Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debreceni Kölcsey Gyakorló Ált. Iskola! fórum

Debreceni Kölcsey Gyakorló Ált. Iskola! (beszélgetős fórum)


6. misz (válaszként erre: 5. - Márta1973)
2010. okt. 20. 20:33
Örülök, hogy ilyen jó véleményed van. :) Remélem nekünk is bejön a suli. :))
2010. okt. 15. 17:18

Szia!


Eltelt egy kis idő az iskola kezdés óta.Így bátrabban tudok véleményt mondani.

Nagyon megvagyok elégedve.A tanárok jól képzettek,tudják a dolgukat.A kislány imád oda járni,minden tetszik neki.Az osztályfőnökük Kis Sára tanárnéni,a napközis tanárnéni Mónika néni.Maximálisan kézben tartják a dolgokat.

A gyerek imádja őket.

Kételkedés nélkül mondhatom hogy jól választottunk.Puszi:Márti

4. misz
2010. aug. 31. 22:32

Én is ott voltam gyakorlaton. Az én lányom jövőre fog ott kezdeni, a volt szakvezetőmnél, aki maga csúcs.


De a többieknek is jónak kell lenniük, mert egy gyakorló iskolában mindig nagyobb a követelmény a tanároktól a hallgatók miatt.


Kíváncsi leszek a tapasztalataidra. :))

3. Márta1973 (válaszként erre: 2. - Fne.meva)
2010. aug. 31. 13:27
Köszönöm megnyugtató válaszod!
2010. aug. 31. 13:13

Szia!

én tanítónak tanultam, ott voltam gyakorlaton. A tanáron nagyon aranyosak, lelkesen, színes élvezetes órákat tartanak, az iskola felszereltsége akkor nagyon jó volt, sztem nem változott. Ha a lányom suliba megy majd és lesz rá lehetőség ez a suli benne van az első 5-ben, alapot ad a továbbiakhoz. Minden jót és jó sulikezdést!!

2010. aug. 31. 13:09
Most kezd a kislányom első osztályban.Vélemények!Tapasztalatok az iskolával kapcsolatban!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook