Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan tudnám a féltékenységet legyőzni? fórum

Hogyan tudnám a féltékenységet legyőzni? (beszélgetős fórum)


15. Ani2
2010. aug. 28. 09:02
Igen voltam már orvosnál PCO + IR van. Most gyógyszert szedek. Én 8 hónapig jártam egy olyan orvoshoz aki tudta,h PCO-m van, de nem küldött el semmi vizsgálatra csak clostival kezelt, majd meguntam és tovább léptem, és akkor ,kiderült, hogy IR-m van. Szóval ha nem szórakozom el azt a 8 hónapot lehet már babát várnék.
14. Orsi86
2010. aug. 28. 06:22
A reakciódból, hogy semmi áron nem mennél el, akkár 7 évig sem. De mi nagyon másképpen gondolkozunk szerintem hagyjuk ezt a beszélgetést. Te nem fogsz tudni engem én meg téged meggyőzni az igazamról. Szép hétvégét!
13. Skar (válaszként erre: 12. - Orsi86)
2010. aug. 27. 21:51
Honnan veszed, hogy félek tőlük?
12. Orsi86
2010. aug. 27. 21:28
Nemtudom,hogy miért félsz ennyire az orvosoktól. Nem bántanak csak megvizsgálnak! :) Nem azt mondtam,hogy marék számra szedjen gyógyszereket! De úgyis ő dönt!
11. Skar (válaszként erre: 10. - Orsi86)
2010. aug. 27. 21:21

Egy ismerősömnek már a lombikolást javasolták az orvosok (nyolc évig járt egyiktől a másikig), aztán az utolsó pillanatban kiderült, hogy terhes. Csak úgy. Az első után pedig két éven belül jött a második. Mennyi szabadidőt áldozott szegény az orvosjárásra, és mennyit ártott a közérzetének teljesen fölöslegesen.

Lehet, hogy nincsen semmi gond, csak nem most van itt az ideje.

Lehet, hogy lelki oka van.

Lehet, hogy természetgyógyész (ne csodadoktor!) tud segíteni természtes módszerekkel.

És igen, olyan is van, hogy orvos nélkül nem jön össze.

De másfél év után ne küldjünk már valakit orvoshoz fölöslegesen. Persze, h amenni akar, én ugyan le nem beszélem, de nem ijesztgetném azzal, hogy én még olyanról nem hallottam, akinél nem volt gond. Nagyon sok minden van ám, amiről még nem hallottál, hidd el.

10. Orsi86
2010. aug. 27. 21:14
Nem értünk egyet! Az orvos csak megnyugtat,hogy nincs semmi szervi baj. Miért tenne rá még egy lapáttal,ha kiderül,hogy nincs gond? Ettől csak felszabadul az ember és a lelki gondjai is megoldódnak. A bizonytalanság sokkal rosszabb,hogy mi van,ha baj van. De én olyan párt nem ismerek akiknek nem volt gond. Tudod,hogy mostanában hány kapcsolatban szenvednek attól,hogy nem jön a baba? Sajnos nagyon sokan küzdünk ezzel. Minek várjon az ember 7 évet,ha nem muszály? Aki nincs hasonló helyzetben az elképzelni sem tudja,hogy sokszor heteket nehéz várni.
9. Skar (válaszként erre: 8. - Orsi86)
2010. aug. 27. 21:07
Szerintem meg nem érdemes orvoshoz menni, csak a közérzetét teszi vele tönkre. És ha hiszed, ha nem, van, amikor egyszerűen csak nem jö össze egy ideig, és van olyan is, hogy lelki oka van, amivel az orvos semmit sem tud kezdeni, legfeljebb rátesz eg lapáttal.
8. Orsi86 (válaszként erre: 7. - Skar)
2010. aug. 27. 21:01
Azért butaság addig várni, mert gond is lehet! Persze csodák vannak ,de ha valakinek 7 évig nem jön össze annak biztosan volt oka. Szerintem érdemes minél elöbb orvoshoz menni! A féltékenységről pedig nem tehet senki, mindenki ezt érzi aki hasonlón megy keresztül. Csak kell annyira inteligensnek lenni,hogy nem mutatjuk főleg nem családban!
7. Skar (válaszként erre: 1. - Ani2)
2010. aug. 27. 20:55
Másfél év semmi! Van házaspár, aki hét éve próbálkozik, pedig termékenyek mindketten, erre az első gyerekük a bizonyíték. Anyámra is féltékeny volt annak idején anyóstól sógornőig mindenki, mert beelőzte az elsőszülött, régebb óta házas fiú feleségét. Evvan.
2010. aug. 27. 20:51
Orvosnál voltál már? Mert ennek lehet valami oka, hogy nem jön össze.
2010. aug. 27. 20:50

Szia!

Mi 2 éve várunk egy babára. 2008 decemberében volt az első vetélésem 8 hetesen aztán 2009 decemberében 11 hetesen a második. Körülöttem mindenki babázik, olyanok is akiknek csak "véletlenül" jött össze. Tudom,hogy mit érzel. Szívből szinte lehetetlen örülni. Sogornőmnek 4 hónapos a babája (egyszerre voltunk másodszorra terhesek) és amíg meg nem született a kislány nagyon nehéz volt, de amikor megláttam elmúlt minden rossz érzésem. Imádom!

De persze ez nem változat azon, hogy majd meg őrülök,hogy végre én is anya lehessek! Kitartás! Elmúlni nem fog, sőt lehet,hogy rosszabb is lesz. De elöbb vagy utóbb nekünk is lesz gyerekünk akkor fog elmúlni szerintem ez a fájdalom!

2010. aug. 27. 20:29
Szerintem te is tudod:)
3. nanettike (válaszként erre: 1. - Ani2)
2010. aug. 27. 20:21
szerintem, ne irigykedj vagy görcsölj inkább ha engedik szeresd és babusgasd, hátha lenyugtat és hamarabb összejön a baba mint gondolnád:))
2. 84882672dc (válaszként erre: 1. - Ani2)
2010. aug. 27. 20:19
el fog múlni!! nem pont babával kapcsolatban de Nekem is voltak anno hasonló érzéseim, és elmúlt... :)
1. Ani2
2010. aug. 27. 20:17
Már 1,5 éve szeretnénk babát, sajna eddig nem jött össze. 3 hónappal ezelőtt sógornőmnek megszületett az eslő babája. Szeretem meg minden, de nagyon féltékeny vagyok rá. van még igy vki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook