Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyermekvédelmi támogatásnál járna nekünk élelmiszercsomag? pl. tészta, liszt? fórum

Gyermekvédelmi támogatásnál járna nekünk élelmiszercsomag? pl. tészta, liszt? (tudásbázis kérdés)


11. Léda003 (válaszként erre: 4. - Babi1206)
2011. nov. 10. 09:06
Mi kapunk külön értesitött azon rajta van mikor és hol kell átvenni ezt is települése válogatja akkor ezek szerint.
2011. aug. 19. 13:03
Hol lehet megtudni, hogy mikor lesz osztás és hol? Kérdezzem meg a polgármesteri hivatalban?
9. babi1206 (válaszként erre: 6. - Takács Vera)
2010. szept. 1. 14:25

Az ismerősöd nem mondta hogy Ő hogyan jutott hozzá?

Hogyan értesült az adományról?

8. vikilány (válaszként erre: 7. - Vikilány)
2010. szept. 1. 14:05
MÁRMINT 300 EMBER AKI MÁR ELÖTTEM KÉRT
2010. szept. 1. 14:04

szia én nem kaphatok segélyt mert egy 1000 sel tulléptük a határt.

eltartottnak minősülök.

A gyermekvédelmit megkaptuk szerencsére, de amikor én is kérni szerettem volna ilyen élelmiszercsomagot azt mondta a nő hogy megvan a 300 fő és lemaradtam : (

2010. szept. 1. 13:38
miskolcon hol tudnék utána érdeklődni hogy kaphassak ha lessz még ilyen osztás?
5. babi1206 (válaszként erre: 2. - Kszilvi)
2010. szept. 1. 11:59

Azt hiszem, hogy az iskolában is ingyen van az étkezés, sőt még a tankönyvekért sem kell fizetni. Igaz azokat így év végén vissza kell adni, nem lehet megtartani.

Hátránya, hogy ha következő évben szükség lenne ismétléshez nincs meg a könyv. Bár nálunk van iskola könyvtár is, onnan viszont lehet kölcsönözni.

4. babi1206 (válaszként erre: 1. - Takács Vera)
2010. szept. 1. 11:57

Járna.

Nálunk pl. úgy van, hogy egy régi iskolaépületben van az osztás. Sorba kell állni, a gyerekek nevét kell mondani, aláírni nemtudom hány helyen és adják a másik ablaknál a pakkot.

Na de külön értesítést nem küldenek, hogy te hülye ugyan menjél már el mert adunk neked élelmiszer csomagot!!!

Úgyhogy aki nem élelmes az nálunk nem jut hozzá.

2010. szept. 1. 11:19

1 és fél éve gyermekvédelmit kapunk, de nekünk még egyszersem mondták hogy jár.

Az ismerősöm meg most mutatta hogy kaptak kakaós csokigolyót, lisztet, tésztát...

2010. szept. 1. 11:19
Én úgy tudom, igen. Az oviban pedig ingyen étkezés.
2010. szept. 1. 11:18
Gyermekvédelmi támogatásnál járna nekünk élelmiszercsomag? pl. tészta, liszt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook