Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Érettségi után milyen szakmát választanátok? fórum

Érettségi után milyen szakmát választanátok? (tudásbázis kérdés)

11. Bekomi (válaszként erre: 6. - Gatto4)
2010. aug. 28. 21:26

én ezt értem de akkor is gondolkodjon logikusan mi az a szakma ami mindig kell, vagy esetleg hiányszakma.

Persze nem olyat kell választani ami telített, olyat ami mindig keresett volt,van és lesz....

2010. aug. 28. 17:19
ez engem is érdekelne. gondolkodtam az óvónőn, vagy kereskedelem, pénzügy, bár az nagyon telített manapság, és fontos nekem a család is... érdekel a szülésznői is, de azt mondják család mellett nagyon nehéz... meg azért nem utolsó sorban ugye, a kereset... manapság sajnos nagyon fontos ez a szempont... :) :(
9. aranyalma41 (válaszként erre: 7. - Klarika5)
2010. aug. 28. 17:00
Azt hiszem igazad van.
2010. aug. 28. 16:58
Lehet hogy rosszul fogalmaztam. Szerintetek melyik az a szakma amit nem csak elvégez, de el is tud vele helyezkedni?
2010. aug. 28. 16:58
Személyiségfüggő. Ha kétbalkezes az illető, ne válasszon manuális szakmát. Ha nyüzsgő, ne legyen helyhezkötött. Ha allrgiára hajlamos, ne legyen cukrász. Ha undorodik a nyers hústól, ne legyen szakács. Mi legyen? Amihez kedve lenne, érdekelné. Hogy el tud-e helyezkedni? A megbízható, jó szakember egyszer biztos. És nem mellékes, hogy közben boldog is.
6. gatto4 (válaszként erre: 5. - Bekomi)
2010. aug. 28. 16:53
Rendben, de mondjuk egy mostanság keresett szakmát elvégzi egy fél ország, mire végeznek, annyira már nem lesz keresett :P érted?!
5. Bekomi (válaszként erre: 3. - Gatto4)
2010. aug. 28. 16:51
az igaz de olyannak is kell lenni annak a szakmának, amiben eltud helyezkedni, hiába választ olyat ami nem keresettt,és utána meg nem tud elhelyezkedni
2010. aug. 28. 16:51
Nyíregyháza: Nemzetközi szállítmányozási és logisztikai menedzser (ha nem lenne a lányom). Rengeteg helyre el lehet vele helyezkedni.
2010. aug. 28. 16:50
Az nem fontos, hogy Téged mi érdekel? :) Mit tanulnál szívesen?
2010. aug. 28. 16:49
MIlyen szakma keresett az országon belül, vagy kívül?
2010. aug. 28. 16:48
Érettségi után milyen szakmát választanátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook