Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kinek hogy jött össze a kicsi angyalkája? fórum

Kinek hogy jött össze a kicsi angyalkája? (beszélgetős fórum)


1 2
31. d1e807c461 (válaszként erre: 28. - Grizus)
2014. okt. 1. 09:05
én sem értem, miért van ez.
2014. okt. 1. 08:57
nekem még nem jött össze, mert nem is próbálkozok vele, de azt hiszem, h az úgy jön össze, h anya meg apa összedobják azt, amilyük van, nem? :):)
29. VendrinerPiroska (válaszként erre: 28. - Grizus)
2014. okt. 1. 08:55
Szerintem a stressz. Minnél kevésbe gondolkodik és görcsöl rajta a dolgozó, annál könnyebben jön össze - nekem legalábbis ez a tapasztalatom nemzetközi szinten nézve a kérdést.
28. grizus
2014. szept. 30. 12:25
Kíváncsi lennék, miért megy manapság sokaknál ennyire nehezen a teherbeesés, ami egyebekben a világ legegyszerűbb dolga.
2014. szept. 30. 12:21

Sziasztok! Azért írom le a történetem, hátha valaki másnak is segithet. 4. hónap probálkozás után jött össze a baba, azelőtt mindent kiprobáltam amiket az interneten innen onnan összeszedtem, de semmi nem segitett. Később rátaláltam a sófürdőre, elhatároztam végig csinálok egy hónapot.3 naponta este 20-30 percet fürödtem egy kád vizbe, amelybe 1 kg jódozott tengeri sót öntöttem, majd a fürdés végén csak a testem ölbilettem le a zuhannyal. Ezután egyből együtt voltunk a párommal, majd törölközőt tettem a lábam közé és ugy aludtam, leghamarabb hajnalba vagy reggel mentem ki wc-re. Lássatok csodát az elmaradt mensi után pozitivat teszteltem. A normális hüvelyi váladék egy része a nem megfelelő kémhatás miatt megöli a sperma egy részét, amelyet a sós viz semlegesit.


Remélem másnak is beválik és tudtam segiteni! Mindenkinek sok sok szerencsét kívánok!

26. tina69
2010. szept. 7. 12:49

Sziasztok!

Két sikertelen terhesség (egy mola és egy vetélés) után, főiskoláskét két éven keresztül sikertelenül próbálkoztunk. Az orvosok azt mondták, hogy a sok stressz az oka, hogy nem jön össze amit a suli miatt átéltek. Közben elkezdtük a kivizsgálásokat a meddőségi központban. Májusban letettem az utolsó vizsgáimat, de az államvizsgát elhalasztottam, hogy az orvosok tanácsa szerint kevesebb stressz érjen. A következő peteéréskor spontán teherbeestem, pedig csak egyszer voltunk együtt, az előző 2-3 peteéréskori együttléthez képest, amikor bevetettük a számolós, minimikroszkópos, peteérés tesztes technikákat is, most meg csak úgy nagyjából kiszámoltam mikor lesz peteérésem. ;)

Szóval igaz lehetett amit az orvosok mondtak a stresszről és következményeiről.

Most a 16. héten vagyunk, és készülök a januári államvizsgára, hogy mire megszületik, már csak Ficánkával kelljen foglalkoznom. :)

Sok sikert mindenkinek a babához!

2010. szept. 7. 09:45

Sziasztok!

Az leső baba 2,5 év után jött össze,nagyon sok orvosnál játunk,sok mindent kipróbáltunk,sok gyógyszeres kezelésen estünk túl de végülis eredménytelenül.Aztán kicsit belefáradtunk a dologba úgy mondd é s kezdtük feladni a reményt.Sikerült egy jó munkahelyet találnom ami eleinte sok stresszel munkával járt de ez jól jött ahhoz h teljesen lefoglaljam magam és ne tudjak görcsölni a baba témára.Így a munak mellett nem volt idő dokihoz járni és 8hetes 6napos terhes voltam mikor kiderült egy belgyógyászati kivizsgálás során h pocaklakóm van:)

Úgyhogy nekünk tényleg a nem görcsölés segített baba ügyben.Hozzáteszem világ életemben nem volt pontos ciklusom,ezáltal peteérésem sem,ezt próbálták volna beállítani de nem nagyon siekrült a görcsös aggódásom miatt.Össze vissza olvasgattam mindent,mindent ki akartam próbálni és csak ezen agyaltam.És aztán mikor kicsit sikerült lekötni az agyam mással egyből összejött.

Aztán a kistesó pedig röpke 1hónap alatt összejött,ott megint csak az bizonyítja h a ksifiam mellett nem votl idő nagyon azon rágódni h na vajon pozitiv lesz a teszt ebben a hónapban vagy sem és így sikerült iylen gyorsan.

Mindnekinek kívánom h minél hamarabb teljesüljön az álma!

2010. szept. 7. 09:38

Szia!

Mi nagyon akartuk a babát de 5 hónap után jött csak össze. Annyira görcsösen akartam és féltem mert az én családomban sokaknak nem jön össze évek óta. Semmi máson nem járt az eszem úgyhogy végül vettünk egy kutyát hogy eltereljem a gondolataim vele. Következő hónapban összejött. :)) Hogy volt e köze hozzá nem tudom. Sőt előtte voltunk Hajdúszoboszlón egy hétvégét, az a víz meg híres a peteérés serkentésről. Ennek sem tudom hogy volt e köze hozzá, de tény hogy ezek után közvetlenül SIKERÜLT. De ezt az ember már sosem tudja meg hogy amúgy is sikerült volna e.

2010. szept. 7. 08:41
Nekünk elsőre összejött. Kiszámoltam mikor van peteérésem, és egy nap kihagyással 2-szer csináltuk. Egy hónap múlva pozitív lett a teszt! :)
2010. szept. 5. 14:09
Nem igazán használnak,de ártani nem árthat,talán.
21. Armika (válaszként erre: 19. - Orsi86)
2010. szept. 2. 15:19
Nem málnalevelet, hanem cickafarkfű teát, és palástfű teát. Én két hónapig használtam, de nem tudom, hogy az segített-e rendbe tenni a dolgokat vagy nem, de utána 2 hónapra nagyjából terhes lettem.
2010. szept. 2. 15:13
Nálunk az első baba 2 év próbálkozás és 2 vetélés után sikerült, akkor derült ki, hogy PCO-s vagyok. Három hónapig szedtem gyógyszert mire sikerült. A második baba az első próbálkozásra "összejött", a harmadik pedig védekezés mellett fogant meg, úgyhogy a végére minden jól alakult.Semmiféle módszerünk nem volt.
19. Orsi86
2010. szept. 1. 14:33

Sziasztok!

Valaki használt málnalevél palástfűteát, hogy terhes legyen?

18. 0d717b184a (válaszként erre: 17. - 0d717b184a)
2010. szept. 1. 14:19
és sok szerencsét kívánok
17. 0d717b184a (válaszként erre: 15. - Demeeri)
2010. szept. 1. 14:18

nekem segített:)

igaz kapcsiból lett 3(most) érett tüszőcském, de ha 3 baba lenne egyszerre az lenne a legjobb

múlt ciklusba 4 tüsző ért meg a stimutól

16. katus3
2010. szept. 1. 13:59

Sziasztok! Én azt hiszem szerencsésnek mondhatom magam,mert ha a férjem rám néz,már terhes is vagyok!:-)

Viccet félretéve,a lányomnál fogamzásgátlót szedtem,és mégis terhes lettem,és természetesen megtartottuk.

Fiamnál abbahagytam a fogamzásgátlót,egy hónapig nem volt semmi,mert műtöttek,aztán első alkalommal még "vigyáztunk",ennek az eredménye a kicsi fiam.

Mindenkinek problémamentes terhességet kívánok,nálam viszont az nem ment simán .

2010. szept. 1. 12:31
Én most kezdem a lombikot.Soha nem is éreztem peteérést.Kíváncsi vagyok,az injekciók segítenek-e?
14. Tamianyu (válaszként erre: 3. - Csajos83)
2010. szept. 1. 10:11

Türelem,vannak akik éveket várnak babára úgy,hogy semmi bajuk.Ha egy év után sem jön össze,akkor érdemes elkezdeni a kivizsgálásotokat.A középsőre mi is sokat vártunk.Én egyébként megérzem min dig mikor van pé-m,így próbáltuk a nemüket is befolyásolni.

Sok sikert.

13. Armika
2010. szept. 1. 09:57

Nekünk 11 hónapra jött össze a baba, de őszintén az esküvőnk után ugyan már nem védekeztünk, de nem is foglakoztunk a dologgal. Aztán amikor pár hónap alatt nem estem teherbe megijedtem, hogy velem van a baj?? Elmentem dokihoz, minden rendben. Elkezdtem szedni a folsavat 2*1-et, majd a Gravidát napi 1-et. Csináltam a tea kúrát is két hónapig cickafarkfű tea az első 14 napban, palástfű az utolsó 14 napban. De a baba nem jött. Az interneten addigra nagyon sokat utánaolvastam, hogy tulajdonképpen az időzítés a lényeg.


Felhagytam minden hókuszpókusszal, és leszerveztem egy külföldi utat a férjemmel, hogy kipihenjük magunkat. Megbeszéltük, hogy most egy ideig pihenünk, és csak szórakozunk, éljük az életünket. Még abban a hónapban terhes lettem, és a nyaralásra is már hárman mentünk.

2010. szept. 1. 09:55

Nálunk gyors volt minden , még azon sem volt időm görcsölni, hogy nem jön össze. 3 év szedés után idén februárban hagytam abba a fogamzásgátlót, és májusban már kopogtatott a gólya. Gyakorlatilag a szer kiürülése után egyből sikerült, azóta is minden rendben van. Első babám(nk). Szerintem egy titka van, nem szabad görcsölni, izgulni, aggódni miatta. Biztos, hogy van egy angyalka, aki oda fennt arra vár, hogy nyugodt körülmények között jöhessen hozzátok, ebben kell őt segíteni.

Sok sikert minden Babára vágyó párnak!

2010. szept. 1. 09:55

Az első gyerek gyógyszer mellett lett...A másodikat már annyira szerettük volna, hogy összejöjjön, hogy minden praktikát, taktikát bevetettünk, épp csak nem körzővel, vonalzóval csináltuk:D És semmi!Majdnem 5 éves volt Máté mire végre terhes lettem.

Egyszerűen "feladtam"az állandó önvizsgálgatást, az időre kiszámolt együttléteket, az agyalást, próbáltam az agyamnak ezt a részét valami más irányába terelni.

Nyilván ez csak akkor lehetséges, ha egyéb akadálya nincs a teherbe esésnek

10. 0d717b184a (válaszként erre: 1. - Csajos83)
2010. szept. 1. 09:55

hhhhhhmmmmmmmm

szerintem nincs semmi olyan praktika

sokban határozza meg tényleg a lelkiállapot, mi is már lassacskán 3 éve próbálkozunk, de rájöttem, hogy az elején nagyon görcsös voltam azért nem jött aztán átváltottam negatív hozzáállásra egészen 1 hónappal ezelőttig

azóta akár mi is lesz pozitív maradok

muszáj

9. Juca78 (válaszként erre: 4. - Lucusmanó)
2010. szept. 1. 09:55

A mi kisfiúnk már nagyobbacska (10) de nekünk úgy jött össze, hogy 1x nem védekeztünk.

..és ez többször is előfordult, de utána mindig voltak problémák, és nem tudtuk megtartani:(

Sajnos a környezetembe sokan vannak úgy, hogy nem akar összejönni a baba.:(

Segíteni nem tudok, csak azt tanácsolom, próbáljatok másra koncentrálni, ne stresszeljetek.

Szorítok, hogy összejöjjön.

2010. szept. 1. 09:53
én pl úgy gondolom, az anyuka horoszkópjában az 5. ház csúcsán álló jegy utalhat arra, hogy pl abban a jegyben nagy eséllyel szülessen gyermeke. Lehet csak véletlen, de többek közt nálam is bejött. :)
2010. szept. 1. 09:53
Nálunk először tervben volt,akkor nem jött össze.Utána történt valami ami miatt jobbnak láttuk ha halasztunk kicsit és újra elkezdtem gyógyszert szedni.A gyógyszerszedés második hónapjában befészkelt!:)
2010. szept. 1. 09:53

Szia!


Nekünk majdnem 2 évig nem jött össze. Hőmérőztem, figyeltem magam, szedtem mindenféle vitamint. Aztán elmentünk meddőségibe, majdnem 1 éve. Januárban volt egy petevezeték átjárhatóságim és a következő ciklusban összejött a kislányom. Most vagyunk a 29. héten:) Ja és volt, hogy minden nap szerettük egymást!:) De általában 2 naponta bújtunk össze.


Kívánom, hogy minél hamarabb költözzön be a pici mindenkihez!

2010. szept. 1. 09:53
Azon az éjszakán,amikor elhatároztuk,ettől a pillanattól kezdve nem védekezünk :)
2010. szept. 1. 09:49
Nálunk egyszerű volt. Esküvő utáni első peteérés eredményezte a csöppséget, ahogy azt szerettük volna. :-)
2010. szept. 1. 09:49
Mi a párommal június óta próbálkozunk élesben. Május óta szedem az elevitet. Első hónapban kipróbáltam az ovu tesztet, a második hónapban semmit, a harmadik hónapban pedig az ovu mikroszkópot. Egyelőre semmi eredménye, de remélem ez a hónap sikeresebb lesz ebből a szempontból :)
2010. szept. 1. 09:49
8 hónap után jött össze a baba, nem volt semmiféle praktikánk, csak szerettük egymást...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook