Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítsük egymást : ) fórum

Segítsük egymást : ) (beszélgetős fórum)

2011. dec. 29. 09:51

szerintem jó megoldás, de mivel kevés a munkahely, biztos találni olyan embert aki már csak "kimozdulás"kedvéért is elvállalná ingyen.Sok ember van gyermekfelügyelő végzettséggel, csak keresni kell.

lehet hogy találkozót kéne szervezni ilyen emberekkel-amiből aztán egy non-profit szervezetet nyitni-vagy akár egy klubot.és máris nem idegen az idegen.

jó ötlet a segítség, szerintem önkéntes szervezetet kéne létrehozni.

2010. szept. 2. 09:36
A segítség az mindenkinek jól jön, csak sokan nem merik bevallani, főleg azok, akik tényleg rászorulnak kedves Mancipanci bármiről is legyen szó. Üdv. és mindenjót kívánok Ágnes
11. Mancipanci (válaszként erre: 10. - 9bbaa658f2)
2010. szept. 2. 08:15

Szerintem a lehetőségek korlátlanok. Lehet ilyen is: ingyen elvihető ... .

Azt, hittem ez a fórum, ennél sokkal aktívabban fog működni. Tévedtem!

Ezek szerint nincs senkinek szüksége segítségre.

Ha tényleg így lenne, az nagyon jó lenne!

10. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 1. - Mancipanci)
2010. szept. 2. 08:05
Az ötlet jó,bár elmentetek az eredeti témától.Ruhacsere..stb sok dologban lehetne összefogni egy helyen lakóknak.
2010. aug. 31. 18:38

Kedves Mancipanci megértem, mert én is keresztül mentem munka után rohanni kell a gyerekért az óvodába ismerem hidd el nekem, ha az anyuka nem hozza el időben és este 6-kor zár az intézmény.

Bár könnyebb lenne hidd el jobban örülnék neki.

Véleményemmel azt fejeztem ki, mikor picik voltak sosem voltak egyedül a lakásban mindig hurcoltam őket. Minden jót kívánok Sziv.üdv.Ágnes

8. Mancipanci (válaszként erre: 7. - Anyuci91)
2010. aug. 31. 18:31

Azért akkor, talán még könnyebb volt az élet!

Ma egy új mh.-en próbálj meg azzal nyitni, hogy 5-re az oviba kell érned, bármi is történjék!


Üdv, Rita

2010. aug. 31. 18:26
Kedves Mancipanci én ilyen szolgáltatást nem vettem igénybe és a lányaim mikor kicsik voltak sosem hagytam egyedül a lakásban őket én mindig magammal vittem bárhová is kellett és senki idegenre nem bíztam. Üdv.Ágnes
6. Mancipanci (válaszként erre: 5. - Anyuci91)
2010. aug. 31. 18:10

Lehet, hogy a 6 éves kislány még ma is élne, ha nem marad egyedül a lakásban.

Nem ez az egyetlen alternatíva!

2010. aug. 31. 18:07
Példának okáért jó ötlet, de idegenre nem merném rábízni a kicsi gyerekemet. Volt a tévében vigyázott egy férfi dadusként, v.szitterként kicsikre, valami kiderült róla és senki sem sejtette. Azt hiszem ügynökséget kell keresni és olyan személyt, aki leinformálható és már több helyen végzett ilyen tevékenységet. Segíteni egymást nagyon szép és nemes gondolat,csak azért nem árt az óvatosság. Üdv.Ágnes
4. Mancipanci (válaszként erre: 3. - Krinya5)
2010. aug. 31. 18:03

A gyerekfelügyelő is számodra idegen személy és még fizetned is kell!

Tudom, most biztosan azt gondolod van referencia, ami igaz, de máról holnapra, sőt egyik percről a másikra kattanak be az emberek, szóval mégsincs garancia!

Az életben semmire sincs garancia!!!

2010. aug. 31. 18:00
Az ötlet jó, de idegenre rá mernéd bízni a gyerekedet?
2010. aug. 31. 17:59

Ez egy nagyon jó ötlet!!!!

Kár hogy nálunk nincsenek ilyen anyukák:(

2010. aug. 31. 17:50

Sokszor olvasom, hogy néhol problémát okoz, pl. a gyerek hazavitele az óvodából, mert a munkaidő addigra még nem járt le. Segítség meg nincs és a pénz se túl sok! Gondoltam, próbáljuk meg hátha működik segítsük egymást kölcsönösen és ingyen!

Mire is gondoltam? Pl.: Én el tudom hozni a gyereket az óviból, te meg mondjuk tudsz varrni, így cserébe megvarrod a ruháimat, vagy megszereled a csapot, de te nem tudsz főzni, cserébe én főzök neked. Szóval a lehtőségek tárháza korlátlan. Remélem értitek és remélem működni is fog! Írd le hol és mire lenne szükséged és cserébe Te mit tudnál adni. Hátha tud valaki segíteni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook