Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A nap poénja fórum

A nap poénja (beszélgetős fórum)


2007. szept. 26. 16:23

Múlt hét. AFP levétel. Leülök, nőci rámnéz: "Hozott vért?" Mondom: "Tessék? Itt van bennem de külön nem hoztam"... Erre Ő :" ja bocsánat nem vér, székletet?" ÉN: "MI??? Én azt sem hoztam"

Nőci: "elnézést elnéztem az oszlopokat." Gondolkodva veszi le a vérgyűjtő üvegcséket, félhangosan: akkor kell egy vércsoport.. Mondom: "2hete voltam, megint kell? AFP-re jöttem" Mire megint: Ja elnézést.

Ezek után levette a véremet, nem tom jó helyre ment-e még nincs eredmény, viszont hülyére röhögöm magam ha eszembe jut a szitu annyira komikus volt.

2. 984ff08d0b (válaszként erre: 1. - Valesz)
2007. szept. 26. 14:13

Ennél csak az a jobb, amikor a tápi orvul egy icipicit nem oldódik fel rendesen és egy kis csomó odatapad a lyukhoz és elzárja...na akkor milyen visítás volt a bébimnél...


A mai nap poénja nekem, hogy megint majdnem sót tettem a teámba :)))))))))))))

2007. júl. 22. 21:50
Sziasztok!A minap esett meg velem,hogy vettem új cumit a cumisüvegre és szokás szerint kifőztem majd azonnal felavattam!Szegény gyerkőc repdesett az örömtől a tejcsi láttán ám ahogy a szájába vette azonnal ordítani kezdett és sokáig abba sem hagyta!Elfogott a rémület!Ez a lányzó még soha nem utasította el a tejet!BIZTOS BETEG!!!Ez dután volt és estig nyűglődött szegény!Gondoltam majd lefekvéskor jól bekajál de megint az volt mint du!Kínjába már minden pózba bekapta az üveget,majd ordított!Végül csak nekiveselkedett és szipákolt nagy buzgón.Jó 10 perc múlva még mindig teli volt az üveg!Ekkor esett le!!!Alig jött belőle,kicsi volt a lyuk rajta!!!Probléma elhárítás után,fél perc alatt kivégezte s bosszúból 23h-kor aludt el!Azt tudni kell,h mindig ilyen cumit használunk és eddig még sose kellett javítani rajta de most megtanultam h mindig ellenőrizni kell!Így utólag már jót nevetünk rajta.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook