Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki tud jót mondani a kézi mellszívókról? ("harang", vagy "trombita" alakú, nem a "szódásszifonszerű") fórum

Ki tud jót mondani a kézi mellszívókról? ("harang", vagy "trombita" alakú, nem a "szódásszifonszerű") (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 1. 18:02
Akkor bepróbálok egyet.
2010. aug. 31. 14:01
én meg az ellenkezőjét láttam másoknál, hogy megvették az elektromos vagy kézi mellszívót, márkásat és nem indult be a tejtermelés! itta a teákat szedte a homeós bogyót és nem lett teje szegénynek
20. Nikyci
2010. aug. 31. 13:27
Én is aventet használtam kézit mind a kétszer.Használtam vettem és még most sincs semmi baja.Én is megvettem az elsö babám születése elött és még jo mert elvitték a korára igy én azzal tudtam fejni már a korházba.Ugyhogy szerintem igenis érdemes megvenni szülés elött mert sose lehet tudni!
2010. aug. 31. 12:48
szia.én napi egy litert fejtem,mert 4 hós korától nem volt hajlandó szopcsizni.8 hós koráig kapott anyatejet,szóval rengeteget fejtem.2 chiccot törtem el.a fogójánál eltörik egy idő után,de az újabb típuson már változtattak.végül vettünk egy elektromos aventet.nagyon jó.megéri megvenni az elektromosat,ha sokat kell fejni,mert nekem 2szer volt ínhüvely gyulladásom a kézitől.
2010. aug. 31. 10:38
Köszi nektek. Kézzel jó volt fejni, de ugye nincs szívóhatás, azért gondoltam, hogy talán az a pumpás még segít. A lányom egyszerűen nem szív, lusta.
2010. aug. 31. 10:37

Nekem Gabriel van, szintén kézi. Bevált nagyon.

Kb. a felébe kerül, mint az Aventos.

2010. aug. 31. 10:37
Első babánál tényleg érdemes megvárni hogy mennyi tej lesz.De ha már nem az első akkor az anya tudja kb mennyi teje lesz.És akkor már érdemes még terhesen beruházni ha csak nincs meg a régi.:)
2010. aug. 31. 10:35
Most néztem a teszen hogy csillagszelepnek hívják és 350ft-ért már van.Nekem nem kell,mert én már nem használom.:)
2010. aug. 31. 10:35
Én is aventet használtam az első hónapokban, jó sokat tudtam lefejni vele. Aztán beindult a baba, ügyesen kezdett szopizni, viszont a fejés nem ment már olyan könnyen, sokkal nehezebben jött a tej és kevesebb, pedig még mindig főleg szopizik, 9,5 hónapos.
2010. aug. 31. 10:34
én szülés előtt nem vennék mellszívót, mert nem lehet tudni, hogy szükség lesz-e rá. lehet hogy sok teje lesz valakinek, de az is lehet hogy nem kell mellszívót használni, mert pont kiszopizza a baba a meglévő mennyiséget
2010. aug. 31. 10:32
Én használtan vettem az enyémet és tökéletesen bevált.Már nekem nem kell.Ha valaki igényt tartana rá csak szóljon.Van hozzá mikrós sterilizáló is.Csak olyan gumit kell venni ami szívja a tejet.De amúgy semmi baja...:)
11. Szamó
2010. aug. 31. 10:30

Szerintem nagyon egyéni, hogy kinek melyik válik be...........

van, akinek ez, van, akinek az.........


Puding próbája az evés!

2010. aug. 31. 10:29
Én az a.v.e.n.t.o.s.a.t. használtam.Napi 3-4 dl tejet fejetem le vele.De volt mikor több is lejött.Szerintem az a legjobb.:)
2010. aug. 31. 10:29
Én most vettem Tommee Tippee-t, mert nagyon dícsérik, és nem olyan húzós, mint az Avent, viszont elvileg van olyan jó. Még nem tudom, mivel szülés előtt állok, majd kb 1 hónap múlva kiderül:))
8. Szamó (válaszként erre: 4. - Cirmesitompika)
2010. aug. 31. 10:28
A lényeg, hogy gyakran tedd cicire a babát és gyakran fejd! Akkor újra beindulhat!
7. 342bae44d8 (válaszként erre: 4. - Cirmesitompika)
2010. aug. 31. 10:27
ja, ha ez a gond, szerintem már ne vegyél, ha eddig ment kézzel akkor valószínű kezd elapadni a tejed...örülj, hogy eddig volt...
6. gatto4 (válaszként erre: 4. - Cirmesitompika)
2010. aug. 31. 10:27
Hű eddig kézzel fejtél? :-O le a kalappal!
5. gatto4 (válaszként erre: 1. - Cirmesitompika)
2010. aug. 31. 10:26

Szia!

Mire gondolsz pontosan? Nekem medela kézi van és szerettem, most várom a második babát, vele is azt fogom használni!

2010. aug. 31. 10:26
Érdemes olyat venni, már alig szopik a babám, de csak 3 hónapos. Eddig kézzel fejtem 100-akat, de már 30-nál többet nem tudok. Olvastam a többi topikot, de erre nem nagyon térnek ki.
2010. aug. 31. 10:26

IMÁDTAM!!!


Nekem a "márkás" pumpásak nem jöttek be. Próbáltam több félét is.....


De a régi, hagyományos, trombita alakú az igen!!!

2010. aug. 31. 10:26
kb, milyenre gondolsz????
2010. aug. 31. 10:25
Ki tud jót mondani a kézi mellszívókról? ("harang", vagy "trombita" alakú, nem a "szódásszifonszerű")

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook