Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 86 éves anyukám fórum

86 éves anyukám (beszélgetős fórum)


2010. szept. 1. 20:21

Sziasztok!

Csak bekukkantok: anyukám állapota változatlan. Szinte egész nap bent voltunk a párommal, senkit nem akarok bántani, a nővérkék rá se hederítenek, odatették az üveges bébiételt, hogy egye meg. Természetesen egy frissen műtött ember - ráadásul, aki 86 éves és igen zavart - honnan tudhatná, hogy az ott az ennivaló.

Szegénykém azt sem tudta, mi történt vele, hogy bepelenkázták és neki mennie kellene elvégezni a dolgát, hogy miért szúr a keze (hát az infuziótól). Mindent megpróbáltunk ma megtenni, amit csak lehetett, elfáradtunk úgy fizikailag, mint szellemileg és a szívem fáj érte. Röviden ennyi.

2010. aug. 31. 16:31
Holnap jelentkezem a fejleményekkel.
2010. aug. 31. 16:31
Én is ebben bízom, szorítsatok nekem.
2010. aug. 31. 16:23
Nem hagyták feküdni sétálni kellett
2010. aug. 31. 16:21
műtét után 2 nappal talpra kellett állnia nagyimnak, ő 85 volt akkor
11. gyöngyi (válaszként erre: 1. - Marcsi1952)
2010. aug. 31. 16:19
Anyósom májusban törte el a combcsontját, összecsavarozták, már júliusban bot nélkül járt. Ő 85 éves.
2010. aug. 31. 16:15
Az orvos szerint meg fog gyógyulni, ha ....nem kap tüdőgyulladást. Nem altatták, epidurálisan érzéstelenitették, reggel korán ujra megyünk hozzá. Évek óta mi gondozzuk, sokszor végiggondoltam, hogy egyzser eljön a nap, mikor el kell válni, de nem igy képzeltem.
2010. aug. 31. 16:13
Képzeljétek el, bementem egy kórházba, mert vérnoymás beállitáson volt és látom, üres az ágya, miután megtaláltam az orvost, közli, az éjjel leesett az ágyról és átvitték egy másik kórházba, beültünk párommal a kocsiba, rohanás, de már akkor a mütőben volt, Megvártuk, mig kihozzák, szegénykém.....ugy sajnálom.
2010. aug. 31. 16:12
Ha nem kap tüdőgyulladást, akkor tuti a gyógyulás. Ne feküdjön egész nap, ki kell ülni székbe vagy fotelba.
2010. aug. 31. 16:11

Nehéz, de nem lehetetlen!

Ha nincs legyengülve, és hamar talpraállítják, nem lesz gond!

6. Marcsi1952 (válaszként erre: 4. - Norsika)
2010. aug. 31. 16:10
Igen! Combnyaktörés, köszi a biztatást, tehát van remény:::::::
2010. aug. 31. 16:10

Ez szomorú dolog.

De állj hozzá pozitívan..egy kisgyereket egy felnőtt embert egy idős embert bármikor elérheti a végzete..

Szerintem mindig van esélye mindenkinek.

Csak mondani kell neki hogy szereted és itt fogod várni. Nem szabad elkeseredni hiszen azért a 86 év szép kor:)

...és szerintem ha valakinek erős a hite minden rendbe jöhet.. minden az agyban dől el.

Sok szerencsét

2010. aug. 31. 16:08

Szia!

Van, nyugi, nem lesz semmi baj.

A párom nagyija is 86 éves, vele is történt ilyen és semmi baja.

Jobbulást anyukádnak.

2010. aug. 31. 16:08
combnyaktörés? mert az kemény szokott lenni ilyen idős korban...
2010. aug. 31. 16:08
Gyógyulást kívánok az édesanyádnak.
2010. aug. 31. 16:07
Sziasztok! Biztos hülyeséget írok, de véleményeket kérnék: anyukám 86 éves, leesett egy kórházi ágyról (cukorbeállításon volt) és eltörött a combja. Meg kellett műteni. Szerintetek van esély a felgyógyulásra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook