Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dolgozik valaki az Avon gödöllői raktárában? vélemény? fórum

Dolgozik valaki az Avon gödöllői raktárában? vélemény? (tudásbázis kérdés)

2017. máj. 24. 02:59

2 hónapja dolgozok itt, tehát még próbaidős vagyok. El kell, hogy mondjam, hogy szerintem egy kicsit kinőtte magát ez a raktár. Rengeteg megrendelés van és nagyon kevés a jó munkaerő. Minden héten legalább 3, de valamikor 4 napot is túlórázunk. Jelenleg két műszak van: egy délelőtt (06:00-14:30) és egy délután (14:30-23:00). Ez túlórától függően változik persze, legrosszabb esetben a következő képpen szokott alakulni: 06:00-16:30-02:00.

Több buszjárat van, ami elég szemét módon van megoldva, mert egy nagy buszt küldenek egy vonalra, ami fűnél-fánál megáll, így én, aki amúgy 20 kilométerről jár be, másfél órával a műszak kezdete előtt indulok. De ez legyen egyéni probléma. (Igen, délutános műszaknál, ha hajnal kettőkor végzünk, bizony-bizony nem sűrűn érek haza 3:30 előtt.)

Több részleg van, ahova kerülhet egy kiszedő (vannak feltöltők is), de egyik kutya, másik eb. Itt is ott is rohangálni és hajolgatni kell. Könnyű fizikai munkának mondják, de ember legyen a talpán, aki ezt tudja csinálni hosszútávon. Nagyon kevesen dolgoznak itt egy évig és sokan még a próbaidő alatt azt mondják, hogy viszlát, de valaki például 5, valaki 13 évet dolgozott itt. Emellett sorban mondanak fel, mert nem tudják elviselni ezt a jelenlegi fennállást.

A vásárlási kedvezményről annyit, hogy nagyon csalogatóan hangzik, de nem kell nagy dologra gondolni, viszont jó hogy van.

A csapatszellem nem a legjobb, de túl sokat ne várjunk egy folyton túlórázó, hulla fáradt társaságtól. Menet közben amúgy sincs lehetőségünk nagyon beszélgetni, szünetben meg vagy súlytalan semmikről csacsogunk vagy panaszkodik valaki, hogy 120 darab parfümmintát és 78 darab szórólapot kellett leszámolnia. Persze vannak kisebb klikek, amiken belül szert tudunk egyet s mást a másikról, de ez még nem csapat.

A büfé tényleg jó, de csak egy van belőle.

A bérezéssel kapcsolatban annyit mondok, hogy nem innen fogok nyugdíjba menni.

2010. nov. 17. 07:55
No közben sikerült itt dolgoznom 3 napot. Megpróbálom gyorsan leírni a véleményem...Hát először is, a telefonban ugye azt mondták,500 ftos órabér+ 5000 ftos kajajegy, munkás busz. A munka egész napos álló munka, egyes helyeken pörögni kell ,mint a búgó csiga....Kiszámoltam, mivel nekem egy 10 km-et a sajátautómmal kellett járni, az ugye benzin, ami manapság nem túl olcsó...szóval a lényeg, h nem maradt volna 50.000 ftom....ja és 5 napos munkaszerződések vannak, amit enyhén röhejesnek tartok.....
7. szabot.88 (válaszként erre: 6. - Szabot.88)
2010. szept. 1. 11:53
bocsi, h beleszóltam, de engem is érdekel...:)))
6. szabot.88 (válaszként erre: 5. - Hannah87)
2010. szept. 1. 11:47
van egy telefonszámom, hívtam, nem veszik fel, írtam sms-t, semmi....tegnap találtam email címet , arra se jött válasz....
2010. szept. 1. 10:13

Nem tudom, én külsős dolgozó voltam, külső vállalkozó szervezett be és buszt biztosított. Mi napi bért kaptunk és az elég jónak számított, a "rendes" AVON-os dolgozók, akik "hivatalos" munkaviszonyban álltak, ennél többet kerestek. Van egy tök jó büféjük, azt tudom. :P A szünetek elég emberiek és a légkör is jó (volt akkor).


Amúgy a legegyszerűbb ha keresel egy tel. számot, felhívod a céget, kérsz vkit munkaügyben és érdeklődsz van-e felvétel. Vagy várható-e a közeljövőben. Ha igen megbeszélsz egy időpontot leadod az adataidat és megkérdezhetsz mindent ami érdekel.


Én még körbevezetést is szoktam kérni a munkahelyeken, így lett most új munkahelyem, pedig csak egy egyszerű kérdést akartam feltenni... :P

2010. aug. 31. 16:56
Szia! Hát még én is jót hallottam, azért is gondoltam, h meg kellene próbálni bekerülni. Érettségim van, nem tudom hova vennének fel. A fizetés konkrétan mit jelent? Órabér? mennyi? bejárást fizetik, mert kb 45 km-re lakok? Nagyon szeretnék már emberek között dolgozni...
2010. aug. 31. 15:26

Én már nem, de dolgoztam ott néhány hónapig. Mire vagy konkrétan kíváncsi?

Én költözés miatt hagytam ott, de nagyon szerettem. Mondjuk attól függ, mit csinálsz majd ott cégen belül, hova osztanak be. Nekem gyorsan ment az idő, a lányok rendesek voltak. 3 műszak volt, fizetés az átlagos/tűrhető kategóriában. Lehetett hétvégén túlórázni, de nem volt kötelező, azóta nem tudom változott-e valami, mert ez két éve volt.

2010. aug. 31. 14:31
Nem dolgozok ott.
2010. aug. 31. 13:49
Dolgozik valaki az Avon gödöllői raktárában? vélemény?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook