Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gyors pulyka-saláta receptet tud valaki? fórum

Gyors pulyka-saláta receptet tud valaki? (tudásbázis kérdés)


8. 2104cc91e8 (válaszként erre: 7. - A1108)
2010. aug. 28. 13:38
A száraz pulykahúst jól kiegyenlíti a tartármártás és azt saját szádíze szerint ízesítheted és nincs benne tartósító!!! :))
2010. aug. 28. 08:33
Köszönöm az eddigi válaszokat! A boltban kapható salátaöntetek közül eddig egy sem jött be nekem, túl sósak vagy intenzív az ízük. Ezért inkább saját magam által elkészített mártásra gondoltam.
2010. aug. 28. 06:08
Írd be a keresőbe a gyrost és megkapod a recepteket. Több is van fent és nagyon finomak.
2010. aug. 27. 22:59
Szia,egyszerű. A húst apróra vágod,vagy csíkokra,mindenféle zöldséget aprítasz amit szerettek.Összekavarod,sokféle salátaöntet van,amit kefírrel ki lehet keverni,ezt a tetejére öntöd.Sajt rá és ennyi.
2010. aug. 27. 22:49

Én csak egy olyan egyszerűt ismerek, hogy vékony, lapos csíkokra felszeletelni a sült pulykahúst és összeforgatni jól megízesített tartármártással!

Ha lazábbra akarod venni, akkor bele lehet keverni megfőzött zöldségeket (sárgarépakocka, zöldborsó, karfiol), természetesen hidegen!!

2010. aug. 27. 22:41
Hát, nincs nagy tolongás recept-ügyben:-)
2010. aug. 27. 22:25
Van fagyasztva egy nagy adag sült pulyka, nem egészben hanem darabokban és eléggé száraz volt a hús. Hogyan tudnám kiolvasztás után ehetővé varázsolni? Valami jó mártásos hús-saláta receptet szeretnék kérni!
2010. aug. 27. 22:22
Gyors pulyka-saláta receptet tud valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook