Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy szoktathatnám le a 11 hónapos kisfiamat az éjjeli evésről? fórum

Hogy szoktathatnám le a 11 hónapos kisfiamat az éjjeli evésről? (tudásbázis kérdés)


9. TSzilvi01 (válaszként erre: 1. - Veronnie)
2012. máj. 12. 09:41
Nekem 15 hónapos volt, mire leszokott az éjszakai evésről, pedig vacsorára már szilárdat evet, először csak egy evést hagytunk ki, aztán rá másfél hetére még egyet és így sorjában! Én mindig mondtam neki, hogy az előbb ettünk aludjunk tovább és ez bevált, aztán ahogy elmaradtak az evések néha megkínáltam egy kis teával! De volt amikor csak egy kicsit hozzám akart bújni és már aludt is tovább! Aztán 15 hónapos kortól végig alusszuk az éjszakát, bár néha felébred inni, aztán alszik tovább! Kitartás csak azt tudom javasolni és sok türelem!
2010. aug. 29. 16:06
mikor eszik utoljára? a fiam pont ennyi idős, és ha délután 5-6 óra között nem eszik, akkor éjszaka végig cicin lóg :) előtte délben ebédel és még 2-3 óra között is eszik gyümölcsöt
2010. aug. 29. 14:28
mit vacsorázik?
6. aesa
2010. aug. 29. 14:16
Ha napközben megeszi a szükséges kalóriát éjszaka nem kell neki enni,szerintem.Oszd el napközbeni étkezésre azt amit éjszaka eszik.Tényleg eszik éjszaka vagy csak felkel?
2010. aug. 29. 14:10
Ha meg nem eszik egesz nap tartalmasat,mert mondjuk meg nem vezetetted be nala akkor nyugodtan adj neki ejjel meg enni.Az en fiam 13 honapos volt mikor leszoktattam az ejjeli evesrol de addigra mar tartalmasat evett egesz nap es tuti biztos voltam,hogy ehes nem lehet.Szerintem meg hagyjad hagy egyen.
4. Inci79 (válaszként erre: 3. - Veronnie)
2010. aug. 29. 14:06
Ha cumizik,akkor csak kelj fel hozzá,tedd a szájába a cumit és ne szolj hozzá csak hagyd ott picit.Nállunk annó ez vált be.Ha tartalmas vacsit kap akkor nem szabadna éhesnek lennije éjjel .
3. Veronnie (válaszként erre: 2. - Kiscsiri)
2010. aug. 29. 13:56
Egyszer próbáltam adni neki teát, de szembeköpött vele... Egyre inkább normális kaját kap, mert van foga. De még mindig igényelheti az evést?
2010. aug. 29. 13:54
Mikor éjjel felkel, csak adj neki inni, lehet, hogy visszaalszik. De nagyon fontos az is, hogy mit adsz neki vacsorára, lehet, hogy nem lakik jól vele.
2010. aug. 29. 13:51
Hogy szoktathatnám le a 11 hónapos kisfiamat az éjjeli evésről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook