Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lidl és Cba dolgozók fórum

Lidl és Cba dolgozók (beszélgetős fórum)

1 2
36. heim80
2016. okt. 3. 13:42
Sziasztok segitseget szeretnek kerni a lanyom diakmunkan dolgozott a csodbe ment primanal a fizetest meg nem kapta meg valaki tudna segiteni mi a tehendo ilyenkor? Valaszokat koszonom
2013. szept. 12. 10:50

Szintén dolgoztam a Lidl-ben,őszintén nem ajánlom senkinek...

Kajaidőmet szerintem 1* se töltöttem le,5 órásba jelentettek be,az helyett dolgoztam 8-9 órákat is...volt hogy 2 egésznapot is dolgoztam egymás után...0 pihenőnappal...( 2 hét alatt volt hogy összesen 80 órát is dolgoztam...)

Kassza,volt hogy beültem 1 kor és negyed 9 kor szálltam ki..

ja és mivel új vagy kb semmihez nincs jogod...nálunk a munkatársak is szőrnyűek voltak,főleg a nők! na , aztán ők megkeserítik hogy élvezd a munkád !:)Van hogy lejáratnak a kasszába a kedves munkatársak a vevők előtt,újabb dologgal ami nekik nem megfelelő ,persze mindig kell valami hogy jól lebaszhassanak!hiszen nekik ez az éltető elemük...

Van hogy 3 ember mondja mit csinálj,volt hogy időm se volt egy vegyes raklapot kirakni,mert kasszás voltam , na azért is mit kaptam,persze minden rossz amit te csinálsz:)

Aki nem akar egy idegroncs lenni,az ne válassza...kivülről szép és jó minden , mosolyogj mint az őrült..ha nem teszed azért is kapod az ívet...nekem mindenbe belekötöttek,semmi se volt jó,lelkiismeretesen végeztem a munkám,de betelt a pohár..

beosztások..ahhoz sincs közöd,nem érdeklik milyen elintézni valód van...leszarják!persze vicces összeget kaptam..akkor tudtam ennyit nem ér nekem az egész...ne is beszéljünk a felhalmazott plusz óráimról...

Ja és ha valamit nem értesz,te vagy a hülye:) mert ugye nem mutatják el , hanem elmondják és tudd hogy mi van,főleg ha még sose voltál ezen a területen..megbecsülés = 0 !


Látszat csal,szép kis szöveggel oda csábítanak hogy jelentkezz , felvesznek és indul a pokol:)!


persze biztos van normális Lidl ahol jó a társaság ,megbecsülik a másikat..Jó tanító lecke ez az egész az biztos ! És nem utolsó sorban elhitetik hogy semmit se érsz :)

2013. jún. 12. 10:53

Régi ez a fórum de még mindig tanúlságos!!!

Én most cba-ban dolgozom és mondhatom hogy egy rémálom!!!!Pénztározz,pakolj és mindezt egyszerre...kb 3 dolgot csinálj és legyél nagyon gyors...úgy beszélnek meg úgy bánnak az emberrel mint az állatokkal vagy talán még azokkal sem ennyire...és mindezt fillérekért...de szó szerint.Itt sincs ebédidő de aztért le kell dolgozni még a cigi szünetet is,én nem is dohányzom még is...Én nem régóta dolgozom itt de júli elsejével ott hagyom az tuti!!!inkább itthon maradok a gyerekekkel mint ezt az egészet elviseljem.Amúgy is már intézőben van 15től a másik állásom...Én azt mondom aki csak tudja kerülje,mert rabszolga munka,bánásmód,szinte semmiért!

2012. okt. 20. 09:06

Sziasztok! Én dolgoztam a Lidl-ben.

fél óra kaja idő jár amit le is kell dolgozz ha akarod ha nem , DE NEM ENGEDIK H LE TÖLTSD gyorsan kajálj meg 5 perc alatt és nyomás vissza vagyis ingyen dolgozok napi 25 percet,de ez semmi ahoz képest hogy a kasszában ülök egész nap és nem tudok el menni a mosdóra, illetve ha 1 perc alatt 30 terméket nem blokkolsz le akkor le vagy szidva h milyen rosszul dolgozol stb. állattoként embertelenül bántak velünk ,tök mind1 h mi bajod van csak dolgozzál betegen is ! Senkinek nem ajánlom pest környéki ldil eket talán a vidékiekben jobb a helyzet de ezt nem tudom. A főnőknek sem volt jó soha semmi és egy két régi dolgozón már láttam h az évek alatt sajnos idegroncsok lettek.Nagy reményekkel jöttem ide de nagyon nagyot csalódtam ,amitől még undorodtam h napról napra változott a beosztás sose tudtam tervezni semmit se . úgy kellett dolgozni mint egy gép ha már picit is lassabban mentél vagy lassan húztad az árut vagy lassaban pakoltál át fél karton vizet már akkor is szóltak,a mirelit áruk pakolásához sem adtak semmilyen kesztyűt ,pedig kellett volna,a kasszások reggel töltik fel az egész boltot kb 1-2 óra alatt azért nem látni mást a boltban záráskor meg mossák meg takarítják fel az egészet, jah és kb 3-4 en mondták meg h mit csinálj csak mindenki mást és ha nem tudsz 3 felé szakadni szintén te vagy a rossz semmit nem csináló dolgozó.Boldog voltam mikor el jöttem innen ,a pénz meg ezért a munkért nagyon kevés én szerintem ,de biztos vannak más üzletek ahol nem ez a mentalitás megy vagy talán jobban meg vannak oldva a dolgok ,de ahol én voltam ott hatalmas volt a hajtás,vásárolni talán jó itt meg jól is néznek ki de igazán h mit küszködnek nap mint nap az ott dolgozók azt sokan nem tudják.De hát erről szól a kereskedelem dolgozz minél többet minél kevesebbért.



pityi: jobban jársz ha fel hivod előre h tudja az orvos h mész. nekem nem kellet időpont csak oda mentem meg mérte a vérnyomásom és kész voltam mehettem is.

32. pityi
2012. aug. 19. 18:31
Valaki segitsen màr nekem légyszi aki a lidl-ben dolgozik!Eü alkalmassàgira nekem kell bejelentkezni az üzemorvoshoz,vagy a munkáltató kér nekem idöpontot??????
2011. febr. 19. 21:30

Sziasztok!


csak az menjen a lidl-be dolgozni, aki nem retten meg attól, ha egy raklap ásványvizet nem elektromos békával kell kihúznia a boltba. Egyébként nagyon egyszerű a kassza is, meg a többi is. A fizetésben viszont nagyon korrektek. Nálunk az eladók, akik 6 órában vannak, a pótlékokkal együtt a legrosszabb esetben 84 ezret vittek haza. (+6000,- kajajegy!) Szerintem az nem rossz. Dolgozni kell és szemetek, de a pénz miatt megéri.

2010. okt. 28. 08:08

Ekőfordulhat, bármelyikben probléma, de a kereskedelemben elég sok minden van, ami azt illeti

Én, mint vevő nálunk a kerületben, ahol lakom egyes közértnek hívták régi nevén, későbbiekben lett CBA Nekem az a benyomásom szép áruik vannak, de még a választék is jó, de mindegyiknél drágábbak. Én a Tescoról hallottam rosszat, esetleg az AUCHANRÓL agyon hajták a dolgozókat és fizetés illetően nem erőltetik meg magukat tulságosan mindegy, hogy annak mi a neve szerintem kihasználják a dolgozókat tisztelet a kivételeknek. Reméljük, amelyik kedvezőbb számodra azt választod. Sok szerencsét Üdv.Ágnes

2010. aug. 30. 13:34
sziasztok.mennyire terhelik le az embereket a lidlben fizikailag?derékfájósnak érdemes oda jelentkezni?kell 25-30kilónál nehezebbet emelgetni?aki 4 órában jelentkezik annak hétvégén is dolgozni kell?vagy az csak hétközben jár be?felveszik a gyesről visszatérőket is,vagy itt is elküldik a kisgyerekeseket?
28. Cilumiluci (válaszként erre: 27. - Monika0104)
2010. aug. 28. 18:45
Igen,tényleg alig látni embert,csak a pénztárosokat.
27. monika0104 (válaszként erre: 24. - Cilumiluci)
2010. aug. 28. 18:43
sokszor nem voltam , de tényleg nem tűnik rossznak, de az is igaz hogy nagyon kevés dolgozóval dolgoztat.
2010. aug. 28. 18:40
Én is szeretek a Lidl-be járni, már csak nézelődni is, de vásárolni is, ha van miből. Mindig találok gazdaságos dolgokat, amiket érdemes megvenni.
25. 7abca51b0b (válaszként erre: 23. - Monika0104)
2010. aug. 28. 18:39
Igen a Penny tényleg olcsó, de a Spar is olcsóbb a CBA-nál, meg a COOP-nál is, legalábbis sokmindenben.
2010. aug. 28. 18:39
A Lidl nekem kívülről úgy tűnik normális hely.
2010. aug. 28. 18:36
a plussz tényleg jó volt , de most hogy egybe olvadt a spárral drága lett nagyon, bár a spár soha nem volt olcsó, mi a pennybe szoktunk vásárolni, de a dolgozók ott is nagyon szemetek, 1 hétig dolgoztam ott borzasztó volt, most már annyit nem járunk oda mert a Lidl közelebb van.
2010. aug. 28. 18:33
Én meg vásárolni szerettem a Pluszban.:)
2010. aug. 28. 18:32
A Lidl-t nem ismerem de én akárhány cba-ban voltam mindenhol ment a fúrás és borzasztóan lenézik a pénztárosokat meg az árufeltöltőket.Én a Sparba mennék,mert most hogy egybe olvadt Plusszal sokkal kedvesebb emberek is kerültek be.Én Pluszos voltam és nagyon szerettem ott dolgozni.:)
2010. aug. 28. 18:31
Na igen,ki mondta a reklámban hogy magunknak spórolunk?:)
19. 7abca51b0b (válaszként erre: 18. - Cilumiluci)
2010. aug. 28. 18:30

Csak nem magunknak spórolunk, hanem a Lidölnek :DDD


Ha sokat költünk, attól nem marad több a nesszeszerben...

2010. aug. 28. 18:29
Igen,most éppen minél többet vásárolunk,annál többet spórolunk volt:))
17. 7abca51b0b (válaszként erre: 15. - Cilumiluci)
2010. aug. 28. 18:28
Vásároljon friss húst a Lidölben... mert így hangzik, nem?
2010. aug. 28. 18:27
De ha már választani kell akkor a Lidl!
2010. aug. 28. 18:26
Hát szerintem hanyagold mind a kettőt.És a Tescot is.Most ment a Lidl reklám a tv-ben Giannival:)
2010. aug. 28. 18:25
Gabcsyka!Csak annyit ,hogy szerintem a lidl válaszd!Én dolgoztam ott,és egy ismim meg cba-ba na a külömséget inkább hadjuk!Aki a kereskedelmet választja az tudja hogy nem leány álom,de azért vannak külömbségek...
2010. aug. 28. 18:24
nálunk van Lidl is meg CBA is a Lidl most nyitott nem rég én jelentkeztem is oda de, nem helybélieket vettek föl úgy hogy előttem le szerepel a Lidl , a Cba -ban meg kereskedelmi gyakorlaton voltam , de mikor végeztünk nem kértek belőlünk és elküldtek minket , de nevetségesen keveset fizetnek a Cba-ba azok mondták akik ott dolgoznak most küldtek el egy nőt épp nyugdíj előtt volt
12. 7abca51b0b (válaszként erre: 10. - 7abca51b0b)
2010. aug. 28. 18:20
Nah, meg hát nekem szólt volna be a fehérnép, aki fölöttem főnökösködött, hogy áll a sor úgy húsvét előtt. Kb. úgy taknyán is tenyeröltem volna, hogy csak na... Ja, és csak 2 kassza volt, de ketten ritkán álltunk benne, mert azt már luxus volt.
11. Cilumiluci (válaszként erre: 7. - Trapiti)
2010. aug. 28. 18:17

Az biztos hogy a Lidl-ben nagyok kedvesek a pénztárosok.CBA-ba nem járok,az nincs a közelünkben.

De kívülről máshogy látja az ember,vásárlóként,bár kereskedő vagyok kicsit más szemmel is nézem a dolgokat.

2010. aug. 28. 18:16

Én egyszer azt tapasztaltam az egyik Lidl-ben, hogy amikor a kasszánál álltunk épp minket kezdett blokkolni a kishölgy, odaüvöltött valami vezetőféle neki, hogy: Kollegina! Áll a sor!

Pedig kb. rajtunk kívül még hárman voltak a sorban, ja és egyedül kasszázott a csaj. Senki nem hőblizett, hogy: Mivanmáááár! Mindenki kivárta sorát, csak az a picsa mutatta meg, mekkora hangja van. Nem hogy még valakit beállított volna a kasszába. Én meg visszanéztem rá, és remélem látta rajtam mit gondoltam...

9. Dinuss (válaszként erre: 6. - Salabakter)
2010. aug. 28. 18:15
Sztem teljesen normalis dolog,hogy a kozepvezeto se csak dirigal hanem kiveszi a reszet a munkabol!!
2010. aug. 28. 18:15
Én CBA-ban dolgoztam és nagyon jó volt. Mikor Pestről Miskolcra költöztem még azt is felajánlották, hogy legyek középműszakos és járjak be vonattal, amíg Borsodban nem találok másik munkahelyet. Ezt kevesen tennék!
7. trapiti (válaszként erre: 4. - Gabcsyka)
2010. aug. 28. 18:14
Itt nem hiszem, hogy lecserélik aki jól dolgozik. Rendszeresen járunk Lidl-be, 3 is van a környékünkön, mindhárom helyen ugyanazokat az arcokat látom évek óta ill. nyitás óta
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook