Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit lehet tenni annak érdekében hogy egy távkapcsolat fentmaradjon? fórum

Mit lehet tenni annak érdekében hogy egy távkapcsolat fentmaradjon? (beszélgetős fórum)


2017. febr. 1. 10:58
Miért nem költözöl hozzá? Ha komolyan gondolja, azt akarja, hogy minden nap vele legyél.
2. k_nm
2010. aug. 27. 16:27
hajaj...nem könnyü...de ahogy leírtad, tudod, mitöl döglik a légy...mi anno 2 évig voltunk együtt-ö Frankfurtban én Halason...a második évfordulónkon kérte meg a kezem, nem egész egy év múlva már a felesége voltam...de azt a 2 évet senkinek nem kívánom...szerintem mindenképp beszéld meg vele, ö mindezt hogyan képzeli...
2010. aug. 27. 16:23

hát igen,én kérdezem akinek volt már olasz,kb 1 évig müködött is ,de azért mégse olyan jól.vagyis addig amig nem taliztunk ,minden nap telo és várni hogy mikor jön el az a nap..(mert sokszor sajnos honapokat kell várni,pénz,szabadság stb miatt)...én kitartó tudok lenni,nem gond a távolság.de a férfiak szerintem elöbb szakitanak...a reaális gondolkodás az elsö,és nem az érzelem.


megismertem vkit,aki spanyol és megy haza nemsokára...részletet nem irok,nem az a lényeg hanem hogy jólenne ha megmaradna ez és nem lenne vége...(de komoly dolog nem történt még köztünnk)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook