Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Igaz e hogy a hüvelyváladékot-ami a peteéréskor keletkezik-a "elfedheti" a rendszeres szex, főleg ha babát szeretne az ember? fórum

Igaz e hogy a hüvelyváladékot-ami a peteéréskor keletkezik-a "elfedheti" a rendszeres szex, főleg ha babát szeretne az ember? (tudásbázis kérdés)


2008. dec. 30. 16:53

Azt nyákfolyásnak hívják, és az alapján tuti biztosra fogod tudni hogy mikor van peteérésed. Ha átlátszó nyúlós, és nem engedi el magát akkor van peteérésed, akkor kell szeretkezni. Vegyél pg53 nevezetü mikoroszkop valamit a gyógyszertárba és az is segít majd neked hogy mikor van peteérésed.

Tudom nem ez volt a kérdésed :)szerintem nem fogja a rendszeres szex elfedni, hisz az ahogy te is írtad a peteérést jelzi, és a szex mennyisége nem befolyásolja a peteérést.

És ha babát akartok, akkor meg örülj neki ha észleled ezt a folyást, és elemezd, bár kicsit furcsának tünhet hogy a saját nedvedet analizálod, de a sikeres módszer a családalapításhoz. Sőt, sokan ezt nevezik természetes családtervezésnek, hisz mindenféle gátló eszköz nélkül tudsz védekezni a gyerek ellen.

Sok sikert

10. eb673dfdcb (válaszként erre: 4. - Nykcy85)
2008. dec. 30. 16:30
Így igaz amit nykcy írja..Nem "fedi" el hanem egy nyúlos nyákot látsz ami a gyorsabb megtermékenyülésért felelős..Hogy pontosabban fogalmazzak ha ebbe belekerül pár hímivarsejt akkor tuti nem folyik ki belőled a ...izé hát tudjátok mi!:))))....Peteérésnél van ilye nyákunk..egyértelműen látszik és különböző más váladáktól(ez víztiszta és nyúlos)
2008. márc. 17. 13:00

szerintem menj másik dokihoz!!!a clostilbegit szedése alatt folyamatosan mened kellene vizsgálatra

mert sok gond és baj kiderülhet!!pl nekem így derült ki a pcos!meg ciszta is képződhet amit jobb korán megtalálni! a ciklus 10 11 12 13 vagy 14. napján kellene menni uhra hogy van e peteérés... én már a harmadik adagot szedtem és képzeld ahogy eröltettem a vizsgálatokat kiderült hogy pcos vagyok azér nem volt peteérés meg menses... egyébként lehet venni ilyen aranyos kis ovulációs tesztet nekem a mikroszkópos van és nagyon jó!!!és nem is drága 2-3000 nem emlékszem a pontos árára

2007. júl. 23. 08:55
Nem.
7. nykcy85 (válaszként erre: 6. - 7130b15964)
2007. júl. 23. 07:04
Végül is! :-) Csak most clostit szedtem,a dokim nem rendelt vissza félidőre uh-ra és így még számomra az sem biztos hogy van e egyáltalán peteérésem.Gondoltam ebből valószínű lehetett volna következtetni.A mensim is egy ideje csak norcoluttal jön meg..:-( Nagyon szeretnénk már egy kis pocimanót! ;-)
6. 7130b15964 (válaszként erre: 4. - Nykcy85)
2007. júl. 22. 20:19
Ha állandóan szexelsz és babát is akarsz, akkor nem tök mindegy, hogy észreveszed-e vagy sem? :)
2007. júl. 22. 20:05
Szerintem észlelhető, akkor is, ha szexelsz.
2007. júl. 22. 13:32
Na szóval!Amennyire én tudom,bár lehet nem jól,amikor az emberlányának peteérése van,akkor van egy ilyen nyúlós áttetsző váladékozása!-asszem.Ésez akkor nem mindig észlelhető ha szexeltek előtte.Bocsi a hülye fogalmazásért,csak érdekelne,saját magamból kiindulva!:-)
2007. júl. 22. 13:22
Én sem értem.
2007. júl. 22. 13:13
Ne haragudj,de ezt hogy érted?
2007. júl. 22. 12:40
Igaz e hogy a hüvelyváladékot-ami a peteéréskor keletkezik-a "elfedheti" a rendszeres szex, főleg ha babát szeretne az ember?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook