Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Jackass, Nitro Circus, Wild Boys, Dudesons-csak én vagyok ilyen lökött, hogy tetszik?:) fórum

Jackass, Nitro Circus, Wild Boys, Dudesons-csak én vagyok ilyen lökött, hogy tetszik?:) (beszélgetős fórum)


2010. szept. 1. 11:29
Ezek állatok, undorítóak...de mégis megnézem őket :)
9. sunshine24 (válaszként erre: 8. - Xyzé87)
2010. aug. 30. 10:15
Nekem meg csak a Dirty Sanchez jön be ezek közül. Nagyon bírom őket. Hát, ízlések és pofonok.
2010. aug. 29. 19:31

Jackasst már vetítik vagy 10éve,de még mindég megnézem:).

Valahogy a Dirty Sanchez annyira nem jött be...

7. xyzé87 (válaszként erre: 5. - Crimson)
2010. aug. 29. 19:30
Én sem hallottam előtte róluk,csak annyira megszerettem őket,hogy utána néztem.Szokásos jútúbon kellemes kis videók vannak:).Csak némelyiken a finn felirat túlságosan is elveszi a figyelmemet:).Ugye a finnugor nyelvrokonság:)(hát egyáltalán nem hasonlít a nyelvük a miénkre,nagyon idegesítő az övéké).Vannak olyan részek,ahol elmesélik az egész történetek,videókat mutatnak ősrégről.Szétröhögtem magam rajta:D.És persze ma este 22:15kor a folytatás....:)
2010. aug. 29. 19:25

Jackass!!!

Bárhol,bármikor!

5. Crimson (válaszként erre: 3. - Xyzé87)
2010. aug. 29. 19:15
Én a Dudesonokkal még csak most ismerkedem, ugye nemrég adják az MTV-n, de akkor utánanézek neten, ha durvábbak:D
2010. aug. 29. 17:41
Mindig megnézem ha van,tegnap is néztem,utánna meg a south park jönXD az a legjobb
3. xyzé87 (válaszként erre: 2. - Crimson)
2010. aug. 29. 17:23

Jó,örülök,hogy nem csak én vagyok ilyen őrült:).Már kezdtem beparázni:D.

Dudesonokat imádom!Már azon röhögök,ahogy ők röhögnek:).Elég kemény dolgokat csinálnak.Amúgy az Mtv-n csak a 4ik évadot adják,az első 2-t nem is az USA-ban csinálták.De vannak a neten jó kis videók tőlük.Ami most megy az Mtv-n az lóf.sz ahhoz képest:).

2010. aug. 29. 17:14
Áhhh Jackass-t imádom...még régebben mikor a Viasaton adták a sorozatot, én mindig ott ültem a tv előtt, egy részt se hagytam ki. Wild Boys-t is szeretem, de ez a Dudesons...ez is van annyira jó mint a Jackass, nagyon bírom:D
2010. aug. 29. 16:55

Gondolom sokan hűledeztek tőle,de majdcsak nem én vagyok az egyetlen olyan aberrált,akinek tetszik:).

Az emberi hülyeség határtalan....:D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook