Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Beszéljük ki a nyomulós barátnőket! fórum

Beszéljük ki a nyomulós barátnőket! (beszélgetős fórum)


19. mothertiger (válaszként erre: 1. - Andrea1977)
2015. jún. 8. 09:45

Volt ilyen "ismerősöm" - mert barátnőnek épp nem volt mondható. Mivel a pasim amúgy is hányingert kapott a csajtól, meg egyébként se volt ellenfél, nagyon nem aggódtam a dolog miatt.

Azóta szépen leépült rólam, és nem is fogom többet a bizalmamba fogadni.

2015. jún. 8. 08:46
nemcsak nyomulosak vannak,hanem irigyek is,tudnek errol oldalakat meselni.escsak mert mas nem nemzetisegu vagyok,mint ok/megjegyzem ok is europaiak,mint en/.
2007. szept. 17. 12:10
Én továbbra is azt mondom, hogy a sok sok szenvedés csak megerősít minket. Máshogy nem lehet túlélni őket. :)
2007. szept. 17. 12:09
Szia, igen, beleolvastam, ezt már elolvastam egyszer. 18 éve vagytok együtt és a férjed most rokkant. Igen emlékszem. Hát igen, ez sem lehet könnyű és persze a férjednek sem. Hiszen gondolom, ő tehernek érzi magát, át tudom érezni.
15. 613c0e0120 (válaszként erre: 14. - Donyta)
2007. szept. 17. 12:06
Rendben, köszi.
14. Donyta
2007. szept. 17. 11:29

Érdemes-e együtt élni valakivel, akivel már csak a gyerek köt össze?

Ez az!

13. Donyta (válaszként erre: 12. - 613c0e0120)
2007. szept. 17. 11:23
Szia! Akkor valóban annak tartottam én is. Nem volt könnyű az akkori életem sajnos. Rengeteget bőgtem nap, mint nap e miatt, amikor mentem a gyermekemért nagy pocakkal, a bölcsibe. Túlélés? Ha tudnád még min mentem át azóta.. Az a túlélés!! Olvasd ela topicban.. Eggyüttmaradni az apával a gyermek miatt?
12. 613c0e0120 (válaszként erre: 10. - Donyta)
2007. szept. 17. 11:07
Ez borzalmas!! Ha velem ilyen történt volna... Csodállak, hogy túlélted. :)
11. Andrea1977 (válaszként erre: 9. - Magusszi)
2007. szept. 16. 23:21
Szia! Teljesen egyet értek veled! Megnéztem az adatlapodat!Üvegfestegetel hobbiként?Nekem is ez a hobbim!Nagyon szépek a képek!!!Én most egy A3-as méretű madárijesztőt készítek az oviba a szüreti mulatság idejére! Üdvözöllek Andrea
10. Donyta
2007. szept. 13. 05:48
Nekem, csak volt ilyen barátnőm.. Azaz, valahol megint az lett. Réggebben történt, a második gyermekemet hordtama pocakomban. Egy szombati napon nem jött haza időben a párom/férjem, és egy megérzés alapján elmentem megkeresni. Szerencsémre, vagy pont szerencsétlenségemre? Egy DJ-ben voltak, a tesójáékkal együtt, és a barátnőm is ott volt "véletlen"! Én lecsüccsentem egy székre, mivel ők táncoltak, és vártam a végére. Nem volt bennem semmi gyanú, hiszen nem éreztem okát. Viszont a tánc közben elcsattant egy hosszú csók közöttük. A férjem köszönni sem jött oda hozzám. Teljesen váratlanul ért az egész, és nem tudtam mit kezdjek vele. Csak az ösztöneim reagáltak, az agyam nem. Felugrottam és odatörtettem, mire kérdőre vontam őket! Leültek, és én egy senki voltam ott. Tovább kérdeztem mi is volt ez, de a feleletet egyikőjük sem akarta a tudtomra adni. De én sem hagytam annyiban, és tudni akartam. Megtudtam, amit igazából hallani sem szerettem volna. Szemét módon közölték velem, hogy szerintem mi történt? Megba...am a barátnődet, és ha tudni akarod másokat is! Míg én a korházban feküdtem, hogy a gyermekem el ne veszítsem, és erősítettek, altattak. Addig ő kihasználta minden percét az életének. Nagyon fájt. Elborúlt az agyam és addig egy nagyon csendes visszahúzódó lány kitört. Nekikestem és ahol értem ott ütöttem rúgtam. Leszedtek hárman (pasik) róluk és a diszkót le is zárták aznap. Én egyedűl baktattam hazafelé este, és zokogtam. Évekig nem láttam a barátnőm és hallani sem akartam róla. Beadtam a válókeresetet és hamar túl voltam az egészen. Vita nem volt, csak bizonyatott cáfolhatatlan tények. ( hónapos voltam a váláskor, rá egy hónapra megszültem a 4kilós lányom. Imádtam, és igy már kettőt neveltem egyedül. A papa nem látta 26 évig a gyerekem(ünket). Ma már a lányom felvette vele a kapcsolatot és találkozgatnak. Fáj, de nincs mit hozzátennem. Viszont a barátnőmmel egyszer évek múlva összefutottam, és egy babakocsit tolt. A fájdalom ami bennem volt addigra lecsillapult. kiváncsi voltam, és én mentem oda az én kicsimmel együtt, hogy megnézhetem-e a gyermekét. Beszélgettünk, nem a volt sérelemről, az késöbb történt meg. Nem volt szép a babája, de nem reagáltam erre. Ha szebb babát látok, legyen bárkié, elismerem és megcsodálom őket. Azóta ő lett az én 3.ik lányom névadószülője, én meg az ő kislányáé. Gyönyörű kisbaba volt, alig vártam, hogy megszülessen. Már akkor megbeszéltük, hogy én leszek a kerije. Ma is az vagyok. Azóta szép nagylány lett, a tesója fiú, egy csirkefogó lett. A barátnőm totál bekattant egy jó ideje. szinte már nem is önmaga! Azelött sokat összejártunk, ha másért nem a volt barátságunk és a kislány miatt. Ma már elvesztünk egymás számára, de a kewrimmel tartom a kapcsolatot, valahol vállaltam őt. Nekem is sok minden összejött a múltban, ápolgatni a barátságokat, nem volt módomban.. De ami történt sosem felejtem el.. csak másképpen fogom fel.
2007. szept. 12. 22:14
Van ilyen barátnőm!Sokat mesél a heti jópár pasis szexélményeiről s én mindíg azt mondtam hogy persze éld ki magad meg blablabla..........Aztán elgondolkodtam a tényen hogy hogy hívják az ilyen nőt............S haragszik rám amiért nem tartok vele!!!Upsz.......Hát uram bocsáss anya vagyok s én legalább tiszta lelkiismerettel fekszem le esténként.......
8. Andrea1977 (válaszként erre: 7. - Kata969)
2007. júl. 26. 00:35
Szia! Nem magam miatt kérdezem! Csak kíváncsi voltam a véleményekre! Nekem nincs ilyen barinőm, de hála istennke a férjem sem lenne partner ilyenben! De azért köszi.
7. kata969 (válaszként erre: 1. - Andrea1977)
2007. júl. 23. 16:28

Gondolom konkrét dolog miatt kérdezed. Szerintem az ilyen barátnőt szépen, lassan, fokozatosan, harag ne legyen belőle (mire jó az) építsd le. Egyre ritkábban érj rá.

Az is lehet, hogy félreérted és nem akar a barátodtól semmit. Akkor meg minek vesznél vele össze?

2007. júl. 23. 15:59

Volt!

Megkérdeztem a barátomtól hogy mi a véleménye erről a dologról. Mint kiderült teljesen hidegen hagyta.

A lányt meg kerek perec megkértem hogy próbáljon olyan pasit keresni aki egyedülálló, na azóta nem a barátnőm, még ő volt megsértődve!

2007. júl. 23. 14:58
Akkor máshogy teszem fel a kérdést! Volt már olyan amikor kerültetek ilyen helyzetbe? Hogyan reagáltatok?
4. m.bogyó (válaszként erre: 3. - 6357a3c762)
2007. júl. 22. 23:14
Piás és drogos egyszerre?Nem vagy te egy kicsit nagyravágyó?:-))))
2007. júl. 22. 17:59

én pont ilyenre vágyok aki piás drogos és nyomul rám, nem másra ...

ha van itt ilyen lány akkor jelentkezzen !!!!

2. 4c35511f0b (válaszként erre: 1. - Andrea1977)
2007. júl. 21. 19:34
Nincs, de addig lenne a barátnőm, míg ezt észre nem veszem:)
2007. júl. 21. 19:30
Sziasztok! Azért nyitottam ezt a fórumot, mert kíváncsi lennék, hogy van-e olyan barátnője valakinek, aki egyértelműen nyomul a férjére, barátjára! Itt leírhatná mindenki, a tapasztalatát!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook