Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Marcsi nevű asztrológust keresek a XV. kerületben. fórum

Marcsi nevű asztrológust keresek a XV. kerületben. (beszélgetős fórum)


17. alfi2046 (válaszként erre: 1. - Kutyafül)
2013. jan. 4. 09:23
Simó Andrásné Marika, XV.ker. Apolló u. 57. 30/4154140. Ez egy ügyes, megnyerő modorú, a hasadba lyukat beszélő sima kétkezi CSALÓ!!! Egyebek között "halott szellemek megidézésével" is foglalkozik, két ismerősöm is volt nála, az általa "megidézett halott" bizonyítható hülyeségeket "üzent" egy asztalon Marcsi által kézzel tologatott, ceruzahegylábú kisszéken keresztül. Minden esetben, amikor konkrét dolgokra kérdeztek, amiről Marcsi semmit nem tudott, a "szellem" se mondott semmit, vagy a "teszt" kérdésekre kifejezetten a történésekkel ellentétes dolgot állított (értsd. Marcsi nem tudta eltalálni a jó választ!!) Kész röhej, de ügyesen csinálja, majd számla nélkül levesz sok ezer forintra. Akinek van kidobni való pénze, az menjen ehhez a senkiházi sarlatánhoz nyugodtan
16. alfi2046 (válaszként erre: 1. - Kutyafül)
2013. jan. 4. 09:21
Simó Andrásné Marika, XV.ker. Apolló u. 57. 30/4154140. Ez egy ügyes, megnyerő modorú, a hasadba lyukat beszélő sima kétkezi CSALÓ!!! Egyebek között "halott szellemek megidézésével" is foglalkozik, két ismerősöm is volt nála, az általa "megidézett halott" bizonyítható hülyeségeket "üzent" egy asztalon Marcsi által kézzel tologatott, ceruzahegylábú kisszéken keresztül. Minden esetben, amikor konkrét dolgokra kérdeztek, amiről Marcsi semmit nem tudott, a "szellem" se mondott semmit, vagy a "teszt" kérdésekre kifejezetten a történésekkel ellentétes dolgot állított (értsd. Marcsi nem tudta eltalálni a jó választ!!) Kész röhej, de ügyesen csinálja, majd számla nélkül levesz sok ezer forintra. Akinek van kidobni való pénze, az menjen ehhez a sarlatánhoz nyugodtan
15. bögre (válaszként erre: 14. - Goldfish23)
2010. szept. 2. 12:25
Igen, igazad van! :)
14. goldfish23 (válaszként erre: 11. - Bögre)
2010. szept. 2. 11:32

De, gondolom az anyosom tudja a cimet, de en nem adnam ki idegeneknek valaki cimet. szoval meg sem kerdeznem anyosomtol, mert nem raknam fel ide. ugyanis o otthon dolgozik. A neve alapjan meg tudod talalni, utana telefonon leegyezteted az idopontot akkor biztos megadja a cimet. en sem szeretnem ha barki telefonhivas nelkul a lakasomra jonne:D


Kutyaful: szivesen!!

2010. szept. 1. 20:30

Úgy néz ki megvan, ő az. :)

Köszönöm szépen goldfish23!

Fogalmad sincs mekkorát segítettél!

12. bögre
2010. szept. 1. 17:12

Ja, és azt nem tudom, hogy az asztrológus jósol?

Szóval akkor csak simán egy jósnő, nem?

11. bögre (válaszként erre: 10. - Goldfish23)
2010. szept. 1. 17:10
A címét sem tudod? Legalább?
10. goldfish23 (válaszként erre: 9. - Kutyafül)
2010. szept. 1. 14:14
nincs mit:) remelem igy mar majd sikerul megtalalnod. En szemelyszerint nem ismerem, az anyosom mondta, hogy azert szoljak, hogy nem pont az az ember akinek hinni lehet, egyaltalan.. vannak sztoriajik. de en ugy vagyok vele, mindenki ugyis a sajat karan tanul.:)En nem ismerem, nem is itelkezhetek felette
9. Kutyafül (válaszként erre: 8. - Goldfish23)
2010. szept. 1. 14:07

Simó Andrásné Nagy Mária?

Eddig ennyit találtam. :)

Nézem a fészbuk, iwiw-et.


Annyira köszönöm!!! :)

Nagyon kedves vagy!

2010. szept. 1. 13:47

Simó Andrásné Mária


sokszor ugy hasznalja, hogy Simó Mária. probalj meg rakeresni, szerintem igy ki kell dobnia.

7. Kutyafül (válaszként erre: 6. - Goldfish23)
2010. szept. 1. 13:41

Valahol a neten ajánlották, ott olvastam róla, és igen szimpatikus volt, de nincsen meg az oldal. Törölték.

Volt egy téma ami érdekelt, ezért keresem. Pontos nevét nem tudja esetleg? Cím? Honlap? Ha kitudná deríteni a telefonszámát jó lenne, legfeljebb többet nem megyek hozzá. :)

2010. szept. 1. 13:34
Epp anyosommal beszelek, eleg rossz viszonyban valtak el, es erdekes dolgokat mondd rola...:S nem tudja mar a szamat, de lehet, hogy valahogy meg tudja szerezni,ha meg mindig akarod:D
5. Kutyafül (válaszként erre: 3. - Goldfish23)
2010. szept. 1. 13:29

Óóó, ekkora mákom lenne??? :)

Email is jó, itt is jó egy privát üzi, bármi!

Hú, nagyon megköszönném!

4. Kutyafül (válaszként erre: 2. - Bögre)
2010. szept. 1. 13:27
Igen, az sajnos messze. Illetve nekem személy szerint ő kellene. :)
2010. szept. 1. 13:17
uh, en tudom. az anyosom vigyazott a gyerekeire. mindjart megkerdezem a telszamat, remelem megadja:d
2010. szept. 1. 13:16
Hát, ismerek egy megbízhatót, de gondolom Pécs messze van...
2010. szept. 1. 12:37

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni!

Egy linkben olvastam az említett hölgyről, és nem mentettem el az elérhetőségét. Természetesen, ahogy ilyenkor lenni szokott, sehol sem találom a linket.


Marcsinak ha jól emlékszem 3 gyereke van, és 40-50 év közötti.


Tudom, hogy tűt keresek a szénakazalban, de ha esetleg tudtok segíteni, nagyon örülnék.

Köszönöm előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook