Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Használja valaki a kilófaló lisztkeveréket? fórum

Használja valaki a kilófaló lisztkeveréket? (tudásbázis kérdés)


2011. okt. 28. 16:25
Kilófaló liszt receptet találsz a receptes naplómban, és én használom is. Mármint azt a kevés lisztet amit használok, az kilófaló.
2011. okt. 28. 16:23
Mármint MINDENT köszönök előre is:)
26. d71ef05a8e (válaszként erre: 25. - Girli)
2011. okt. 28. 16:23
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Így azt hiszem, belevágok! Még arra lennék kíváncsi, hogy ha péksüteményekhez és piskótákhoz, egyéb süteményekhez is szeretnék Szoó-féle lisztet használni, akkor melyik könyveket kell megvennem, melyikben vannak ezeknek a lisztkeverékeknek a receptjei? köszönök előre is.
25. girli (válaszként erre: 24. - D71ef05a8e)
2011. okt. 28. 15:30
Ez jóval olcsóbb a norbisnál, korábban kiszámolta valaki, hogy kb. 550,- Ft 1 kg, akkor a norbisból fél kg 1000 Ft felett volt. Azóta emelkedtek az árak, de így is sokkal kevesebbre jön ki, érdemes kikeverni.
2011. okt. 15. 14:16
Én most szeretném megrendelni a könyveket, elsősorban a lisztkeverék összetétele miatt. azonban kicsit tartok attól, hogy egyáltalán ki tudom-e fizetni hosszútávon ezt a keveréket. ezért érdeklődöm attól, aki használja, hogy kb. mennyibe kerül a lisztkeverék 1 kg-ja?Tudom, hogy egyenként kell beszerezni a hozzávalókat, de hátha valaki már elvégezte ezt a számolást... Azt tudom, hogy a Norbi-féle liszt nagyon drága, sajnos...
23. 4b6a2525df (válaszként erre: 20. - Nőci1)
2011. júl. 23. 08:03

Azok a "csodák" gondolom szerek.

Ez pedig étkezési mód váltás.


Én is már nagyon hitetlen vagyok, nem is szedek már be semmit fogyásra (egyedül a klimin slimet, de azt benmértem és az jó a szervezetemnek, mert 57 vagyok).

Szoó Judit egy könyvbemutatójára mentem el az ősszel és ott volt kostoló, Akkor vettem meg azt a könyvét, amibe a kenyérliszt keverék is benne van, más lisztkeverék kell a kelt tésztákhoz, és az is benne van a könyvbe. Aztán beraktam a könyvet a sarokba.

Az egyik barátosném viszont lelkesen sütötte a kenyeret, pizzát, sőt süteményeket is belőle és mindig küldte a képeket, hát a kenyérra rászántam magam, és nem bántam meg.


Január óta 5 kilót fogyta, hogy ez a climonnek, a kenyérnek vagy az agykontrollnak köszönhető nem tudom, de az tuti, hogy az ebből a lisztből készült kenyér egészségesebb a többinél.

Én még teszek bele 2 dkg pirított kenyérmag keveréket is.

2011. júl. 23. 07:55

Voltam metabolic typing felmérésen és ezt ajánlották, mint tipusomnak megfelelőt.

Mármint ezt a keveréket a kenyérnek, bár mondták, hogy próbáljam a búzasikért és a BL-es lisztet kiváltani zabosra. Hát a jövőhéten kisérletezni fogok:)

21. dddd (válaszként erre: 20. - Nőci1)
2011. júl. 14. 21:14

Ha mértékkel eszed,akkor elvileg fogynod kell.

Ha megeszel egy fél tepsi sütit,akkor hízol. Ez egy fantázianév,nem fogyaszt,de mivel jobbak az összetevői,mint a fehérlisztes kajáknak,legtöbben,akik átállnak erre,fogynak.

még én is az elején tarok,de olvasmánynak sem rosszak a könyvek.az összetevők a könyveken vannak,de szoó judit oldalán van rengeteg jó recept,nézz szét!

20. Nőci1 (válaszként erre: 17. - F60ebb6099)
2011. júl. 14. 19:38
Én megértem tiszteletben kell tartani,de minket is annyira,hogy ne ugorjunk be olyanba ami nem eredményes. Annyi csoda van már,és sokan sajnos csalók. Csak annyit, ez fogyaszt vagy csak nem hízik az illető? Köszi.
2010. okt. 1. 10:52

Sziasztok! Én is használom a lisztet. 2 hét alatt 2 kg-ot fogytam, torna nélkül. Remélem erre is rá fogom magam szánni:)).

Én megpróbálok mindent ezzel főzni is. Tegnap pl. sóskához a rántást is ezzel csináltam. Jó lett.

Vol olyan hozzávaló amit nem kaptam meg rögtön de a bioboltban meghozatták 2 nap alatt.

Nálunk pl. Norbi lisztet soha nem kaptam, így megvettem a könyvet a lisztkeverék receptje miatt. Nem bántam meg. Már megvettem az előzőt is és alig várom, hogy megjelenjen a harmadik is.

2010. szept. 3. 11:56
Mármint a könyv kerül kb. 2500 ft-ba.
2010. szept. 3. 11:55
Én teljes mértékben tiszteletben tartom a szerző jogait. Kérték már tőlem e-mail-ben is az összetevőket, arányokat, de nagyon becsülöm a szerzőt azért amit véghezvitt és ez miatt sem adok ki ilyesféle infókat. 2500 ft-ot bárkinek megér szerintem aki ilyen liszttel szeretne sütni-főzni. ;) Hiszen hosszútávon olcsóbb, mert nem az elhizás szövődményeire szedett gyógyszerekre köljük a pénzt! ;)
16. c1e9612cd3 (válaszként erre: 15. - Hoxa)
2010. szept. 2. 23:03

ja! Akkor már értem, h miért tünt el az előző! :)

Ok! Vettem! :)))

15. Hoxa
2010. szept. 2. 21:33

Kérlek titeket, hogy tartsátok tiszteletben Szoó Judit szerzői jogait!

A jogokat sértő hozzászólásokat töröljük!

14. anett59 (válaszként erre: 12. - C1e9612cd3)
2010. szept. 2. 10:28
Szoó Juditnak a könyvében van leírva az összeállítása. Úgy kell beszerezni bioboltokból az összetevőit.
13. anett59 (válaszként erre: 11. - Horvath Brigitta)
2010. szept. 2. 10:27

Az álomfinom pogácsába kell élesztő? Jól megkelt a tésztája?


Mióta használod? Te fogytál vele már?

Hány óráig eszel ilyen ételeket?

12. c1e9612cd3 (válaszként erre: 1. - Anett59)
2010. szept. 1. 21:57
ezt a fajta lisztet te állítod össze, vagy lehet venni? Nem is hallottam még róla.... De érdekelne.
2010. szept. 1. 21:23
Én használom. Az unokatesóm biztatott (20kg dobott le magáról mióta e módszer szerint étkezik)hogy próbáljak ki pár receptet "Szoó Judit:Kilófaló sütemények 0-24óráig" könyvéből. Elolvastam és kipróbáltam pár dolgot:nokedli,profitterol,álomfinom pogácsa.. Nagyon jók lettek. Ezen felbuzdulva megvettem mind a két könyvét,és azóta csak azokból készítek magamnak sütiket,nasikat... Nekem bevált a lisztkeverék. És alig várom a novemberben megjelenő 3könyvet. :)
10. anett59 (válaszként erre: 9. - F60ebb6099)
2010. szept. 1. 16:29

Kiváncsi vagyok már én is nagyon,hogy milyen lesz a következő keverék.

Én eddig piskótát és nokit csináltam,de azt csak a zabpehely lisztből.

2010. aug. 31. 21:35
Nagyon várom már a 3. kötetet is!
2010. aug. 31. 21:35
Én is sütöttem már vele palacsintát, gyümölcstortát, piskótát, mikrós sütiket, és főztem belőle nokedlit is. Nagyon tetszik! :)
7. anett59 (válaszként erre: 6. - Anyamuci)
2010. aug. 31. 11:24
Köszönjük!
2010. aug. 31. 07:46
Sziasztok!Én már jóideje használom,elég sokmindent sütöttem már és jóóóó!:)Novemberben jelenik meg Szoó Judit 3. kötete,abban lesz még egy lisztkeverék,ami a kelt tésztákhoz,kenyér-kifli zsömle sütéséhez alkalmas!:)Nagyon jók a receptjei!Üdv mindenkinek:Melinda
5. vaczila (válaszként erre: 4. - Anett59)
2010. aug. 31. 04:54
Nem, a zabpehelyliszt nem kel meg jól, kelt tésztákhoz nem ideális.
4. anett59 (válaszként erre: 3. - Vaczila)
2010. aug. 30. 19:36
Bármit meg tudsz sütni vele? Gondolok itt kenyérfélékre is.
2010. aug. 30. 19:04
Szerintem jó. Én nemcsak a sütéshez, de főzéshez is szoktam használni.
2010. aug. 30. 17:13
Én ma kevertem be,de még nem sütöttem vele. Van valakinek tapasztalata,tanácsa?
2010. aug. 30. 17:12
Használja valaki a kilófaló lisztkeveréket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook