Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A cicáim fórum

A cicáim (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A cicáim

88. jjhmarta (válaszként erre: 87. - Loni)
2007. szept. 20. 20:52
Akkor már biztos nagyon hiányzol nekik.
87. Loni
2007. szept. 20. 17:40
Én már egy hete nem láttam a cicámat. Lelencbe adtuk a nagymamámhoz, mert most utazgatunk, és nem akarjuk egyedül hagyni. :(
86. eva7
2007. szept. 20. 16:43
Nekem 3 van:)
85. f57a7e3d9f (válaszként erre: 84. - Zena01)
2007. szept. 20. 16:22
Az enyémek ivartalanítva vannak , igaz a fiú igy is csavarog. Este, kevés kivétellel 9.körül bejönnek. Van, hogy fáradt vagyok és hamarább lefekszem, mint bejönnének, akkor éjszaka "szerenádot" adnak az ablak alatt, míg be nem engedem őket. Télen csak az ablakban ücsörögnek és néznek ki a fejükből.
84. zena01 (válaszként erre: 82. - F57a7e3d9f)
2007. szept. 20. 08:39
Napközben alszanak, éjjel csavarognak. Az én macskáimnál ez a sorrend. Igaz télen, ha nagyon hideg van, bejönnek éjszakára.
83. Donyta
2007. szept. 20. 06:59

Szép jó reggelt és napot mindenkinek!

A cica még mindig nagy pocakkal pihenget az új kuckójában. Este viszont kint játszott a kertben, és egy nagyon szép levelibékát talált. Alig tudtuk elcsalni tőle!

82. f57a7e3d9f (válaszként erre: 76. - Jjhmarta)
2007. szept. 20. 05:42

Jó reggelt !


Tegnap kisem tudtam volna zavarni őket. Nagyon jól érzik a lakásból is, hogy kint milyen az idő. Egésznap aludtak. Mindég tovább álltak ahhoz az ablakhoz ahol besütött a napocska és lábukkal az égfelé durmoltak.

Ma kimentek 3-kor mikor gazdibácsijuk elment. Gondolom, már a lábtörlőn ülnek és várják, hogy nyissam az ajtót.

2007. szept. 20. 05:40

Sziasztok? szép napot mindenkinek!-:)


A cicám már hajnalba ébresztett, nagyon éhes volt,

kapott enni, de ott kell vele lenni míg eszik.

Most jót durmol a gazdija mellett a kis huncut.

80. Donyta (válaszként erre: 79. - Jjhmarta)
2007. szept. 19. 07:42
Köszönöm, kicsit izgulok is miatta-uk!
2007. szept. 19. 06:22

Szia!


Nekem egy cicám van házi, de nagyon szép.

A naplómba van egy kép róla és egy a első cicámról is.

Mi ezt a kiscsajszit 6 hónapos koréban ivartalanitottuk, így nagyon nyugodt cica.


Drukkolok, hogy a kiscicák szerencsésem megszülesenek.

78. Donyta
2007. szept. 19. 06:09

Elnézést, elfelejtettem köszönni!

S Z I A S Z T O K !

Mikor reggel bejöttem, beköszöntem a csak beköszönökbe, és igy elfelejtem...

77. Donyta (válaszként erre: 75. - Jjhmarta)
2007. szept. 19. 06:07
Köszönöm, akkor már mindennaposak-órásak lehetünk.. Milyen cicáid vannak?
2007. szept. 19. 06:06

Jó reggelt és szép napot minden gazdinak és cicának.

Ma a cicám ébresztett, már éhes volt és kaparta a spájzajtót.

Babsy ma már megint nem lesz jó idő a cicáidra, vagy igen?- mert így bent durmolhatnak a lakásba.

75. jjhmarta (válaszként erre: 74. - Donyta)
2007. szept. 18. 15:04
A párom azt mondja 3 hónap, de nem biztos.
74. Donyta (válaszként erre: 73. - Jjhmarta)
2007. szept. 18. 09:43
Szervusz, szép napot neked is! Még mindig egyben van a mama. Mennyi ideig vemhes a cica?
2007. szept. 18. 08:09

Jó reggelt szép napot mindenkinek.

Hogy vagytok, cicák?

Donyta megszülettek már a kiscicák?


Babsy a te cicáid biztos élvezik a napsütést.

Sziszka is kifekszik hanyat az erkélyre és sötetti a hasát.

72. f57a7e3d9f (válaszként erre: 67. - Jjhmarta)
2007. szept. 16. 11:24

Jó napot cicagazdi!

Két cicám alszik mint a bunda. Két tasakos wiskas a pocikban. Jólakottan álmukban biztossan egeret kergetnek, mivel mozogni muszály. Lassan ébrednek,mert ebédidő közeleg.

71. Donyta (válaszként erre: 70. - LoLiNa)
2007. szept. 16. 07:59
Szia! Köszi a válaszod. Még hórdópocak a mama. De bent van neki a fiam szobájában, cicakuckó. Szeret bent lenni, és bízom abban, hogy oda szüli meg a kicsiket. De mit csináljak, ha sok cica lesz? Nekünk nem kell annyi. Ez (a mama) gyönyörű, de fogalmam nincs milyen kölykök leszenek.
70. LoLiNa
2007. szept. 16. 07:50
ha nem akarsz kicsiket, mindenképp műttesd meg! ha pedig megszült a cicád, gondolom nem akarjátok "eltüntetni <:((((> a kicsiket, tedd őket meleg, ha lehet fűtött helyre, mert megfagyhatnak!! nekem 2 évvel ezelött kint az ajtó elött "elaludtak a picik" :((((((( anyuka nem törődött velük, és kint voltak, összekuporogva.. mégis megfagytak :( azt hittem a szívem szakad meg! korházba voltunk a fiammal, nagymamám járt át etetni őket.. :(((
69. Donyta
2007. szept. 16. 06:14
Mit tegyek? Tudom késő ezen gondolkodni, de lenne gy nagy kérdésem! Várandós a cicám, bármikor meglehetnek a kicsik.Hordóka azelött csak lakáscicc volt. Nemrégen vidékre költöztünk, és az első bevetésnél,(5.nap)bekancsizott. Nem tudom milyen kanival, de ami cicánk félperzsa, és nagyon szép. Nem tudom mit csináljak, hogy ne legyen sok cicám. Tervezem az utáni ivartalanítást, amit nagyon sajnálok rajta elvégeztetni.
68. dundy
2007. szept. 16. 06:05
most vannak iszonyat birkóba. nen győzőm törölni. agogy üzemmódma birkóba.
2007. szept. 16. 06:02

Jó reggelt minden cicagazdinak!

Hogy vagytok és hogy vannak a kis kedvencek?

Az én cicám még lutálkodik, már jó lakott.

66. jjhmarta (válaszként erre: 64. - F57a7e3d9f)
2007. szept. 14. 09:18

Most jól ki tudják hancurozni magukat.

Az én kiscsajszi cicám is kifeküdt az erkélyre napozni, hanyat fekve a hasát sütetti a nappal.

Babsy nagyon rafináltak tudnak lenni és leleményesek is a cicák, de így szeretjük őket. Nagyon sok vidámságot hoznak az életünkbe, főleg nekünk, mivel a mi cicánk csak a lakásba van, soha nem volt kint az utcán, szerintem ha egy egeret látna megilyedne tölle. Ö csak a pinponglabdát pofozgatja és arra vadászik.

További szép napot mindenkinek.

65. Loni (válaszként erre: 62. - LoLiNa)
2007. szept. 14. 07:04

Éééééédes.


:)

2007. szept. 14. 07:02

Szép napot cicagazdik!


Nálunk is a cicáim ott alszanak ahol jól esik nekik. A lánycicám nagyon szeret a konyha pulton pihizni a fiú pedig az ebédlő asztalon. Persze letessékelem őket onnan, de mikor nem vagyunk otthon , azért is felmennek a tiltott zónába. Ezt azért tudom, mert bekapcsoltuk a videókamerát mielőtt elmentünk és aztán megnéztük mit csinálnak, ha egyedűl vannak hagyva. De ettől függetlenűl imádom őket és nem is haragszom rájuk. Elmondhatom, hogy titokban még tetszik is, hogy ilyen rafináltak. Most kint kergetőznek a kertben. Remélem "ajándékot" nem hoznak nekem a lábtőrlőre.

63. LoLiNa
2007. szept. 14. 07:01
jav: nedvesbe, meglepődtem, takarót. látom tudok írni...... :D bocsi
62. LoLiNa (válaszként erre: 53. - Loni)
2007. szept. 14. 06:57
ilyesmi velem is megesett.. :) 3éve asszem. fordulok az ágyon éjszaka.. valami nedvebe tettem a lábamat..:O kicsit meglepődte, tán meg is ijedtem kicsit.. :) gyors lámpa kapcsolás, tekrót elhúztam, mit látok?)) cicóm megszült a lábaimnál, a takaróm alatt :))) tök édik voltak:) csináltam egy jó meleg vackot nekik és átköltöztettem őket oda:) lepedőt kidobtam, mert eléggé "piszkos" lett..))
61. Donyta (válaszként erre: 53. - Loni)
2007. szept. 14. 06:53
Köszönöm a válaszod, nagyon aranyos volt. Remélem a mi cicánk azért az új helyén fogja világra segítenia kicsiket. De nem fujjogok, mert ez a cicc is ott alszik ahol akar. Csak az étkezőn nem szeretem, de nem zavarom le ha mégis ott jó neki. Az új hely nagyon tetszik sztem neki, ert mióta elkészítettem és betettem neki fini fehér puhaságot, ott alszik, mint most is. Neki is takart fedelű helye van.
2007. szept. 14. 06:46

Jó reggelt és napfényes napot kívánok nektek és a cicusoknak.

Az én cicám odafeküdt a gazdibácsi mellé a helyemre, alig várta, hogy felkeljek. Most ott dorizik a drágám, már jólakot és nagyon elégedett magával.

59. f57a7e3d9f (válaszként erre: 57. - Loni)
2007. szept. 13. 18:34

:-)

Köszönöm a cicáim nevében is.

A Te cicád is nagyon szép!!! Látszik, hogy Ő a család szívecsücske.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook