Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért élnek vissza a szeretetünkkel, jóindulatunkkal? fórum

Miért élnek vissza a szeretetünkkel, jóindulatunkkal? (beszélgetős fórum)


13. VictorHUN (válaszként erre: 1. - Őzikee)
2010. aug. 30. 18:42
váltig állítja hogy szeret? Mondani mindent könnyű. Én is szeretlek de még mennyire, most én is váltig állom, szinte esküszöm neked hogy ez így igaz:) Na elhiszed? Azért tenni is kell és éreztetni nem csak mondani
2010. aug. 29. 15:18
és addig jár a köcsög a kútra, amíg el nem törik
11. lisa65
2010. aug. 29. 15:15

Szerintem meg a túl nagy egojú emberek képesek erre, akik magunkon kivül senkit nem szeretnek!

Viszont szükségük van valakire aki elismeri az egojukat!

2010. aug. 29. 15:05
Azért mert abba a legkönnyebb belerúgni, aki a legközelebb van hozzád, és az a legsebezhetőbb is, akiről tudod, hogy szeret. Sokan kihasználják ezt, főleg a pasik imádnak tönkretenni nőket!
2010. aug. 29. 15:04
érdekből!!!
2010. aug. 29. 15:03

Kedves első hozzászóló!

Sajnos sokszor előfordul visszaélnek szeretetünkkel,jóindulatunkkal, mert a jó része hiszékeny és úgy látja a másikat könnyen be lehet csapni, vagy is megtalálja hamar a gyenge pontot.

Ez valóban csúnya tulajdonság annak, aki érintett benne. Előfordulhat azonban, hogy ő is visszakaphatja mindezt, amit elkövetett. Inkább azt tanácsolom sosem árt az óvatosság és az éberség. Az illető személynek fogalma sincs arról, mi az valakit értékelni. Üdv.Ágnes

7. Kiscsibe79 (válaszként erre: 1. - Őzikee)
2010. aug. 29. 15:00
Azért, mert pontosan tudja, mennyire szereted, és ezzel ő visszaél. Tudja, hogy mivel ennyire szereted, úgyis megbocsátasz neki, ezért ő bármit megtehet. Állj a sarkadra és legyél kicsi szigorúbb vele, de nem árt, ha tudja, hogy esetleg így elveszíthet, ha játszik Veled.
2010. aug. 29. 15:00
én is felteszem nap, mint nap ezt a kérdést magamnak..
2010. aug. 29. 14:59
Ha ilyet tesz valaki, akárhogy állítja, hogy szeret, ne hidd el neki, mert nem igaz! Ha valaki szeret valakit, ahhoz őszinte és hálás neki, nem pedig visszaél a másik által kapott érzésekkel, jó tettekkel.
2010. aug. 29. 14:58
mert egy szar mocsok, és nem érdemel semmit
2010. aug. 29. 14:55
nem tudom az okát, de így van és kész.:(
2010. aug. 29. 14:55
Ezt szeretném én is megtudni! :(
2010. aug. 29. 14:54
Egy ember, aki váltig állítja szeret, miért hazudik szembe és miért él vissza azzal, amit teljes szívemből adok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook