Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egészséges szolárium fórum

Egészséges szolárium (beszélgetős fórum)


14. kisgynevtanonc (válaszként erre: 12. - Kisgynevtanonc)
2012. júl. 22. 17:02
Na jó, előtte sem voltam hófehér.
13. Nicole0605 (válaszként erre: 10. - Waldorf)
2012. júl. 22. 17:00
Szerintem te a kollagén csöves szoláriumra gondolsz...Branítani nem barnít ez igaz de nagyon sok jótékony hatása van:) Sajnos én még nem próbáltam de mindneképpen ki fogom így hogy öregszem:)....Ráncok ellen tökéletes segíti a bőrnek megkötni a nedvességet és rugalmasabbá teszi a bőrt sőt segíti a hegek és sebek gyógyulását:)
2012. júl. 22. 16:57
Elvileg ahova én kezdtem el járni, az is egészséges,azaz kevésbé káros Szoli. És nekem nagyon tetszik, bár csak kétszer voltam még, de bérletet vettem. Barnít, azonnal, nem égetem le egyáltalán, jól éreztem magam. Sőt másodjára az infra szoliban voltam vagy mi a csuda, ennek a lényege hogy a szoli előtt 2 perc inúra, ami felmelegíti a bőrt, felkészíti a szolizásra. Nekem bejött. Ja és eddig össz 17 percet voltam, és szép , kellemes barna vok.
2012. júl. 22. 16:53
Vélményem szerint a 0.3as csokicsöves szoli eléggé kíméletes és barnít is... Nekem a pattanásaimra és zsíros bőrömre tökéletes volt, azóta csak ebbe járok. Izuületi panaszokra pedig majdnem mindegyik szoláriumot ajánlják és csont erősítésre a D vitamin miatt.
10. Waldorf (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2010. szept. 7. 09:26
Lehet, h az, de ez kifejezetten szoli szalonban szokott lenni.
9. 9bbc382386 (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2010. szept. 1. 17:46
Olyasmi szerintem is,mint az infra,vagy bioptron.
8. andi6020 (válaszként erre: 7. - Waldorf)
2010. szept. 1. 17:39
Az fényterápia, nem?
2010. szept. 1. 15:13
Van egy olyan szolárium ami nem barnít, viszont jót tesz a bőrnek, mivel a kollagén termelést serkenti. Jó még az izületi panaszokra, a hegekre, pattanásokra, ráncokra. Voltam egyszer 6 percen abszolút nem barnított és a fénye is piros.
2010. szept. 1. 14:00
Nincs egészséges szolárium.
2010. szept. 1. 12:03
Szerintem egészséges szoli nincs, max kevésbé káros.
2010. szept. 1. 11:24

Hát a csokicsöves minden csak nem egészséges!

Nemrég kezdték el az EU 0.3-as csöveket használni ezek már kevésbé károsak, mint a csocsolate, meg a double espresso csövek! Egy hátránya van, több időt kell benn lenni, mint a másikokban, viszont ha 30 percig vagy benn se égsz le! Egyből barnít! Én anno 9 percre jártam a csokisba, az EU-sba meg 12 kell mennem. De megéri, mert nem lesz ronda a bőröd 10 év múlva.... Vagy 5...

Ezen kívül vannak még valami bio szolik is, de ezekről nem tudok semmit, csak egyszer hallottam, hogy van.

A fújós meg önbarnító, azzal csak az a baj, hogy sárgít, nem barnít. De azok is jók! Bár még még nem próbáltam, nálunk nincs, de ha úgy lesz biztos kipróbálom majd!

3. ariadna (válaszként erre: 1. - Davy69)
2010. szept. 1. 11:18
Azt hittem az az egészséges módszer, amivel úgy barnulhatsz, hogy lefújnak egy festékszóróval, mely egy bizonyos cukorszármazékkal van töltve!
2010. szept. 1. 11:14
Egészséges?Hát én csak a csokicsöves szolit próbáltam,az is egészségesnek van hírdetve:)
2010. szept. 1. 11:07

Hallottatok az egészséges szolárium készülékekről?

Aki próbálta már, írja meg tapasztalatait.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook