Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit tegyek, ha vastag csontozatom van és van egy kis hasam? Le szeretném adni, és a combom is vastag, de általában izmos. fórum

Mit tegyek, ha vastag csontozatom van és van egy kis hasam? Le szeretném adni, és a combom is vastag, de általában izmos. (tudásbázis kérdés)


2011. febr. 8. 08:43
Én 162 cm vagyok és 53 kg.Igaz,én már szültem két gyereket,de engem is zavar,hogy hiába a hasizom-erősítő gyakorlat,egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni! Ez nekem is nagy bánatom!Hiába fogok felüléseket csinálni,semmi nem fog lemenni belőle.Egyébként szerintetek ez miért van? Mert ez nem csak a szülés utáni hasamon lévő bőr!
2007. okt. 28. 05:19

Én 160 cm vagyok és 59 kg, úgyhogy ne keseredj el.

Bárcsak én lennék annyi mint Te!

8. Castellina (válaszként erre: 7. - 98b468bba8)
2007. okt. 5. 15:22
Szerintem ez tök jó. Ez ideálisnak tűnik.
2007. júl. 22. 14:58
Rengeteget sportolok, ezzel nincs gond. Kössz, a tippeket, majd igyekszem...:) Pontosan nem tudom a súlyom, mert állandóan ingadozik...de olyan 50-52 kiló közt van és 162 centi vagyok.
2007. júl. 22. 06:26
Még nővésbe és fejlődésbe vagy, sportolj sokat.
2007. júl. 21. 21:17
Egyébként hány cm vagy, és hány kg, ha nem gond leírhatod.:)
2007. júl. 21. 21:16
"ha vastag csontozatom"-ezt hittem én is. Aztán felvilágosított az orvos, hogy olyan nincs. Viszont kissé mindig molettecske voltam,(sváb beütéssel) de állitólag gyönyörű alakkal. Hát, a kaja az ami hízlal, vigyázni kell vele. Persze csak mértékkel. De ha sportolnál valamit rendszeresen, akkor elkerülheted az elhízást, és az alaknak is nagyon jót tesz.De nem az anorexiára gondoltam:) Csak finoman, és rendszeresen.
2007. júl. 21. 20:51

Még csak 13 éves vagy, sokat fog alaklulni az alkatod.

Én azt tanácsolom, hogy heti 2-3 alkalommal edzél 1 kicsit.

Leginkább a hasizmodat erősítsd, emellett meg diétázzál 1 kicsit. :)

2007. júl. 21. 20:15
Ha vastag a combod az izomtól, akkor kevesebbet tornázz rá. Hasra meg hasizmozz többet. Nem tudom, hogy voltál-e már terhes, mert ott a bőr is tágul, nem lesz ugyanolyan valaki hasa, mint szülés előtt. A csontozattal nem lehet mit kezdeni. Nem sokat segítettem, de ennyi ötletem van.
2007. júl. 21. 19:29
Mit tegyek, ha vastag csontozatom van és van egy kis hasam? Le szeretném adni, és a combom is vastag, de általában izmos. Van valami tippetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook