Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi baja a fának? fórum

Mi baja a fának? (tudásbázis kérdés)


6. J.B.
2010. aug. 28. 12:54
Köszönöm a válaszokat.. :-)
5. *virág (válaszként erre: 2. - J.B.)
2010. aug. 28. 12:53

Emlékszel, hogy kb. 10 éve volt Budapesten egy járvány, amelyik a gesztenyefákat tette tönkre. A melegtől és a szárazságtól lett rajtuk ez a betegség. Azokat kivágták, hogy ne fertőzze a többit.

Keress utána valahol a Főv. Önkormányzat lapján az archívumban, vagy a Főv. Kertészeti Váll. lapján.

(nem tudom megnyitni a beszúrásodat a gépem miatt)

4. linksys (válaszként erre: 2. - J.B.)
2010. aug. 28. 12:51

Szia.) nálunk is úgyan úgy néz ki a gesztenyefa, ez az idő miatt i szokott lenni, de van pl. az aknázó moly(ha jól tudom a nevét,),az is nagyon támadja ezt a fát..


És tavaly is iylen volt és az idén újra megint szépen kihajtott és szép levelei lettek,csak egy idő után megbarnul a levele, és hullik.

2010. aug. 28. 12:50

Szia!

Szerintem próbáld meg a gazlap fórumon is megkérdezni, nagyon aranyosak a tagok, biztos kitalálják, mi baja! (www.gazlap.hu)

Üdv: Kata

2. J.B.
2010. aug. 28. 12:47

Sziasztok. A házunk előtt levő gesztenyefa úgy néz ki, mintha már ősz lenne, száradnak le a levelei. Ugyanakkor a mellette levő hársfáknak semmi bajuk. Illetve a gesztenyefa törzsén van egy nagy odú, amibe "jó " emberek mindenféle szemetet raknak. Lehet ez valami betegsége a fának? (Az első két kép a gesztenyefa)

[link]

[link]

[link]

1. J.B.
2010. aug. 28. 12:46
Mi baja a fának?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook