Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy élet margójára fórum

Egy élet margójára (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy élet margójára

1 2 3
ápr. 10. 11:00

Várok ide , olyan NŐket, akik bár fiatalok már édesanyák. Ill. mindenkit akit érdekel a téma.

Lehetsz bakfis, 20-on éves, vagy épp nagymama.

Itt kibeszélheted a titkaidat félelmeidet.

Egyelőre nyílt klub. de később zárhatunk, ha ugy gondoljátok.

ápr. 9. 12:01

Ha szabad én folytatom ezt a fórumot.

Hetven akárhány éves mama vagyok.Van 9, azaz kilenc unokám.

Nehéz és küzdelmes életem volt, van.

Egyetlen férjem immár 54 éve.

Amin átmentünk megér egy misét.

Elvesztett baba, öngyilkos szülők.Házasságon kívüli gyerek.


Bíróság, betegségek,s sok más küzdelem.

Egy dolog , amit soha nem bántam meg, hogy gyerekeim és unokáim vannak.

75. Abigél121 (válaszként erre: 72. - Makva)
ápr. 9. 11:53

Mit számít 4 év , vagy akármennyi.

Ez , mármint az anyaság érzése nem változik.

ÉN örülök , hogy nem "kitalált személy vagy"

És gratulálok az íráshoz és az életedhez is.

Egy 9 unokás mami!!

2015. febr. 4. 05:09
Minden jót!
2015. febr. 4. 00:01
Nagyon szép, szívbemarkoló történet! Kedves igazi szerző, jó, hogy jelentkeztél utólag, ha nem is veled történt, szép és megható.
72. makva
2014. nov. 5. 13:41

Kedves Mindenki!

Teljesen véletlenűl akadtam erre a fórumra... nem tudtam, hogy felkerült ez a régebbi írásom a Hoxa portálra is :)

A nevem Madarász Ildikó, a szerző!:)

Nagyon örültem, hogy több írásomat is feltette a Netbarátnő.

Hogy válaszoljak a szerzőhöz intézett kérdésekre:

1. nagyot nevettem, hogy valaki nem hitt valós személynek, jelentem hús-vér nő vagyok!

2. tényleg három fiú vár otthon, egykor jól utánam nyomoztak :), a férjem és a két fiam.

3. a töténet nem kitalált, csak nem velem történt...érdekes volt olvasni a hozzászólásokat, ez az opció fel sem merült :)

4. nagyon-nagyon szépen köszönöm a kedves szavakat, a stílusommal igyekszem minél közelebb kerülni az emberekhez.

5. lehet, hogy már négy év után semmi értelme ennek a hozzászólásnak, de valahogy úgy éreztem, hogy le kell írnom

6. a többi írásom, ami megjelent a portálon, mind valós alappal rendelkezik, viszont lehet, hogy időrendbeli eltolódások vannak benne, vagy pediglen csak szarkasztikus stílusomnak köszönhetően, humor mögé rejtem a mögöttes tartalmat....

Mindenkinek még egyszer köszönöm, hogy olvasta, üdvözlettel:

Madarász Ildikó

71. ABA 22
2013. febr. 11. 14:43
szép
2011. okt. 2. 16:07
Én is írok naplót a kéthónapos kislányomnak de fele ennyire sem őszinte. Ezen elgondolkodtam. Megijedtem attól, hogy ha az igazi érzéseimet írnám elítélne nagykorában. Ezt a cikket olvasva viszont rájöttem, hogy így lenne igazán értelme. Nagyon teszett.
2011. júl. 13. 20:48
Gyönyörű történet, köszönöm szépen!
68. giann
2011. jún. 19. 11:58
Gratulálok, gyönyörű cikk, nagyon tetszik! Minden meg van írva...:) Ez is megvolt!
2011. jún. 17. 12:10
Ez gyönyörű cikk volt!!! Nagyon tetszett!!!
2011. ápr. 8. 16:01

Én Péternek gratulálnék, akinek sikerült elhitetnie egy megesett lánnyal, hogy igenis lehet szeretni önzetlenül!

Gratulálok az Édesanyának, aki megtanulta szeretni a babáját és önmagát, és Pétert is! :)


Szép történet, akár igaz, akár nem...de tényleg bárkivel megtörténhet!!!!

2011. febr. 1. 19:22
Gyönyörűségessen szép cikk.Köszönöm hogy megosztottad velünk.
2010. okt. 25. 12:01
Én nem vagyok terhes - legalábbis nem tudok róla -, de én is elbőgtem magam. Nagyon jó ez a cikk!
2010. okt. 2. 07:38
B.....meg, az éntorkom is elszorult, és borsózik a hátam, én is éreztem hasonlót, Na most magyarázhatom a gyereknek, miért bőgök, itt nézi a ty-t mellettem.
62. tfazek
2010. szept. 13. 15:49
Biztos azért mert terhes vagyok, de nagyon bőgök....
61. zsana0
2010. szept. 8. 16:57
Elsirtam magam,nagyon szép ,és tanulságos történet,ha igaz,ha nem. Mindenkit lehet szeretni,ha hagyja magát. jó döntés volt,életed egyik fontos döntése.
60. anya30
2010. szept. 1. 23:04

Szerintem nem kamu!

De a hölgy jól döntött!

A fiatal lehet meggondolatlan de egy idősebb is!

A baba nem válogat ő jön mert jönnie kell,akár mi is történt az anyukájával!

2010. aug. 31. 23:31

Jól megsirattam, de az első godnolatom az a film volt.. a Pincérnő, édesen is csípős!

LÁttátok? Ott beszélt így a nem kívánt gyerekének a kismama és mindig így kezdte, mint itt: kedves baba, volt hogy úgy.. francos baba! :)

Mindazonáltal imádtam a filmet. és persze happy endje van :)

2010. aug. 31. 16:24
Nagyon tettszett a sztori,volt amikor én is így éreztem magam......
2010. aug. 31. 15:52

Ez egy gyönyörű történet,jól döntöttél,hogy nem adtad a babád!!

elsírtam magam,amint olvastam!!

56. Barát1 (válaszként erre: 16. - 07c4794583)
2010. aug. 31. 15:19
Nagyon tetszett a cikk, szerintem nem számít, hogy igaz-e, tanulságos és igaz is lehet, nem biztos, hogy saját magáról írta. A fiatalokat pontosan ezért nem kell elítélni, mert érezhet így is egy pocakos fiatal nő.
2010. aug. 30. 22:23

Megható történet. Persze, hogy elbőgtem magam közben...


Én úgy értelmezem, hogy a Netbarátnő a Hoxa partneroldala, onnan "kölcsönözték" a cikket, de oda valós személy írta a saját történetét. Nem ismerem az oldalt, most sem néztem meg, hogy őszinte legyek, de hát lehet, hogy ott is vannak fórumok és cikkek, mint itt. Nem?

2010. aug. 30. 16:22
Szerintem sem a valóságról szól...de nagyon szép..
53. 29a57c5965 (válaszként erre: 52. - Marjann)
2010. aug. 30. 15:36
Kitalált???...nem tudtam....de egy megható film,könyv is elérzékenyit adott pillanatban:-)))
2010. aug. 30. 15:34
Nagyon szép történet, de szerintem is úgy lenne korrekt, ha feltüntetnék, hogy csak kitalált... Így átverve érzem magam.
2010. aug. 30. 15:04
Húúúú! Most sírtam el magam. Ez nagyon megható, és igen, nagyon jó döntést hoztál.
2010. aug. 30. 14:43
Jajj Istenem! De megható!
2010. aug. 30. 14:02

Rég nem olvastam ennyire szépet, meghatót, egyben szívet tépő sorokat.


Mint előttem már írták, ez csak egy kitalált történmet, de szerintem aki ilyen cipőben jár, annak segít hogy eldöntse a nagy kérdést, ami nem csak egy életet változtat meg!

48. sajert
2010. aug. 30. 12:07
Sírok, nagyon meghatott...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook