Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ti már epiláltátok a bajuszotokat? Mik a tapasztalatok? fórum

Ti már epiláltátok a bajuszotokat? Mik a tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


16. last
2010. aug. 29. 19:45
Nekem leszedte gyantával,azóta húzgálom csipesszel a szálakat.
2010. aug. 29. 00:08

sziasztok.

gyantázás vagy epilálás után mivel kenitek be a bajusz vonalat hogy ne maradjon vörös és megnyugtassa a bőrt??

14. manul
2010. aug. 28. 21:23
Én epilálom és semmi sem látszik.Nekem bevált.
2010. aug. 28. 19:22
Én már gimi óta epilálom (most vagyok 24 éves). Eleinte pöttyös volt utána, de aztán megszokta a bőröm, ma már alig van mit epilálni és egy másodperc alatt, szinte semmi fájdalommal történik. :)
12. Spiritus (válaszként erre: 1. - Kiscsiri)
2010. aug. 28. 19:15

én kb 13 éve epillálom :)

semmi ggond nincs vele...bár ha több mint egy hetet hagysz ki akkor összeszarod magad a fájdalomtól

2010. aug. 28. 19:14

Sziasztok,


Nekem az epilátorral az a tapasztalatom, hogy aztán az mindent kiszed, a pihéktől kezdve a pár milis szőrszállakat is.


Én amúgy nem merném a bajuszomat epilátorral, de csak a fájdalom miatt. Oda tényleg a gyorsaság miatt a gyanta jó, persze olvastam, hogy a fórumnyitónak azt valami miatt nem lehet.


Szóval ha bírtad ott a fájdalmad, mi baj lehet ott? Kérdezem én, mint laikus :)

2010. aug. 28. 18:52
ariadna, miért lenne nagyon gáz? az én gépem kiszedte, lehet, hogy azért, mert jó minőségű. a fájdalmat meg ennyi kis mennyiségnél szerintem nem olyan nagy dolog kibírni
9. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Kiscsiri)
2010. aug. 28. 18:51

én itthon szoktam az arcra és bikinivonalra való X-Epil gyantacsíkkal. 3 perc az egész, utána babaolajjal letörlöm a felesleget.

1 óra múlva mr a pirosság sem látszik

2010. aug. 28. 18:50

én igazság szerint már megcsináltam, csak egy kicsit félek a következményektől :D fájni fájt, de még nem vörösödött be. és ki is szedte

a szemöldökömet én is magamnak szedem, csipesszel

7. ariadna (válaszként erre: 3. - Kiscsiri)
2010. aug. 28. 18:49

Én is gyantázom a bajuszom! :)

Lehet kapni a dm-ben x-epil nevezetű gyantacsíkot, ami direkt arcra van (rendes gyantával nem tudom megcsinálni). Utána be kell kenni valamilyen zsíros krémmel, ami lehozza az ottmaradt gyantát. Nekem nagyon bejött, ettől nem szabadna begyulladnia!

Az epillálás arcon szerintem nagyon gáz! Nem is biztos, hogy rendesen kitépi tövestől és baromira fájhat!

2010. aug. 28. 18:49
szerintem ha viszonylag gyakran gyantázol, akkor kevésbé fájdalmas. nekem is begyulladtak a tüszők, de mióta körömvirágbalzsammal kenem be gyantázás után a területet, nincs semmi gond. szerintem érdemes kipróbálni...
5. zsanci79 (válaszként erre: 3. - Kiscsiri)
2010. aug. 28. 18:47
Hát akkor az epillálástól is befog
2010. aug. 28. 18:47
En mar probaltam, de nem birtam:D pedig aztan van am fajdalomkuszobom. igazabol szerintem az a baj, hogy ott nem no meg annyira a szor, hogy az epilator rendesen kiszedje, nem tud jol belekapni. En magamnak gyantazom. gyors es nagyon olcso megoldas. En a szemoldokom is magamnak gyantazom, meg szedem csipesszel.
2010. aug. 28. 18:44
nekem a gyantázástól begyulladnak a szőrtüszőim :(
2. 04e95f637a (válaszként erre: 1. - Kiscsiri)
2010. aug. 28. 18:43
Én még nem,én mindig gyantáztatom kozmetikussal!
2010. aug. 28. 18:41
Ti már epiláltátok a bajuszotokat? Mik a tapasztalatok? benővés, gyulladás, stb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook