Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Középiskola Budapesten&vélemény az iskoláról fórum

Középiskola Budapesten&vélemény az iskoláról (beszélgetős fórum)


2010. aug. 28. 21:19
De még nagyon jó a Radnóti az Eötvös ez is az V.kerületben van. A Radnótit nem tudom,de ha érdekel akkor megkérdezem a gyereket. A Trefort is jó igaz oda lehet,hogy nem vesznek fel csak 6.-tól. Ha valamelyik érdekel írj privit.
2010. aug. 28. 21:17
Az én fiam most megy 11.-be és az V. kerületbe jár az Apáczai Csere János Gimnáziumba jár. Igaz,hogy nagyon erős iskola és a régi diákok/30-40 évesek/ szerint nagyon gázos de,azóta fiatalosabb és lendületesebb lett. A fiam nagyon szeret oda járni.
2010. aug. 28. 15:31

Álmos Vezér gimnázium,Zugló.

Jelentkeztünk még a Telekibe(Zugló) és a Zrínyibe is

(X.ker)oda nem fért be létszám miatt.

Másodiknak írtuk a hová felvették.

A központit a Telekiben írta.

Ott van még nálatok a Szent László gimi,mondjuk az nagyon erős.van még a Szent István a Városligetnél,az is jó és nincs messze.

2010. aug. 28. 15:27
Mindenképpen gimit szeretnénk. A te fiad hova megy?
2010. aug. 28. 15:19

Gimnáziumok?

Vagy szakközép?

Az én fiam most megy gimibe.

Túl vagyunk a felvételin,ismerek egy-két gimit.

Mi is a pesti oldalon lakunk.

2010. aug. 28. 15:13

Szia! A X. ker.-ben lakunk, de nem feltétlenül itt keresnénk. Persze nem cél a napi másfél óra BKVzás;

A jó sulik közül keresgélnénk.

2010. aug. 28. 15:09

Szia!

Hol laksz?Merrefelé szeretnétek sulit keresni?

2010. aug. 28. 08:07
Szívesen vennék konkrét középiskoláról hiteles, belső véleményeket. Talán több sorstársamnak segítség lenne az iskolaválasztás előtt! köszönöm!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook