Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mennyit árt a diétának, egy 'normális" szombati v. vasárnapi ebéd? fórum

Mennyit árt a diétának, egy 'normális" szombati v. vasárnapi ebéd? (tudásbázis kérdés)


2010. aug. 31. 07:39
Nem sokat.
2010. aug. 28. 21:23
kb. annyit, amennyit egész hét alatt leadtál.
2010. aug. 28. 21:10
Panka, ne légy beteges! Három óra torna egy normál ebéd után??? Ennyi kaja simán belefér, sőt, ha nem akarsz beleőrülni a diétádba, minden hét végén "elengedheted" magad kicsit jobban. Főleg, ha rendszeresen mozogsz. Egyébként meg ha fejben ennyire "bűnösnek" érzed magad, akkor sokkal hajlamosabb leszel a hízásra is, és a testképedet sem tudod normálisan megítélni. Szóval lazíts... egy hétvégi kaja simán belefér! Egészségedre! :)
2010. aug. 28. 15:02

Ennyi kell....

Én hétközbe fogyóztam hétvégén meg normálisan ettem és szerintem nem ártottam vele egész jól sikerült leadnom a kilóimat :)

8. 19f376ac15 (válaszként erre: 4. - Mikebubu)
2010. aug. 28. 14:58

100%kosan egyetertek.

Kell a szervezetnek ez a vasarnapi ebed/unneples, kcisit be kell csapni, hogy kap o enni es akkor enged nekunk hetkoznap, hogy fogyjunk, nem tartalekol ezerrel

2010. aug. 28. 14:57

Néha belefér. Sőt, néha kell is. Miattad, hogy ne érezd azt, hogy mindenből kimaradsz.

Sőt, a testednek is. Ilyenkor kicsit becsapod, hogy újra bőséges napok következnek, nem kell raktározni. És utána picit jobban beindul a fogyás is.

Arra persze érdemes odafigyelni, hogy túlzásokba ne ess!

(Én ilyenkor sem igazán szoktam krumplit enni a húshoz. Inkább valami salátát. Ha más nincs, akkor uborkasalátát vagy csak valami más savanyúságot.)

6. Ekka
2010. aug. 28. 14:52

Én is ünnepeltem ma:)) ..de mindjárt tornázom egy nagyot!!


..ha megnyugtat, én nem csak tortát ettem, hanem 4db pogácsát is:))

..és még jól is esett:D

2010. aug. 28. 14:49

Ne,ne ostorozd magad!

Ez belefér egy ebédbe,így ma már nem eszel csak valami extra könnyű valamit.

Ha vacsorára etted volna ezt akkor nem 3 órát hanem 3 napot kellene edzened:-))))))/csak vicc/

2010. aug. 28. 14:48
Semennyit. Január óta fogytam 26 kilót, de nem hagytam ki egyetlen ünneplést sem. Az edző aki segít nekem, mindig azt mondja, ha egész héten kibírom, és betartom a szabályokat, vasárnap kötelező szinten engedjem el magam. Ez az én véleményem:)
2010. aug. 28. 14:47

Ettem húslevest, kicsi krumplit, egy szelet rántott húst... meg egy vékony meggyes tortát.. Utóbbit nem akartam, de nem akartam megsérteni az ünnepeltet..


Most meg azon gondolkodom, hogy mindjárt nekifogok egy 3 órás tornának, hogy leugráljam:S

2010. aug. 28. 14:46

Arra gondolok, hogy diétázom- és tornázom ezerrel.

Ma meg holnap viszont családi összejövetel lesz.. Jó kis hétvégi kajákkal.

Annyira lelkifurdim van..


Ma is próbáltam normálisan enni, összeválogatni a kaját, de mégsem diétás kaja volt:S

2010. aug. 28. 14:45
Mennyit árt a diétának, egy 'normális" szombati v. vasárnapi ebéd?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook