Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Inzulinos cukorbetegektől szeretnék kérdezni, tud valaki segíteni? fórum

Inzulinos cukorbetegektől szeretnék kérdezni, tud valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)


2011. febr. 8. 09:44
Én 27 éve inzulinos cukorbeteg vagyok, szívesen segítek, ha valakinek van kérdése!:)....
2010. aug. 29. 21:32
A szervezetnek rá kell állni az inzulinra,én is küszködtem eleget vele,de a háziorvosom segített!Nekem magas volt,de beállították.Igaz most is emeltek rajta,és ha már lejjebb megy érzem.De majd csak megszokja a szervezetem,időt kell neki adni!Minden jót!
2010. aug. 29. 21:03
A 4.8-as vc. érték teljesen normális. Szerintem beadhatjátok a szokásos esti adagot. Vagy esetleg adjatok be kevesebbet pl. 2E-vel és mérjetek éjjel 3-kor egy vércukrot. Akkor meglátjátok, hogy nem kellett volna-e a több egységet beadni. Egyébként a vacsorára meg van a szénhidrát, amire beállították?
2010. aug. 29. 20:52

4.8-as érték az még jó,semmit nem kéne rá enni,valoszinű magasabb értékről esik le olyankor és azt érzi rosszullétnek.


Bocsi hogy beleszoltam,de ha dokit felhivtok ő is ezt mondja.

3. totek63 (válaszként erre: 2. - Pávaszem)
2010. aug. 29. 20:39
Szia!!!! Szeretném kérdezni hogy a férjem cukorját még most állitják.A gond hogy csak szeptember 14 kell visszamenni.Szépen haladunk de nem tudom hogy este a 9 órási inzulin előtt mindig nagyon leesik.Pl 4.8-ra stb.Igy mindig ettetek vele valami gyümit mert nem merjük beadni a 9 -es inzulint ha igy leesik.Szerinted jól csinálom igy .Este kapja a bázist egyenlőre 6 egységnél járunk.Adhatnál nekem étkezési tanácsokat is vagy mindent elfogadok.Olyan tanácstalan vagyok mindenben,Előre is köszi.
2010. aug. 29. 20:31
Én az vagyok kérdezz nyugodtan,ha tudok válaszolok!
2010. aug. 29. 20:28
Inzulinos cukorbetegektől szeretnék kérdezni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook