Találékony gyerek, az biztos! Nincs ezzel gond.
2010. szept. 2. 12:02

Sztem annak örülj, hogy egyáltalán rajzolt vmit. Az enyém utált színezgetni, rögtön az első lecke ez volt, én csináltam meg, nehogy fekete ponttal indítson elsőben.

Ha ezzel elmész egy pszichológushoz, tuti, hogy évekig a gyermeked lelkét fogják vizsgálgatni, kinek jó az?

9. hancsalean (válaszként erre: 8. - Zebracsikó)
2010. szept. 2. 11:56
Remélem :)!
2010. szept. 1. 16:20
Ne aggódj! A leírtak alapján erre semmi okod.
7. hancsalean (válaszként erre: 6. - Ankhesen)
2010. szept. 1. 14:21
Azt mondja, hogy szándékosan rajzolta így, mert már nagyfiú és egyedül is kimehet az udvarra. Való igaz, hogy imádja a mamát és az elmúlt hónapban minden hétvégén Nála aludt. De Őt se rajzolta le, Ő is bent vana házban, mi meg otthon vagyunk a lakásban.
2010. szept. 1. 14:18
Szia! Azon gondolkoztam,hogy ha nem felreertett valamit,akkor lehet hogy siman igy fejezodott ki tudatalatt maga az, hogy iskolat kezdett! Ma szakadt el a csaladjatol elso alkalommal hosszabb idore.... nem biztos persze,csak egy otlet! De ne aggodj szerintem :)
5. hancsalean (válaszként erre: 3. - 4ca460d3e8)
2010. szept. 1. 14:04

Igen, de ez utalhat valamire, hogy minet nem rajzolt le. Pedig mindig leszokott, csak tegnap is volt egy feladat, hogy saját magát rajzolja le, lehet valamit nem jól értelmezett?

Mi is napközisek leszünk, de csak holnaptól, ma mindenki hazajött délben.

4. hancsalean (válaszként erre: 3. - 4ca460d3e8)
2010. szept. 1. 14:02

Szia!


Nem, csak a gyerekem mondta el, hogy ez volt a feladat és Ő így oldotta meg.

3. 4ca460d3e8 (válaszként erre: 1. - Hancsalean)
2010. szept. 1. 13:48

Szia! Az osztályfőnök hívta fel a figyelmed, vagy a gyerek mondta el? Amúgy szerintem komoly gondot nem okoz, esetleg abból adódhat gond, hogy nem a feladatot csinálta meg! Bár ő megcsinálta csak másképp, hisz elmondta ti bent vagytok a házban!

Nem tudom, az én fiamnak kellett-e ilyen feladatot csinálnia, még nem mentem érte, mert napközis!

2010. szept. 1. 13:22
Ma, első feladatként az iskolában kérték, hogy rajzolja le a családját. Nagyfiam magát rajzolta le, azt mondta, hogy mi otthon vagyunk bent a házban, Ő pedig most elment a mamához, mert hétvége van és játszik kint a kutyával az udvaron. Lerajzolta a dolgokat is hozzá.
2010. szept. 1. 13:19
Ha nem rajzolja le a gyerek a családját, az komoly gondot jelent?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook